arkadaşlar geç döllenme yaşayanlar cevap verirse sevinirim

canım bende seninle aynı durumdayım. adetim 7 gün geçti idrar testi yaptım negatif çıktı.sonra doktora gittim ordada negatif çıktı. doktor bana adet söktürücü verdi. adet belirtilerini adet günümdü yaşadım ama hala olmadım benim kafamda çok karışık . sen kan testi yaptırdınmı.bilgisi olanlar paylasırsa sevinirm

canım bende seninle aynı durumdayım. adetim 7 gün geçti idrar testi yaptım negatif çıktı.sonra doktora gittim ordada negatif çıktı. doktor bana adet söktürücü verdi. adet belirtilerini adet günümdü yaşadım ama hala olmadım benim kafamda çok karışık . sen kan testi yaptırdınmı.bilgisi olanlar paylasırsa sevinirm

kızlar benimde adetim düzenli olrak 28 günde bir olurdu,bu ay olmam gereken tarihte adet olmayınca hemen idrar testi yaptım ve tabiiki negatif çıktı,kan testi yaptırdım hcg 5,41 çıktı yani tam sınırda.iki gün sonra 25,19,iki gün sonra 60,96 ve beş gün sonra 647,19.Sonuç kan testime göre hamileyim ama hala idrar testinde ikinci çizgim görünmüyor,doktorlar geç yumurtlamışsın diyor,galiba adet günüme yakınken.Üzülmeyin muhtemelen sizinkide böyle birşeydir.bebişlerinizle mutluluklar cici anneler...

yazılarınızı okuyunca biraz ümitlendim gibi oldu...
son adetin üzerinden 42 gün geçti... dün yani 41.gün idrar testi yaptım hafif silik çıktı.. dr gittik hem karından hem vajinal ultrasondan baktı birşey yok kan testi istedi kan testi değerimde 1.9 çıktı yani negatif... ama ben hala adet olmadım ve adet belirtisi yaşamıyorum sadece kasıklarımda bugün batmalar hissediyorum neler oluyor bana bilmiyorum doktorun verdiği adet söktürücüyüde kullanmamaya karar verdim belki geç döllenme vardır diye ümit ediyorum

yazılarınızı okuyunca biraz ümitlendim gibi oldu...
son adetin üzerinden 42 gün geçti... dün yani 41.gün idrar testi yaptım hafif silik çıktı.. dr gittik hem karından hem vajinal ultrasondan baktı birşey yok kan testi istedi kan testi değerimde 1.9 çıktı yani negatif... ama ben hala adet olmadım ve adet belirtisi yaşamıyorum sadece kasıklarımda bugün batmalar hissediyorum neler oluyor bana bilmiyorum doktorun verdiği adet söktürücüyüde kullanmamaya karar verdim belki geç döllenme vardır diye ümit ediyorum

1buket yeniden test yaptınmı, sonuç nedir canım ya bizi de bilgilendirirmisin? hakkında hayırlıysa inşallah hamilesindir arkadaşım

cnm inş hamilesindir önce kan testi yaptır hayırlı sonuçları duyarız inş bide geç döllenme varsa sonucu biraz daha beklemek gerek cnm sabır allah herşeyin hayırlısını versin..
bende eşimle evlat sahıbı olmayı cok ıstıyorum ama her ay hep hayal kırıklığı oluyor bende geçen ay hamileyim zannettim Polikistik over kist çıkmıstı ama ilaçlarla temizlendi
sonra doktor bana DUPHASTON 10MG verdi ben 2011 yılının geçen aralık ayında 20 si ile 24 arası adet oldum adetimden sonra her iki ve 3 güne bir düzenli ilişkim oldu 27güne bir adet oluyorum
bu ay adetimden 6gün geçti daha adetim olmadı test de yaptırmak istemiyorum yine negatif çıkar die...

X