arkadaşlar hamile miyim? lütfen bakın

lifeisgood

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
308
7
Arkadaşlar,
bu ay 4. deneme ayımızdı. Takip edenler bilir zatenfisfisfis
Adetime 5 gün var az evvel öyle aklıma esti ucuz olan testlerden bir yapayım dedim. Kontrol çizgisinin yanında bir çizgi daha belirdi ama bu çizgi çizgi gibi değil de ışığa tutunca belli oluyor. Ayy ölücem heyecandan ne olur söyleyin daha önce bu testten çok yaptım ama hiç böyle bişey çıkmamıştı. Hamile miyim sizce?
Allahım inşallah, inşallaha.s.

adet gecikmesi olmadan 2. çizgi belirgin çıkmıyor. 3-4 gün sonra tekrarla. ama silik çizgi bile pozitiftir. inşallah canım. allah gönlümüze göre versin hepimizin

2.çizgi silik pembe ise hamişsin ama 2 gün sonra tekrar yap ozaman daha belirginleşir.inşallahh hamişsindir canım

Arkadaşlar böyle yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen yok mu ki?

benim ki öyleydi. 2. çizgi yarım saat sonra silik olarak belirdi. ertesi gün kan tahlili yaptırdım. hamiş olduğumu öğrendim. ama düştü..senağlama
herşeyin hayırlısı canım. güzel haberlerini okumayı umuyorum

Canım Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah hepimiz için.

canım adetin henüz geçmemiş bu yüzden fazla ümitlenme derim.idrarda yapılan gebelik testleri son adet tarihi geçmeden hamile olsan bile sonuc vermez.yani pozitif olsa bile negatif çıkması çok normal.bir süre daha bekle istersen umarım dilediğin olur.

canım çok sabırsızlanıyorsan kan testi yaptır hem kan testinde şüpheye yer yok ne kadarlık olduğunu da öğrenirsin güzel haberlerini bekliyoruz

canım kesin hamilesin benden söylemesi dedi dersin benimde öyle oldu bende burda herkese sordum ve gidip kan testi yaptım 1 aylık hamileymişim hcg degeri düşük oldugundan rengi az oluyomuşum bi kaç gün sonra tekrar evde idrar testi yap o renk daha belirgin olucak iki çizgiyi görebildiysen hamilesin haberlerini bekliyorum mutlaka.

Canım bence hamilesin.Çünkü gebelik olmazssa silik milik hiç birşey çıkmaz.Bendede öyle oldu bir saat ışıkta tutup tutup görmeye çalışıyodum.Gerçi kaybettim bebeğimi.Neyse senin daha erken sabırlı olmaya çalış canım benim.Bende iki gün geçince koşa koşa doktora gittim tabi kanda değerler düşük çıktı.Erken olduğu için mi yoksa sorun mu var doktor anlayamadığı için hastane kapılarında süründüm yok keseyi görelim yok kalbini duyalım.Kısaca benim gibi aceleci olmamanı tavsiye ederim.

ewet benimde çok siklk çıkmıştı eczacıya götürdüm yok bişi demişti ertesi gün gittim kan testi yaptım 5 haftalık hamiş olduğumu örendim

arkadaşlar gece hiç uyuyamadım sabah ilk idrarl ayaptım bir de. Yine aynı bir çizgi var ama renksiz hafif eğik tutunca görülüyor. İnşallah dediğiniz gibidir çünkü çok istiyorum.İyi ki varsınız.

ah tugba insallah hamilesindir. bence haman kan testi yaptır. ger calısıyorsan git ogle arası. bak bizi merakta koyma. simdi amerikada gece. yarın nete girdigimde ben de hamissssim baslıgını gormeyi diliyorum.

ilk yazdıgında demistim ki insallah hayal kırıklıgına ugramaz cunku benim oyle olmustu. cizgi silik milik de degil bariz cıktı. + isareti. esime gosterdim o supheci bir insandır. alenen gorduk ikimiz de ama ogleden sonra kan testinde cıkmadı. hamis degilmisism.
yazıp moralini bozmak istememistim. ama ikinci gun de aynı sey cıktı ise hamis olma ihtimalin yuksek.
hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz. darısı basıma:) darısı basımıza:)

tuğbacım git hemen bi kan testi yap merak ettik hadi kız ben olsam çoooktan yaptırmıştımmmm

Yaa arkadaşlar sabah eşim sabretmemi bikaç gün daha beklememi söyledi ama içim içimi yiyor.
Kibeleciğim ya sen de bir göründün sonra 15 gün yokum dedin tatile gittin sonra çıkmadın. Seni görmek de çok mutlu etti beni.
Tamam tamam haklısınız gidip kan testi yaptırayım ama ya çıkmazsa diye de korkmuyor değilim. Biliyorsunuz kaçtır o negatiiiffff sözcüğünü duymak beni çok üzdü.

canım bence de sen hamişsin yoksa hiçbişey çıkmazdı arkadaşların dediği gibi kan testi yaptırda öğrenelim kesin sonucu Allah gönlüne göre versin canım

Arkadaşlar kan testi yaptırdım geldim. 13:20 gibi çıkacak sonuç. Çok heyecanlıyım size yazacağım kızlar sonucu tabii ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…