Arkadaslar gebelik testime bir bakin

Adette kaç gün kala erken gebelik testi yaptınız silik çıktı adetime 12 gün var da yapsam doğru sonuç çıkmaz dimi

Adette kaç gün kala erken gebelik testi yaptınız silik çıktı adetime 12 gün var da yapsam doğru sonuç çıkmaz dimi
Tüp bebek tedavisi ile oldu o yüzden adetime daha vardı ama ben transferin 4. Gününden itibaren test yapmıştım hepside pozitifdi masallah inşallah sağ saglim kucağıma alırım

Tüp bebek tedavisi ile oldu o yüzden adetime daha vardı ama ben transferin 4. Gününden itibaren test yapmıştım hepside pozitifdi masallah inşallah sağ saglim kucağıma alırım
Baya erken öğrenmişsiniz çok sevindim çpk , sağlıcakla kucağına al inşallah :) maşallah diyelim

Yaaaaa gerçekten miiiii nasıl sevindiğimi anlatamam sağlıkla gelsin miniğim. 50 altı olduğu için demekki bu şekilde kuruma çizgisi gibi olmuş çoook dikkatli olun artık 3 aya kadar
Merhaba benim de catlatma ignesi 12. günüm bugün. Sizce gebelik mi iğne etkisi mi

Eklentiler

• Screenshot_20230830_170652_Photo Editor.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 20230830_170504.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 20230830_093802.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba benim de catlatma ignesi 12. günüm bugün. Sizce gebelik mi iğne etkisi mi
Canım iğne 7-10 gün içinde etkisini kaybediyor genel olarak fakat bir anda bunu yorumlamak doğru olmaz. Daha önce yaptın mı test ile takip ettin mi çizgi hangi gün kayboldu? Umarım hamilesindir kötüyü düşünme çağırma aklında tutma

Pazar gün yapmıştım bunu ama bilmiyorum

Eklentiler

• 20230827_164903.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…