Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

Benim de katilmam mumkun mu acaba :-)
canım kusura bakma mesajını görmemişim şimdi farkettim. Tabiki katılabilirsin.
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84
Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral
Ysbam
Karanfilsokak
Nara87
Daisyp
Lokumn
Yeni listemiz bu şekildedir. diğer topiğimizi açtık Fatiha ve Kenzül Arş ı okumak isteyenleri, dua etmek isteyen arkadaşları bekliyoruz. Lütfen ilgisiz kalmayın. Belki birbirimizin diğeri için ettiği dua kabul olur. Hep birlikte dertlerimizin üstesinden gelebilmek, hayırlı evlatlar yetiştirebilmek için birbirimize dua edelim.

Benim için de eder misin? Hayırlısıyla sağlıklı bir evlat için (2.çocuk)o_O
ve hayırsız, kötü insanların benden ve ailemden uzak durması için.her şeyden önce sağlık için..

Benim için de eder misin? Hayırlısıyla sağlıklı bir evlat için (2.çocuk)o_O
ve hayırsız, kötü insanların benden ve ailemden uzak durması için.her şeyden önce sağlık için..
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84
Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral
Ysbam
Karanfilsokak
Nara87
Daisyp
Lokumn
Babytv
Yeni listemiz bu şekildedir. diğer topiğimizi açtık Fatiha ve Kenzül Arş ı okumak isteyenleri, dua etmek isteyen arkadaşları bekliyoruz. Lütfen ilgisiz kalmayın. Belki birbirimizin diğeri için ettiği dua kabul olur. Hep birlikte dertlerimizin üstesinden gelebilmek, hayırlı evlatlar yetiştirebilmek için birbirimize dua edelim.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...l-ars-ve-fatiha-suresi-okuyoruz.790468/page-3

yarın sabah çok önemli sınavım kızlar
bana da dua edin
geçeyim su sınavdan :KK43:

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84
Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral
Ysbam
Karanfilsokak
Nara87
Daisyp
Lokumn
Babytv

Laliess
Allah zihin açıklığı versin, inşallah çok iyi bir sonuç alırsın. Dualarım seninle

Peki nasıl ne zaman olacak dua? Sure mi okuncako_O
teşekkür ederim..
Canım ben her gün dua edıyorum. Dua ederken duaya ihtiyacı olanlara da dua ediyorum. Ben ve isteyenler bu listede adı yazılı olanlara dua edebilsin diye liste oluşturuyoruz. Sende dua ederken burada yazılı olanlar için niyet edip dua edebilirsin.

buradaki arkadaşlar diğer topiğede gelip fatiha okurlarsa memnun oluruz .....Müslümanın müslüman kardeşine ettiği dua kabul olur ...:KK55:

Bende dua isteyebilir miyim? çok fazla vesvese oluyor bende... çok suizana düşüyorum..Çok boşlukta hissediyorum kendimi... Yüreğimin güzel olaylar ile ferahlaması için dua eder misiniz bana da ? Sevdiğim insanla nişanlıyım şükür... Tamamına ermesi için bizim birbirimize hayırlı olmamız için, mutlu ve huzurlu evliliğim içinde dua eder misiniz? Gerçekten çok ihtiyacım var...

Cui Bono Cui Bono icin dua isterim : ) Rabbim iki dunya saadeti versin, Efendimiz(sav) e komsu eylesin cennetinde.. ailemle birlikte skntili gunleri mutlulukla unutmamizi ve feraha ermemizi nasip etsin, razi olacagi hayat yasatsin, kaza belalardan korusun : ) Allah razi olsun arkadasim : )

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Canim arkadaslarim cok sıkıntılı zamanlar yasiyoruz ailece. Bizim icin dua ederken yine bizim gibi maddi manevi sıkıntı icinde alan kardeşlerime dua etmek istiyorum. Rabbim kimseyi cagresiz birakmasin. Darda olana, mazluma yuce rabbim yardim etsin insallah. Borcluya borcunu odemeyi, evlat sahibi olmak isteyene evlat sahibi olmayi, esiyle cocuklariyla sıkıntıları olana sıkıntılarını gidermeyi, sevdigiyle evlenmeyi isteyene hayirli yuva kurmayi nasip etsin insallah. Daha sayamadigim ve gonlunuzden gecen hayirli dualarinizi kabul etsin insallah.

Simdi dua etmemi isteyenleriniz isimlerini ekleyerek yazsin.
(Yavruceylann
Nick
Nick
seklinde )
Hepinize dua etmek istiyorum
bana da eder misin? Ebru Serdar ile sevgili olsun Serdar da Ebru'nun ona asık oldugu gibi asık olsun der misin? :KK70:

Canim arkadaslarim cok sıkıntılı zamanlar yasiyoruz ailece. Bizim icin dua ederken yine bizim gibi maddi manevi sıkıntı icinde alan kardeşlerime dua etmek istiyorum. Rabbim kimseyi cagresiz birakmasin. Darda olana, mazluma yuce rabbim yardim etsin insallah. Borcluya borcunu odemeyi, evlat sahibi olmak isteyene evlat sahibi olmayi, esiyle cocuklariyla sıkıntıları olana sıkıntılarını gidermeyi, sevdigiyle evlenmeyi isteyene hayirli yuva kurmayi nasip etsin insallah. Daha sayamadigim ve gonlunuzden gecen hayirli dualarinizi kabul etsin insallah.

Simdi dua etmemi isteyenleriniz isimlerini ekleyerek yazsin.
(Yavruceylann
Nick
Nick
seklinde )
Hepinize dua etmek istiyorum
ben istiyorum

X