Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben varım uykum varrrrrrrrrrrr klimalı odada iyi uyunurda içerisi çok sıcak çocukların yanında yatacam

kolay gelsin ozaman dırımkızıı

canbebek ikimizde aynı haftadayızz sende varmı kıpırtııı

egeliii hadi hayırlısı olsun canım,bir halay kuralım gaari :teytey::teytey:

egeliii hayırlı olsun inşaalh daha çok hisset benimkiler içerde kavga ediyorlar..

çok güzel bır duuygu arkadaslar gecen çarsambadan berı hissediyorum tekmelerını yaklasık 9 gündür çok mutlu oluyo insan yaa göbegımi açıp onlara bakıyoz esımle heycan verıcı.hayırlısı olsun egelı senınde bebeklerının tekmeleri

hymaryy bebişistiyoruz prenses çooook sağolun canımmmmm hadi halay kuralımmmm

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Gözün aydın Şeniz Çok güzel değil mi?Demekki tembel değilmişler annesi.Çok sevindim.hihoyyythihoyyythihoyyyt

sağol tatlım evet çok güsellmiş yaaaaa zemuszemus süper bi duyguuuuuu opuyorumnanaktan

2 lide yapıldı 3 lüde canım birde 22-24 hafta arasında fetal eko yaptırıcam ya sen ?

kızlar bana su zamana kadar 3lü trama yada ayrıntılı yapılmadı hiç doktorum 2li 3lü test olmaz dedi zaten olumlu sonuclarda vermez hiç canınızı boşyere sıkmayın dedi o yüzden yapmadık biz allaha emanetler inşallah sağlıklı doğarlar .amaa ayrıntılı yapacaktır herhalde bilmiyorum

valla ikiz die benden özellikle istediler canım ama madem dr un öle dediyse korkma onunda vardır bi bildiği ozamn

2 lide yapıldı 3 lüde canım birde 22-24 hafta arasında fetal eko yaptırıcam ya sen ?

bana haftaya 3 lu tarama yapılacak sanırım ondan sonra ayrıntılıyı ısteyecek
ama herkese yapmamıslar 3 lu taramayı.yarın doktoruma sorsam mı dıyorum 3 luyu yaptırmadan ayrıntılıya gıreyım dıye?

Ense ölçümün yapılmadımı?

eğer 2 li problemsiz sonuçlandıysa aslında 3 lüye gerek yok ama benim dr um ikisinide yaptırdı.bunlardanda önemli fetal eko varmış söledimi dr un bunun hakkında bişi

valla bende anlamadım canım benım doktorum aynen öyle dedi zaten sakat da olsa aldıracakmısın kı bile dedi allah korusun tabı.ense ölçümleri yapıldı hepsı gayet güzel çıktı bilmiyorum ya allaha emanetler benımkıler.ayrıntılıya gireriz herhalde .siz tüp bebek yaptırdıgınız doktordamısınız ben değiştirdim 1.aydan sonra ama güzel bi doktor buldum suan onunla devam ediyom

ben değiştirmedim hala telefonda ona bilgide veriyorum başka şeylerde danışıyorumm doğuma kadarda bırakmıycam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…