arkadaşlar hamile miyim? lütfen bakın

Arkadaşlar,
bu ay 4. deneme ayımızdı. Takip edenler bilir zatenfisfisfis
Adetime 5 gün var az evvel öyle aklıma esti ucuz olan testlerden bir yapayım dedim. Kontrol çizgisinin yanında bir çizgi daha belirdi ama bu çizgi çizgi gibi değil de ışığa tutunca belli oluyor. Ayy ölücem heyecandan ne olur söyleyin daha önce bu testten çok yaptım ama hiç böyle bişey çıkmamıştı. Hamile miyim sizce?
Allahım inşallah, inşallaha.s.

İNŞAALLAH HAMİLESİNDİR İNŞALLAH!

YALNIZ SEN BUNU YAZDIKTAN SONRA BEN DE DİKKAT ETTİM.AYNI HEYECANA KAPILDIM FAKAT BENİM GÖRDÜĞÜM SADECE ÇİZGİNİN YERİYMİŞ.IŞIĞA TUTUNCA 2.ÇİZGİNİN ÇIKMASI GEREKEN YER GÖZÜKÜYOR.AMA PEMBE FALAN DEĞİLDİ TABİ:KK43:

gizem x benimki de öleydi ama hiç daha önce öyleçıkmamıştı.
Zaten adetim de geldi bugün. Ne yapalım artık demk ki hayırlısı böyleymiş.
İnşallah allah bize de en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder bu duyguyu tatmayı. Bir ay daha deneyip dr.a gideceiz biz.

tugbacım yumurtlama testlerinden kullanıyordun sen degil mi?
peki bi sey soracam. adetim geldi bugun demissin. bugun yumurtladıktan sonra 15. gunun mu? biraz acaklar msın?
ben de yumurtlama testleri ile yaptım. ya carsamba ya da persembe yumurtadım.(24-48 saat olayı) ona gore t 14 gun mu saymama lazım? yoksa o 14gun de gecikebiliyor mu?

tugbacım yumurtlama testlerinden kullanıyordun sen degil mi?
peki bi sey soracam. adetim geldi bugun demissin. bugun yumurtladıktan sonra 15. gunun mu? biraz acaklar msın?
ben de yumurtlama testleri ile yaptım. ya carsamba ya da persembe yumurtadım.(24-48 saat olayı) ona gore t 14 gun mu saymama lazım? yoksa o 14gun de gecikebiliyor mu?

Canım evvelki ay kullandığımda yumurtladıktan tam 14 gün sonra adet olmuştum ama bu ay yumurtladıktan 17 gün sonra adet oldum. heralde o evre de uzayabiliyor. Ya mevsim değişikliğinden ya da belki de psikolojiden olabilir diye düşünüyorum.
Valla ben herşeyi kontrol altına almay açalıştım kaç aydır ama böyle yapmamam gerek heralde. Yine de ovulasyon testi almaktan vazgeçeceğimi sanmıyorum.
Bu ay eşimle anlaştık artık ne kadar zor olsa da (eşimin işi yorucu ve geç gelebiliyor eve) gün aşırı yapacağız adetim bittikten sonra. a.s.

Canım evvelki ay kullandığımda yumurtladıktan tam 14 gün sonra adet olmuştum ama bu ay yumurtladıktan 17 gün sonra adet oldum. heralde o evre de uzayabiliyor. Ya mevsim değişikliğinden ya da belki de psikolojiden olabilir diye düşünüyorum.
Valla ben herşeyi kontrol altına almay açalıştım kaç aydır ama böyle yapmamam gerek heralde. Yine de ovulasyon testi almaktan vazgeçeceğimi sanmıyorum.
Bu ay eşimle anlaştık artık ne kadar zor olsa da (eşimin işi yorucu ve geç gelebiliyor eve) gün aşırı yapacağız adetim bittikten sonra. a.s.

canım yazdılarını okudum ınsallaj buay hamıssındır.bende ılk kez buay ovulasyon testı aldım ama acmılıgıme geldıgalıba dogru gunlerdemı gırdımbılmıyorum 12.gunu 2 cızgı gordum o gece ılıskı oldu sonra 14.gun tekrar gece olıskı oldu.hayırlısı esım cok yordun gelıyor o yuzden denkgelıp yapmak zor oluyor odev halını alıyor tam bır ısgence halıne gelıyor onun ıcın

ben kendim evde test yapmadım.Hamiş olduğumu kan testi yaptırarak öğrendim ve öğrendiğimde adetime 4-5 gün vardı. kan testi yaptırmanı öneriyorum kesin sonuç veriyor.İnşallah sonuç umduğun gibi olur.

kızlar bişey sorucam belki saçmadır ama sorucam yummurtalar çatladığında en belirgin belirti varmı sizde bana söylerseniz yani tamam yumurtluyoruz da acaba yumurtanın çatladığı nasıl belli olur??

Arkadaşlar ben bu ay catlatma iğnesi vurulmustum.1 hafta sonra test yaptım ve o silik çizgi bende de cıktı fakat daha sonra iğnenin içindeki bhcg hormonundan kaynaklandıgını öğrendim 2 gün sonra tekrar yaptım ve bu sefer 2. çizgi silik milik hiç görünmedi.Böyle bir durum basınıza gelirse aklınızda bulunsun.Benim gibi hemen ümitlenmeyin.

cizgi tam ikinci cizginin olmasi gereken yerdemi ve testi yaptiktan kac dak sonra belli oldu

Canım ovulasyon testini mi soruyorsun? Tamamen idrar testi gibi yapıyorsun. İkinci çizgi çıkacak ve ilk çzgi gibi koyu renk olması gerek. O şekilde koyu çıktığı zaman 24-36 saat içinde yumurtlayacağını gösteriyor. Çalışmaları hızlandırıyorsun yaniia.s.

X