Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canan tam bilmiyorum ama benim daha sanki yeni yeni kahverengileşmeye başladı gibi

Canım o grup maalesef mantar yapıyor.Şimdi bir de mantar illetiyle uğraşacaksın.Sen doktoruna sor bunu,doktoruna ulaşamadıysan başka bir doktora danışsana.Benim eşim hele gebeye antibiyotik kullandıracaksa tahlil yapmadan kullandırmaz o ilacı.Sen şimdi kaçıncı kutudasın?

bu 3. kutum ama diğer ikisi başka gruptu herhalde... kendi dr umla konuştum az....önce ilacı bırakma gelince tekrar bakarız olmazsa fitil veririm dedi..

istanbulda canım tekirdağa doğru giderken büyükçekmece var yoksa sende oralarda bi yerdemisin

Yakın sayılırm canım ben Atatürk havalimanına çok yakınım.Bu arada ben bugün manyaklaştım biraz:kedi:Çünkü ben bu yazıyı egelii yazmış sandım.Oda Balıkesirde oturuyor ya,ondan sordum.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Sanada kocacığınla romantiği bol hafta sonları olsun canım benim.

kızlar selamlaryerimseniben
ne zamandır giremiyordum işlerden fırsat bulamadım.
26+6 olduk yarın dr. kontrolumuz var bebim prenslerim acayip tekmeliyorlar çok muhteşem bi his yaaa konuştukca cevap veriyorlar sanki süprizzzzz
kızlar siz alışverişleri ne yaptınız?
bizim giysilerimiz hazır gibi, odamızda 2 hafta önce geldi havalanıyor çok fena boya kokuyor :bbo:
ana kucagı+oto koltugu aldınız mı nerelere baktınız ben toyikide baktım babymax fiyatıda uygun 69 tl fikri olan var mı ?

ya ikizlerimiz bebişler tekmeliyor deyince aklıma geldi.... kaçınca haftadan itibaren net hissediyorsunuz...benim bazen damar atar gibi oluyor karnımda ama, bazen bir gün hiç birşey hissetmiyorum.... sabahları yüzüyordum o zaman tepki veriyorlardı... pıt pıt atmaya başlıyorlardı.... sonra herhalde uyku moduna geçiyorlar...

ben 20. haftadan sonra hissetmeye başladım..
arada damar atıyor gibi hissedersin benim de öyle olmuştu; sonradan minik minik tekmeleri hareketlerini hissetmeye başlarsın az kalmış yakında hissedersin biraz daha buyuduklerinde içerde savaş veriyorlar gibi oluyor
özellikle akşam işten eve gidince sırt üstü uzanıp onusmaya başlıyınca sagdan soldan hareketleri hissediyorsun :)

harika bişey ya... eh yakında bende hissetmeye başlarım herhalde.... sen kaç haftalıksın ikizlerimiz

Biz ilk alışverişimizi dün akşam yaptık.Odamızda bu hafta sonu boyanacak inş.Pazar günü mobiyalarımızı bakmaya gideceğiz.1 ayda anca çıkıyormuş o koku.Mobilyalarımız gelsin süslemeye başlayacağım odalarını inş.

ne güzel,ben daha hafif hareketleri hissedebiliyorum.ben de 24-25. hafta gibi mobilyaları alacam,önce alınıp boya kokusu gitmeliymiş zaten.

ben e-bebek ten,cresponun oto koltuğu-ana kucağını aldım 170 den 100 e düşmüştü,bayağı büyük,kaliteli,tavsiye ederim canım

kızlar be yokken nasıl da kaynatmışsınız.bizde 4 makina çamaşır yıkadık benim paşaların benden babsından çok kıyafeti varmış meğer.kuruyanları annem ütüleyecek..benim paşalar içerde birbiriyle kavga içindeler gözleri mor çıkacak yavruların.:ecrin_bebek:

kızlar bende oda takımlarını 20 güne kadar alacağım.odayıda boyatmada tereddüt içindeyim. ben daha öncede belirtmiştim çocuklara çilek mobilyadan f1 arabalarından alacağım. odayı kırmızı ve mavi boyamak istiyorum. koyu olur diyede korkuyorum. nasıl yapsam..arabalar kırmızı.. fikir verirseniz cmt gidip boya alacağım

benim en başından büyümeye başladı,şimdi bayağı büyüdü.3 haftadır az az neredeyse bir kaç günde bir birkaç damla sarımsı,beyaza yakın süt geliyor.

Önce ne mutlu sana diyeyim canım,yavrularının cicilerini yıkadığın için.Benim odam açık pembe ile açık mavi olacak beyaza yakın.Ben o oda takımını biliyorum yeğenimin var.Canım zaten o koyu renk bir takım.Bir de duvarı dediğin renkte boyatırsan çok kapatır odanı.iç acacak bir oda olsun bence odan melekler için.

selam kıslaar..ay benim bıcırıklarda hareketlenmeye başladı. önce biyerlerini diktiler top gi bi oldular karnımda. şimdide 2-3 gündür pıt pıt tekmikliyolar ama o kadar hafifki tekmeleri anlatamam. ama dün akşam bi tekmik attılar ahanda güçleniyor bunlar dedim. oyşş kurban olurum onlara benopuyorumnanaktan

selam kıslaar..ay benim bıcırıklarda hareketlenmeye başladı. önce biyerlerini diktiler top gi bi oldular karnımda. şimdide 2-3 gündür pıt pıt tekmikliyolar ama o kadar hafifki tekmeleri anlatamam. ama dün akşam bi tekmik attılar ahanda güçleniyor bunlar dedim. oyşş kurban olurum onlara benopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…