Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

Yasin okunsun cok isterim; fakat ben Kur'ani Kerim okumayi bilmiyorum. Hepimizin bildigi bisey olsun. Ama Kenzul Ars duasinda ısrar ediyorum. Ya da soyle yapalim isterseniz. 10.000 Fatiha suresi okuyalim birer tane de Kenzul Ars okuyalim.

Olur canım. Topic ismini değiştirmiyoruz galiba ama istersen yeni konu da acabiliriz toparlanır hem de

Kızlar size bu gece de okudum.. Allahım kimin ne gönlünden geçiyorsa tez zamanda ver. Allah dualarımızı kabul etsin...
Canim 1 aydır hic iyi değilim.Başımda tarif edemedigim bir agrida degil basınç var.Dr randevu aldım Şubat a verdi çok korkuyorum inan ayakta zor duruyorum ne olur banada duâ edin Rabbim bildiğimiz ve bilmediğimiz bütün hastaliklarimiza şifa versin dualariniz kabul olsun inşallah. ..

Canim 1 aydır hic iyi değilim.Başımda tarif edemedigim bir agrida degil basınç var.Dr randevu aldım Şubat a verdi çok korkuyorum inan ayakta zor duruyorum ne olur banada duâ edin Rabbim bildiğimiz ve bilmediğimiz bütün hastaliklarimiza şifa versin dualariniz kabul olsun inşallah. ..
Rabbim ''şafii'' adıyla şifanı versin...Aminnn...:KK19:

Gunaydn herkese :KK25:
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84
Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral
Ysbam
Karanfilsokak
Nara87
Daisyp
Son listemiz bu sekilde arkadaslar. Nasil bi dua olusturalim? Selati tefriciye gibi bir dua cok iyi olur aslinda ama boyle dualarda yapilan en ufak hata duanin amacina ulasmasina engel oluyor. Daha once de söylemiştim Kenzul arş duasi var onu okuyabiliriz. Turkce anlamina bir bakin. Cok güzel bir anlami var. :KK68:

http://dostunisimleri.blogcu.com/kenzul-ars-duasi-fazileti-turkce-okunusu-ve-anlami/13286333
yukarıdaki arkadaşlar için kenzul arş duası okudum...Rabbim gönlünüzdeki dilekleri hayırlısıyla tez zamanda versin...Aminnn...:KK19::KK68:

Merhaba temiz agizla bi baskasinin duasi belki daha makbul olur. Daha buyuk dertlerin icinde kinamazsaniz ben bana nikah sozu verip vazgecen erkek arkadasimin sozunde durup benle evlenmesi icin dua istiyorum. Cok caresizim gonlu bana isinsin ve tez zamanda nikahimizi yapalim amin derseniz sevinirim

Canım benim Allah gönlüne göre versin inşallah. Rabbim o güzel yüreğinden geçen dualarını hayırla kabul etsin inşallah. İnşallah erkek arkadaşın senin için hayırlıdır ve gönlü sana ısınır. Şu dünyadaki en kötü şey kalp kırmak kul hakkına girmek. Yüce Allah'ın neden kul hakkını affetmediğini o kadar iyi anlıyorum ki. Bir insana şu dünyada verilebilecek en yüce ve değerli nasihat kul hakkından kaçınmayı öğretmek olur. Rabbim evimizden ocağımızdan kul hakkını uzak etsin. Dünya malı ne kadar değersizmiş yüce rabbime çok şükür bu genç yaşımda öğrendim. Maddi manevi açıdan sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz ama Allahın sevdiği kuluymuşum ki bana genç yaşımda bu sıkıntıları verip beni ileride işleyebileceğim günahlardan korudu. Kalbim rabbime olan aşkla dopdolu. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.

X