Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

canım Allah dualarımızıkabul etsin. banada dua edebilir misin?
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry

Debusi
Sevgi
tolin
helena

Arkadasim banada edersen çok sevinirim tayinimin merkeze cikmasi için evladim için istiyorum baskalarina muhtaç olmasin diye allah kabul eder inşallah sen müslüman kardeşlerine ediyorsun allah sanada yardim etsin insallah allah razi olsun

Kızlar hamileydim. Ama cuma sabah düşürdüm bebeğimi

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry

Debusi
Sevgi
tolin
helena

dlny82
Kizlar dun ve bugun biraz rahatsizim. Buraya dua ettim diye yazamadim ama hepinize dua ediyorum. Rabbim bizlerin gonlundekini hayirlisi ile kabul etsin insallah. Allah yardimcimiz olsun insallah.

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry

Debusi
Sevgi
tolin
helena

dlny82
BenimAskPastam

banada duanda yer verirsen sevinirim.saglıklı sorunsuz bir hamilelik ve bebegimin saglıklı hayırlı akıllı olması için.Allah razı olsun.Rabbim ettiğin duaların bin katı güzelini sana nasip etsin amin

Eda
Lara
Neslihan
Demet
Canım bizlerede dua edersen cok sevinirim Hayırlı bir eş için Mutlu huzurlu salih eş için ve ev içinde huzurumuz Borclar ve sıkıntılar için. Allah razı olsun bende senin için dua edecegim inşallah.. Rabbim gönlüne göre versin

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84

Canım Hayırlı bir evlilik yapmam için dua et bana neolur

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84

Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral

Arkadaslar dün çok büyük bir haksizliga uğradım. O kadar ağrima gittiki gözüme bir damla uyku girmedi. Cok ağladim, hiç hak etmediğim bir muameleye maruz kaldim. Yuce Rabbime havale ediyorum o insan musvettelerini. Cok sey yapmak istedim, elimde pek cok imkanim vardi ama esinin karni burnunda diye yapmadim. Rabbim onun cezasini öyle bir versin ki sadece kendisi çeksin cezasini. Eşi, çocuğu ya da başkası değil sadece tüm iyi niyetime rağmen bana bu haksızlılı reva görenler çeksin cezasini.

Kenzül Arş duasını okudum. Cok güzel bir dua sizlerde okuyun boşta kaldikça. Insallah hepimizin sıkıntıları hayirlisiyla en kisa zamanda uçar gider. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin insallah. Minik azra icin rabbimden sifa diliyorum, esma icin ferahlik hayirli bir ömür diliyorum; bebek isteyen yasemin, gulucuks, fatmaelif, benimaskpastam, elimu, agustos72, ipek icin hayirli sağlıklı akli basinda evlatlar diliyorum; abilerim ve gorumcem dahil is bulmak atanmak isteyen, hayirlisiyla borclarini ödemek isteyelere hayirli işler diliyorum; ben de dahil hayirlisiyla hayirli eşlerle, sevdikleriyle mutlu huzurlu bereketli yuva kurmak isteyenlere hayirli evlilikler diliyorum ve daha yazamadigim ama duasini ettigim tum arkadaslarimin duasinin kabul olmasini istiyorum.

Rabbim hepimize evlatlarımıza hayırlı gelecekler napis etsin. Hayırlı sabahlar diliyorum.

A
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84

Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral

Arkadaslar dün çok büyük bir haksizliga uğradım. O kadar ağrima gittiki gözüme bir damla uyku girmedi. Cok ağladim, hiç hak etmediğim bir muameleye maruz kaldim. Yuce Rabbime havale ediyorum o insan musvettelerini. Cok sey yapmak istedim, elimde pek cok imkanim vardi ama esinin karni burnunda diye yapmadim. Rabbim onun cezasini öyle bir versin ki sadece kendisi çeksin cezasini. Eşi, çocuğu ya da başkası değil sadece tüm iyi niyetime rağmen bana bu haksızlılı reva görenler çeksin cezasini.

Kenzül Arş duasını okudum. Cok güzel bir dua sizlerde okuyun boşta kaldikça. Insallah hepimizin sıkıntıları hayirlisiyla en kisa zamanda uçar gider. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin insallah. Minik azra icin rabbimden sifa diliyorum, esma icin ferahlik hayirli bir ömür diliyorum; bebek isteyen yasemin, gulucuks, fatmaelif, benimaskpastam, elimu, agustos72, ipek icin hayirli sağlıklı akli basinda evlatlar diliyorum; abilerim ve gorumcem dahil is bulmak atanmak isteyen, hayirlisiyla borclarini ödemek isteyelere hayirli işler diliyorum; ben de dahil hayirlisiyla hayirli eşlerle, sevdikleriyle mutlu huzurlu bereketli yuva kurmak isteyenlere hayirli evlilikler diliyorum ve daha yazamadigim ama duasini ettigim tum arkadaslarimin duasinin kabul olmasini istiyorum.

Rabbim hepimize evlatlarımıza hayırlı gelecekler napis etsin. Hayırlı sabahlar diliyorum.
Amin.....Rabbim seninde gonlune ferahlik versin.Yar Ve Yardimcin olsun....insallah o insan seni uzdugunu anlar ve telafi eder hatasini.

Canim cok uzuldum. Rabbim en kisa zaman da cok hayirli ve saglikli bi evlat nasil etsin sana. Allah baska uzuntu vermesin.
sorunlu bi evlenme aşaması geçirmiştim. rabbim beni canımla imtihan et dedim.insanlarla imtihanda çok kırılıyom.izmitte kimsem yok rabbim demiştim. şubatta bi yılllk evli olcak 7 ayda 2 bebek kaybettim

Canim Allah yavrunu cok sevmis cennette sizi bekliyor insallah. Rabbim baska dert keder vermesin. Insallah en kisa zamanda hayirla saglikla yavrunu kucagina alirsin. Yaradan mevlam yuzunuze baksin baska dert keder vermesin. Dualarim seninle canim.
allah razı olsun canım

X