Göz Makyajı arkadaşlar flormar mı golden rose dipliner mi daha iyi kullanan varsa bekliyorum:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mermaid5

Atatürk'ün kızı ☪
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
622
2
kızlar ikisinden birini almayı düşünüyorm öneriniz nedir? flormarın artlinerini de merak ettim.

flormarın artlinerinin çok ince ve çok zor oldğnu okumuştum blogların birinde
ben kullanmadım bilmiyorum
golden rose dipliner var. o biraz kolay. sende yeni başlıyorsan acemiysen golden rose derim

flormar aldım ve memnun kalmadım canım pastelınkı cok guzel ben onu tavsıye ederım.flormar pastelınkının yanında acık bı renk durdu onn kadar sımsıyah degıl.minik koyu lacıvert bır kabı var denemek ısterseen aklında bulunsun.ama golden rose hakkında bı fıkrım yok

flormar aldım ve memnun kalmadım canım pastelınkı cok guzel ben onu tavsıye ederım.flormar pastelınkının yanında acık bı renk durdu onn kadar sımsıyah degıl.minik koyu lacıvert bır kabı var denemek ısterseen aklında bulunsun.ama golden rose hakkında bı fıkrım yok

fiyatı ne canm pastelin?

kesinlikle flormar.. sürekli liner kullanıyorum neredyesse her markayı denedim pahalı markalara bile taş çıkartır flormar bence..dışı siyah ve üçgen prizma gibi benim kullandığım kutusu..

kesinlikle flormar.. sürekli liner kullanıyorum neredyesse her markayı denedim pahalı markalara bile taş çıkartır flormar bence..dışı siyah ve üçgen prizma gibi benim kullandığım kutusu..

canm resim koyabilir msin? koyu renk oluyor mu sürünce?

şuan resim koyamam canım ürün yanımda deği ben dışardayım, ama koyu bir renk özellikle elin alışınca kullanımı çok rahat dur ben internetten bakiim bulursam ekliim ürünü:))

canm resim koyabilir msin? koyu renk oluyor mu sürünce?
canım çok koyu ve güzel oluyor kullandıkça elinde çok pretikleşiyor tavsiye ederi . foto eklemeyi beceremedim:S ama flormar.com adresinde makyaj bölümünde gözler kısmında var.. yeni kutusuymuş gümüş rengi dışıı ve renkleri var:))

canım çok koyu ve güzel oluyor kullandıkça elinde çok pretikleşiyor tavsiye ederi . foto eklemeyi beceremedim:S ama flormar.com adresinde makyaj bölümünde gözler kısmında var.. yeni kutusuymuş gümüş rengi dışıı ve renkleri var:))

sagol canım denycem:)

Flormar :) kalem şeklinde olan bi diplinerı var canım flormarın hatta bulabilirsen onu al derim hem fiyatı da çok uygun :)

X