Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

:roflol:lülülülülülü vallahi bende bugün var bir şeyyyyyyyyyy şakın teyze oldum ben. hahahahahahahahahah gebercem gene.kaydirigubbakcemile3 kız ben hiç teklemiyo yazmışsın ya,onu tekmelemiyor okumuşum.klava:kafamçokkarıştı bne çok gülüyorum sen de gül...

Günaydın herkese, off kızlar ya bugün çok sıcak ve dışarı çıkmak zorundayım. Evde bile bu sıcağı çekemezken dışarıda ne yapıcam bilmiyorum.

merhaba canım,ben sizleri sürekli takip ediyorum,gerdan ve sırtında sivilcelenmelerim var demişsin valla canım ben hergün yumurata yemiyorum hatta çok nadir yiyorum bendede yüzüm hariç dediğin gibi (çok şükür).sırtımda ve gerdanımda sivilceler çıktı ben çözümü bebek pudrasında buldum.dr uma sordumda olabilr sivilcelerinle normaldir sen sivilcelerinle oynama dedi.bu ara benimle aynı haftalarda olan arkadaşlar varmı acaba 31+1haftamdayım.allah hepimizin yadımcısı olsun

Cnm bana drum yumurtayı gün aşırı ye dedi yani birgün ye birgün yeme..sıcaklarda hergün yumurta yorar bünyeyi...

günaydınnnn kızlar prensesler prenslerrr..nasılsınız.. kız egeli fazla halay çekmeee yorma çocukları.. penses canımo alejidir.bu sıcakta yumurta ..........ben uzun bir süredir yemiyorum eşimle kahvaltıya gitmiştik çok kötü bir koku geldii tabii tiksinmeme sebeb oldu.sonra annemevde pişirdi yine aynı kokuyu geçtim sıcakta çekilmyorrr..

hymary canım benimdoğumda inşallah şubatın ortalırına gelecek heralde 14 şubat diyelimmi kısmetse

kızlar selam................umudumsun ve olmuyo.................nerde acaba...........

günaydın kızlar ya bişi sorucam ben bu gün biraz işyerinde temizlik yaptım çocuklaırn yaptığını beğenmiyorumda sandalyemi felan kaldırıdm altını siltim ama göğsümün altından karnıma doğru bi ağrı başladı ya çok korkuyorum düşük belirtilerine baktım hepsi ilk belirti kanamadır diyo ya bana bişi ösyleyin lütfenn

gunaydın kızlar nasılsınız.........muallin nasılsın.ben yatıyorum fazla gıremıyorum canım ya.....................umarım herkes ve melekler iyidirler...........

günaydınlarrr

öncelikle canan korkma cnm bişey olmazzzzz öle düşük belirtisi vs.arama kafan karışmasın

ben bugün annemede temizlik yapacam giremeyecem sonra kocam seyahtten geliyor bugün dışarı çıkacaz....öppüldünüzz

canım olmuyo nerdesın merak ettım..............bende yatıyorum kahverengı akıntım var devam edıyoo...........................akıntı seklınde....................snın nasıl bı hareket etseler daha rahatlıcam..........ağrın oluyomu.

canım o şikayetler bendede var ergenlik döneminde bile bir tane sivilce çıkarmayan ben hamileliğimin 8. haftasından şimdiki zamana kadar yüzümden başlayan göğslere doğru inen ve sırtımda çıkan bir sivilce ordusuna maruz kaldım ama benim ilk başta karaciğer enzimlerim yüksekti ondan şüphelenmişlerdi sonra düşünce gebelik alerjisi olduğu ortaya çıktı iz kalıyor gibi ama yüzümdekiler geçti neredeyse zamanla gececektir inşşşş yumurta ile alakalı olduğnu sanmam çoğul gebelikten dolayı fazla hormonlardan oluyor özellikle östrojenden kaynaklanıyormuş benim el içimde bile kızarıklıklar çıktı boynumda leke oluştu dua ediyorum da yüzüme gelmesin o leke birde kahverengi

selam kızlarr,biz geldik:lepi:,
bu aralar bir koşturmadır gidiyor,pek fırsat bulamadım girmeye,girsem de sadece okuyup kaçıyorum bazen açıkçası.Muhabbet koyu ama maşallah bu sıcaklarda keyiflerde yerinde,Allah bozmasınn

benim okuduklarıma göre değinmek istediğim bir kaç şey var,xxnilxx cim ve diğer sivilce ve lekelerden şikayet eden arkadaşlarımm,boynumdan boğazlarıma kadar çıkan kahverengi lekelenmem ve 12-16.haftalar arasında yanılmıyorsam ciddi sivilcelenmelerim olmuştu,doktoruma göstermiştim,o sen yine de bir cildiyeye görün demişti,biz de gittik,özellikle sırt ve gerdan dediğiniz bölgelerdeki sivilceler öncelikli yoğun hormon artışı sonrasında ise sıcak ve terle oluşan sivilcler olurmuş,pudra ile kuru tutmakta fayda var demişti bana da doktor.
Ayrıca boğazımdaki lekenelmeler de hafif kadifemsi gibi böyle kapalı tutulup hava almıyorsa şayet,sıcaktan mantar olabiliyor demişti doktor.Travazol diye bir krem yazmıştı fakat ancak 28-20.haftadan sorna kullanılabilir,mümkün olduğunca hava alsın demişti.Bunlar önemli şeyler değil allerjik bir durum olmadığı sürece.Ama bir doktora gidip içinizi rahatlatmanızda fayda olur derim ben..

bu arada dün bir face muhabbeti olmuştu,ben hala facebook a giremiyorum,tahminim beni hacklediler kızlar,çünkü hem ben siteye giremiyorum,hem beni ismimle arayanlar bulamıyor,anlyamadım,bir gelişme olursa yazarım.

Bu arada kızlar yine üzücü olan haberimizi paylaşayım,umarım kendinden izinsiz olduğum için arkadaşım bana kızmaz,fakat meraklarınız için söyleyeyim,esteryacım dün kalp atışı alınamayan iki yavrusunu doktor gözetiminde aldırdı,melekleri şefaatçisi olsunlar inşallah

muallimim,egelii,canan,olmuyo,penses,kaswa,wavy,xxnilxx,erolcan,bebiş istiyoruz ve aklıma gelmeyen diğer tüm arkadaşlarım nasılsınızzz.........

hmyaryy bu leke olayının mantar enfeksiyonu olabileceğini düşünmedim ama şu satten sonra artı kyapacak bişi yok doğumdan sonra hal çaresi neyse ona bakarız tek derdimiz o olsun :)

canım yaa erterya çok üzüldüm hakkında hayırlısı o zaten hep hissediyordu ondan hep panik halindeydi ALLAH bu mubarek günlerde şifa versin sabır versin dediğin gibi melekleri şefaatçisi olsunlar inşallah

Canım şöyle harita gibii,şekilsiiz,diğer teninden sanki dokununca daha kadifemsi gibi,nemde sıcakta yada banyodan sonra pembemsi,diğer kuru zmanlarda açık kahve bir lekelenmemi seninki de?

hiç dikkat etmedim bugundne sonra duştan sonra ne halde bakacağım su anda kahve tonunda ve şekilsiz ayrıca kadifemsi gibi yaa

sıcaktan bayılıyorum ben hymaryy sen nasılsın bebkler nasıl....................................bı atlatsaydık su güzel günleriiiiiiiiiiiiiiii................

selam kızlarrrr.. esteryaya çok üüzldüm allh sabrını versinnn
sizler nasılsınız arkadaşlarım hava çok sıcakk

mrb kızlar esteryacımgeçmişolsun canım üzülme inş bundan sonrası iiii olur çok iyi anlıyorum seni bende düşük yaşadım 1 aylıkken kolay diil gerçekten moralini hiç bozma canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…