Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

Canlarim cok sağolun. Böyle birbirimiz icin dua etmemiz çok güzel. Dua ettikce icim huzur doluyor. Yuce mevlam kalbimizi duadan ayirmasin. Allah tez zamanda dualarimizi kabul etsin. Gunahlarimizi affetdin Insallah. Opuyorum hepinizi

slm hayırlı akşamlar benim içinde dua edermisiniz 3 senedir evliyiz çocuk istiyoruz doktor bu ayda olmasa rahim filmi cektircekmis buay yasin okutum çok dua ettim inşallah duam kabul olur çok istiyoruz allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin aminn allah senden razı olsun seninde gönlüne göre versin adetime bi hafta kalmış dua edin inşallah hamileyimdir tabi herşeyin hayırlısı

Rabbim hayırlısını nasip etsin...tez zamanda güzel haberler alman dileğimle....

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84

Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral

Ysbam

Son listemiz. Ysbam, canim Allah gonlune gore versin. Rabbim tez zamanda hayirlisiyla yavrunu saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah. Kenzul ars duasini oku turkce anlamiyla birlikte. Allah senin ve bebek bekleyen tum arkadaslarin duasini kabul etsin insallah. Allah benden dua bekleyen tum arkadaslarimin, ailemin, sevdiklerimin, cagresiz ve mazlumlarin hayirli dualarini kabul etsin insallah. Rabbim gorunen gorunmeyen tum kazalardan belalardan, fitneden, fesattan, iftiradan, şerden korusun bizleri. Hayirli gunler hepimize.

okdar güzel bi paylaşımki bu çok mutlu oldum görünce ve bende dahil olmak istedim her ne kadar çok dua ezberimde olmasa bile yasın kitabımdan bakıp okuyabilirim elimden geldiğince . ve bende istiyorum Yavruceylan hepimiz için en başta sağlık huzur için ve maddi sıkıntılarım için tabi en önemli evlat sahibi olabilmek için . allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Yuvasızlara yuva evinde mutsuz olanlara huzur sağlık sıkıntısı yaşayanlara şifa versin. Tüm güzel niyetleriniz dualarınız kabul olsun inşallah şimdiden.

benim nisanlimla aramin hep iyi olmasini birbirimizi omur boyu sevip mutlu yuvamizin olmasi icin ve bir de bir arkadasim var ismi (Ruhengiz) cocuqunun olmasi icin dua edersin cok mutlu olurum. Allah butun dualarimizi kabul etsin.Amin

amin.. Allah sizden razı olsun bide ablam için dua edermisiniz hamile hayat rizki var ama bebeğini aldırmak istemiyor allah ablama ve çaresiz kalan herkese hayırlı bi kapı açsın amin

amin.. Allah sizden razı olsun bide ablam için dua edermisiniz hamile hayat rizki var ama bebeğini aldırmak istemiyor allah ablama ve çaresiz kalan herkese hayırlı bi kapı açsın amin
Canlarim cok sağolun. Böyle birbirimiz icin dua etmemiz çok güzel. Dua ettikce icim huzur doluyor. Yuce mevlam kalbimizi duadan ayirmasin. Allah tez zamanda dualarimizi kabul etsin. Gunahlarimizi affetdin Insallah. Opuyorum hepinizi

Amin inşaallah.
Çok güzel bi topik olmuş herkesin duası hayırlısıyla kabul olur inşaallah.
Kızlar bi tanıdığımın küçük bebeği ameliyat oldu hayırlısıyla çabuk iyileşmesi için dua edermisiniz ?

canim ya benimde o kadar çok ihtiyacm var ki duaya noolur banada dua et hayirlisiyla cocugum olsun adim canan. şimdiden teşekkür ediyorum. allah sana da gönlündeki bütün istediklerini bir an önce nasip etsin..

Yeni mesaj yazan arkadaslarim sizler icin de dua ettim. Cok yorucu bir gun gecirdim cok yorgunum. isimlerinizi yarin listeye dklicem hemen. Dualarimdasiniz hepiniz. Allah hayirli geceler nasip etsin insallah.

bir duamı oluştursak arkadaşlar aramızda paylaşıp okusak..

Gunaydn herkese
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika
Azra
poeticcry
Debusi
Sevgi
tolin
helena
dlny82
BenimAskPastam
Elanur84

Fatmaelif
Eda
Lara
Neslihan
Demet
Meral

Ysbam
Karanfilsokak
Nara87
Daisyp
Son listemiz bu sekilde arkadaslar. Nasil bi dua olusturalim? Selati tefriciye gibi bir dua cok iyi olur aslinda ama boyle dualarda yapilan en ufak hata duanin amacina ulasmasina engel oluyor. Daha once de söylemiştim Kenzul arş duasi var onu okuyabiliriz. Turkce anlamina bir bakin. Cok güzel bir anlami var.

http://dostunisimleri.blogcu.com/kenzul-ars-duasi-fazileti-turkce-okunusu-ve-anlami/13286333

benim başım sıkıştımı kenzül arşı okurum. çok tesirli

Evet cok guzel bir dua. Canlarim soyle yapalim isterseniz herkes gunde en az defa bu duayi okusun ve ismi yazılı arkadaslara hediye etsin. Nasil olur sizce?

Oncelikle hergun dua etcek kisilerin listesini olusturmamis lazim. Topigin afini mi degistirsek. Hergun biririnize Kenzul ars okuyoruz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…