Arkadaslar gebelik testime bir bakin

Rabis4242

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
38
6
28
En son 4 temmuzda adet oldum normalde 6 agustosta adet olmam gerekiyordu olmadim 9 agustosta kanda beta hcgye bakildi cikmadi kac defa evde gebelik testi yaptim cikmadi en son 3 gun once yapmistim simdi bugün sabah yaptim 2.cizgi var gibi cok silik bir bakar mısınız 2 3 dakikada oluştu artmed markasi ustundede yaziyor silik de olsa var demektir diye emin olamadim bugün gecikmenin 9.günü

Eklentiler

• 16920893416861687566956100617050.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 289
Dün kan verdim saglik ocaginda bugun sonucu cikti 1.20 gecikmenin 11.günü artma ihtimali var mi her zaman 0.2 veya 0.3 falan çıkardı veya 5tenküçüktür yazardi anlamadim belirtilerim devam ediyor hafif bel agrim oldu dün bacak seğirmesi var hafif kasik batması gec doĺlenme mi acaba bilemedim ki

Bana test bozuk gibi geldi, en son verdiğiniz kan da çıkardı. Testte 50 değerden sonra gözüküyor kanda daha küçük rakamlar belli oluyor diye biliyorum. Rabbim gönlünüze göre versin en kısa sürede inşallah

hamile oldugunu sanmıyorum..
Evet hamişim o gün test verdiğmde 9,41 di ertesi gün 27 çıktı cuma günü 86 pazar günü de 285 çıktı yarın tekrar vericem kan tahlili
Erken gebelik testini kaç güm n önce yapmak gerekir ?
Valla benim 4. Gün silik çıktı orda da paylaştm zaten en son
Yaaaaa gerçekten miiiii nasıl sevindiğimi anlatamam sağlıkla gelsin miniğim. 50 altı olduğu için demekki bu şekilde kuruma çizgisi gibi olmuş çoook dikkatli olun artık 3 aya kadar
Allah razı olsun akşam kan vermiştim 743 çıkti doktorum haftaya salı muayene verdi inşallah her şey yolunda gider

Heeerşey çok güzel olacak ve olmalı olumsuz olan bütün düşünceleri dahi artık hayatından çıkart kuzum karnında bir melek var artık
Hayırlısıyla keseyi görüp kalbini duyduktan sonra birde o tatlı tombişlik zamanları bir anda anlamıyorsun kucağında bitiyor minikler sağlıkla hayırlarla gelsin. İnan yıllardır bu özlemi çeken birisi olarak kendim hamile olmuşum kadar mutlu oldum.. tebrik ederim canım beniimm
Belirtiler olarak nelerin farklıydı kuzum bu defa? Ekstra aaa şu çok değişikti hiç olmazdı dediğin belirtilerin oldu mu?

Benim ilk transferimdi zaten bnde ilk günden sonra hep kasik ve bel ağrısı vardı transferden 4. Gün erken gebelik testi yaptım silik çıktı akşamında gittik kan verdiik 9,41 çıkmıştı ertesi akşam tekrar verdik 27,40 2 gün arayla tekrar verdim 86,07 pazar günü 285 dün akşam da 743 çıktı Allah'ım dualarımı kabul etti Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…