arkadaşlar hamile miyim? lütfen bakın

canim sonucu bize yaz mutlaka cok merak ediyoruz insallah hamissindir
Ama degilsende lutfen uzulme..o gelecegi zamani iyi bilir :)

canım senin yerine biz heyecandan gidecez valla canım çıkmasada üzülme neolur gelir elbet bebişin hayırlısını dile .Allahtan... hemen haber ver çatlarız haaaa

kızlar bende çok meraklandım şimdi.inş.hepimiz burdan müjdeli haberler veririz hayırlısıyla.rabbim herşeyin hayılrısını versin bütün bekleyenlere.

tuğbacım umarım hamilesindir canım sabırsızlıkla haberlerini bekliyoruz

Arkadaşlar heyecanlı bekleyişim sona erdi. Hepinize teşekkür ederim desteğiniz için ama ne yazık ki negatifmiş.senağlamasenağlama

Çok ümitlenmiştim bu sefer. Büyük hayal kırıklığı oldu bana. Çok moralim bozuldu.senağlama

Arkadaşlar heyecanlı bekleyişim sona erdi. Hepinize teşekkür ederim desteğiniz için ama ne yazık ki negatifmiş.senağlamasenağlama

Çok ümitlenmiştim bu sefer. Büyük hayal kırıklığı oldu bana. Çok moralim bozuldu.senağlama

canım üzülme dur bakalım hem daha adet günün gelmemiş pes etmek yok tamammı

Hiç üzülme Canim Sağlik Olsun Bidahaki Ay.demek Hayirli Değilmiş.öyle Düşün.rabbin Zamani Gelince Verir.dua Et Sen. Bizim Dularimiz Seninle.

canım üzülme bu kadar allah hayırlısı neyse onu versin zamanı gelince hepimiz çatır çatır doğuracağız moralini bozma 1-0 yenik başlamak istemezsin dimi yeni maratona el birliğiyle atlatacağız bu günleri
sevgiler

üzülme canım herşeyde bir hayır vardır. bende bu ay çok ümitlenmiştim pazartesi test bile yaptım negatif çıktı..
ve bugünde adet olmuşum..moralim çok bozuldu..üzüntüden başıma ağrılar girdi..

Tuğbacim üzülme Canim Senin Yaşadiklarini Bende Yaşadim Testleri Bile Pozitif Görüp Heyecana Kapilirdim Ve Hemen Kan Tahlili Sonucumu Yine Hüsran Olurdu Her Ayni şeyleri Yaşardim Testi Işiğa Tutunca Sanki çift çizgi Var Gibi Olurdu Ama Göz Yanilmasindan Başka Birşey Değilmiş çok üzüldüm ,çok Ağladim Ama Hiç Pes Etmedim Tam 2,5 Yil Her Ay Hamile Olacağim Ani Bekledim Ve Hiç Beklemediğim Bir Anda Hamile Kaldim Inan Ummadiğin Anda Bebeişine Kavuşacaksin Buna Inan Ve Sabirli Ol Lütfen Hey Ay Olmicakmiş Gibi Düşünmeye çaliş Inan Işe Yariyor Beyini Oradan Uzaklaştirmak Kesinlikle Işe Yariyor Hayirlisi Olsun Canim

canım sen daha 4. denemende böylesin ya biz ne yapalım evleneli tam 20 ay oldu ve hiç korunmadığımız halde bebeğimiz yok... sen böyle yaparsan senelerce çocuğu olmayanlar ne yapsın güzelim en güzeli kafaya takmamak son 5 aydır boşverdim... çok rahatım gerçekten...seninde daha önünde uzun bir yol var o yüzden şimdiden böyle yaparsan olacağı varsa da olmaz olurun a bırak bak nasıl olur rahat ol canım olur elbet bak bizlerde bekliyoruz bebişlerimizi

Hamılelık GOstergesı Ama Sonucta Daha adet gunune var bı bekle Adetının uzerınden bı kac gun gecsın Ins Olumlu haberler alırsın sabır sabır

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. İlk sonucu aldığımda çok üzüldüm ağladım. Eşim demişti zaten heveslenme hemen diye, demekki haklıymış. Üzülmemek elde değil, hani testte görünce de çok umutlandım ondan da kaynaklanıyor. Yoksa ilk seferde negatif olsaydı bu kadar çok üzülmezdim.
Bir de 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. Yani yumurtlama günümü kaçırmam mümkün değil gibi geliyor.
Ne yapalım bu ay da böyle geçti demek ki. Artık kısmet gelecek aya...

Yaa arkadaşlar sabah eşim sabretmemi bikaç gün daha beklememi söyledi ama içim içimi yiyor.
Kibeleciğim ya sen de bir göründün sonra 15 gün yokum dedin tatile gittin sonra çıkmadın. Seni görmek de çok mutlu etti beni.
Tamam tamam haklısınız gidip kan testi yaptırayım ama ya çıkmazsa diye de korkmuyor değilim. Biliyorsunuz kaçtır o negatiiiffff sözcüğünü duymak beni çok üzdü.

canım ben de 46. gunumde tam tatile gitmeden adet oldum. stresten gecikti hersey. yazmıstım gitmeden. sonraki ay 21. gunumde adet oldum. ben de acele etmemeye ve siteye fazla takılmamaya gayret ediyordum ama su aralar gene cok giriyorum ama yok hamlelik belirtisi imiz yok gogsum hassaslasmıs, yok kararmıs, sancı vr kasıkta vs takmıyorum. cunku bunlar adet belirtisi. yani hicbirsey belirti degil. mide bulantısı gibi seyler 5.5 -6. haftadan sonra baslıyor. yani hic girmiyoru erken gebelik blirtisi vs. sadece insanlar hamis mi vs haber almak icin giriyorum. bakalım ben de bu ay ovulasyon testi iel ilsikiye girdim ama daha stresli oluyor. yani yumurtlmayı bildigin icin. adetim duzensiz oldugu icin kullanıyorum. eger adetin duzenli ise tavsiye etmem. stres yapıyor cunku. sıcak dus aıp iki gunde bir iliskiye gir tamam. (hassas donemlerde) benim de adetim duzene girsin ben de oyle yapacam.

Arkadaşlar böyle yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen yok mu ki?

canım benimde öleydi genede seni ümitlendirmek istemem ama ben şuan hamişim sen gene bekle bikaç gün daha yada git hastanede kan testi yaptr emin olursunn inş hamilesindir canımm allla gönlüne göre versinn:smiley-cool:a.s

Canım 2 kere idrar testi yaptım. İkisinde de çizgigibi çıktı. ama renkli değil.
Sonra kan testinde negatif çıktı ama adetime 2 gün var daha. Kan testini de 4 gün kala yaptırdım yani2 gün önce.
Adetini bekle belli olmaz diyorlar ama kan testi yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Canım 2 kere idrar testi yaptım. İkisinde de çizgigibi çıktı. ama renkli değil.
Sonra kan testinde negatif çıktı ama adetime 2 gün var daha. Kan testini de 4 gün kala yaptırdım yani2 gün önce.
Adetini bekle belli olmaz diyorlar ama kan testi yanlış olmaz diye düşünüyorum.

merhaba tuğba,
bu yaşadıklarını bende iki kez yaşadım, ilkinde regl günüme 7 gün kala kan tahlili yaptırdım 0.01 çıktı, gebelik yok dendi,meğer geç döllenme nedeniyle henüz bhcg salgılanmaya başlamadan yaptırmışım kan tahlilini, regl günümün gecikmesinden iki gün sonra evde yapılan bahsettiğin testlerden yaptım, bende gecikme olmasına rağmen çoook silikti ikinci çizgi, iki gün sonra tekrarladığımda oldukça koyu bir çizgi oluştu,hamileydim, sonrasında doktora gittim ve geç döllenme olduğunu takibimide adet tarihinden bir hafta sonra başlamak üzere yapacağını söyledi doktorum, ama ben bebeğimi kaybettim 9. haftada kalbi durdusenağlama bende kanda pıhtılaşma var canım o nedenle kaybettim bebeğimi.

veee birkaç gün önce yine dayanamayıp evde yapılan testlerden alıp yaptım( geçtiğimiz ay tekrar gebelik planlayabileceğimizi söylemişti doktorum) reglime tam 6 gün kala çooook silik bir çizgi belli belirsiz. aynı gün kan tahlili verdim ve 7.23 çıktı ama düşük sonrası takiplerim yapıldığından benim bhcg 0.01-0.5 çıkıyordu en fazla. banada 7.23 e yok dedi yaptırdığım poliklinikteki hekim hekim ama ben reglime daha 6 gün olduğundan var diye düşünüyordum.sonra reglimin gecikmesini bekledim, bugün reglim 4 gün gecikmiş durumda(reglim düzenlidir) ve pazar günü tekrar kan tahlili verdim, bugün çıkacak sonuç, ben umutluyum canım. tabii ki çok kaptırma kendini ama bence sonucun pozitif çıkacak yani öyle umut ediyoruma.s. tabii kimyasal gebeliklerin reglden önce pozitif sonuç verebileceğini de unutma:1no2:
herşey gönlünce olsun.

Şen cim, geç döllenme olayını ben tam anlamış değilim. Ben ovulasyon testi kullandığım için yumurtlama tarihimi biiliyorum. Yani 1 nisan olması gerek diye düşünüyorum. Testi de döllenmeden yaklaşık 10 gün sonra yaptırmış oluyorum yani. Ama benim sonucum negetaif dendiğinde sordum tam olarak kaç diye 2 den küçük dedi bana lab.daki kız.
Sence beta hcg bende 10. günden sonra yükselmeye başlamış olabilir mi? Gerçi yarın adet günüm yarın belli olur heralde. Olmazsam yine test alır yaparım evde. Ama pek umudum yok sanki :KK43:(
Seninki pozitif bence canım ya. İnşallah hayırlısı olsun.
Bir de ne diyeceğim bende pko var. Dr.um gebeliğe engel olmadığını söyledi bana (kilo artışı, kıllanma vs. yok sadece cildimin bozulmasına neden oluyor)ama bu sitede bazı yazılanları okudukça pko yüzünden mi hamile kalamıyorum diyorum kendime.

bizim yaptığımız hata çizgiyi görünce heyecanlanmak. benimde silik birşekilde çıkmıştı dr gittiğimde keseyi göremedim dedi kan testi istedi. hcg 39 çıkmıştı duyunca dahada heyecan basmıştı bana 10 gün bekleyeceğiz deyince o günler geçmek bilmemişti ama gittiğimde bebişim tutunamamıştı ve dr bunu görmüştü. ertesi günde adetimle birlikte aktı gitti. hiç bir sorun olmasada mevlam nasip etmedimi olmuyor. sabırlı olmamız gerekiyor bence her ya üzülmekten bıksakta elimizden bişey gelmiyor maalesef.

Şen cim, geç döllenme olayını ben tam anlamış değilim. Ben ovulasyon testi kullandığım için yumurtlama tarihimi biiliyorum. Yani 1 nisan olması gerek diye düşünüyorum. Testi de döllenmeden yaklaşık 10 gün sonra yaptırmış oluyorum yani. Ama benim sonucum negetaif dendiğinde sordum tam olarak kaç diye 2 den küçük dedi bana lab.daki kız.
Sence beta hcg bende 10. günden sonra yükselmeye başlamış olabilir mi? Gerçi yarın adet günüm yarın belli olur heralde. Olmazsam yine test alır yaparım evde. Ama pek umudum yok sanki :KK43:(
Seninki pozitif bence canım ya. İnşallah hayırlısı olsun.
Bir de ne diyeceğim bende pko var. Dr.um gebeliğe engel olmadığını söyledi bana (kilo artışı, kıllanma vs. yok sadece cildimin bozulmasına neden oluyor)ama bu sitede bazı yazılanları okudukça pko yüzünden mi hamile kalamıyorum diyorum kendime.

tuğbacım, şöyle söyliim bende yumurtlama günümden sonra 10. günü tahlil yaptırdığımda bhcg 7.5 çıkmıştı( 28 mart yumurtlama günümdü), ben 6 nisanda yaptırdım tahlili. sonra bir hafta sonra yani 13 nisan pazar günü tekrar yaptırdım kan tahlilimi 383 çıktı, yani hamileyim:nazar::nazar: canım, pazartesi doktoruma gittim hemen, keseyi de gördük, darısı başına inşallah pozitiftir...bhcg benim bildiğim kadarıyla normalde 12. gün ve sonrasında yükselmeye başlıyor, hatta tüp bebek tedavilerinde transferden sonra 12. gün kan testi istiyorlar diye okumuştum ki geç döllenme olduğunda daha ileri bir dönemde pozitif çıkıyor test diye biliyorum. tabii seni boş yere umutlandırmak ta istemiyorum, herşey gönlünce olur inşallah...
bir arkadaşım pko lu ve 6 yaşında oğlu var merak etme ve genelde kadın doğumcular derler ki gebelik elde etme açısından en iyi sonuç aldığımız hastalık grubudur pkolular derler, endişe etme...bu ay olmazsa gelecek ay denersin, umudunu kaybetme bak ben 2 düşükten(allah sizleri ve hepimizi düşükten korusun) sonra 3. gebeliğimi yaşıyorum.en doğru zamanı allah bilir canım.
sevgiler

X