Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep

Sulugoz01
Salvo
betül şule (gulucukgs)

kızlar hamileyim ama daha önce kürtaş oldum bunuda kaybedicem diye korkuyom
ev almak istiyorum.bi ev buldum işime otobüsle gitcem ama eşim anama uzak diyo.benim anam şehir dışında diyip ağlıyom.
eşim iddaaa meraklısı deli ediyo beni...

Esma
şu dönemleri atlatayim hayırlısıyla eskisi gibi olayım hayatimda bana sorun olan hersey yoluna girsin Rabbim beni affetsin şifa versin duanizda yer verirseniz çok sevinirim Allah razı olsun. .

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep

Sulugoz01(esma)
Salvo
betül şule

Akidem

Sulugoz01 (esma) seni ben eklemistim zaten listeye. Arkadaslar hepiniz dualarimdasiniz. Hic merak etmeyin her sabah ve aksam hepinize tek tek dua etcem. Sizlerde bana dua edin, duaya cok ihtiyacim var. Hepinizi ayri ayri cok seviyorum.

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz

Benide dualarına katarmısın ? Gönlümdeki duaların kabulü için dua eder misin ?
Sende benim dualarımdasın.

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz

Elimu

Hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun en hayırlı ve tez zamanda inşallah, Rabbim seninde dileğini tez zamanda gerçekleştirsin. Âmin.

Arkadaslar aksam duama basliyorum
Bu geceki listemiz bu sekilde.
Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika

Rabbim hayirlisiyla dualarimizi kabuletsin insallah. Hepinizi opuyorum. Yuce rabbim gonlumuze gore versin insallah.

Ben boyle her sabah ve gece yatarken ismini yazip dua isteyen arkadaslara dua etcem. Lutfen sizlerde dua edin ismi yazili olanlara. Bol bol dua edelim birbirimiz icin yuce Allah'a.

yavru ceylan ALLAH razı olsun senden
RABBİM senin ve dua eden hepimizin ellerini,dualarını boşa çevirmesin,hepsini kabul etsin
aklında kalırsa kızım azra için,kafasının büyümesi,sağlıklı,ahlaklı,akıllı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

poeticcry canim insallah gul kokuli yavrunun kafasi en kisa zamanda ve Allah'in izniyle olmasi gereken buyukluge ulasir. Saglicakla anne babasiyla buyur. Insallah cok hayirli akli basinda bir evlat olur size. Rabbim okudugunu evlendigini gormeyi nasip etsin size insallah. Dualarimdasiniz hic merak etme

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika

Azra
poeticcry

Son listemiz budur arkadaslar. Lutfen listeye ismizi ekleyerek devam edelim. Kimsecikleri atlamak istemiyorum. Dua etmeyi cok seviyorum ve hepinize dua etmek istiyorum. Ihmal etmeyin dua etmeyi.

yavru ceylan arkadaşım...listeye benide eklersen sevinirim...benim dileğim hayırlısıyla işlerimizin düzelmesi...kendi evimizin olması ...ailemizin sağlıklı ve huzurlu olmasıdır....

Merhaba canım benim ablamın adı SEVGİ eğer listeye onu da yazarsan çok sevinirim...Mağlum kanser iyi olmasını mutlu olmasını herşeyden önce sağlığına kavuşmasını istiyorum...allahım onu ve onun gibi şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun... ablamı iki güzel evladına bağışlasın aminnnn

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika

Azra
poeticcry

Debusi
Sevgi

Arkadaslar gunaydin. Gunumuz hayirli olsun. Rabbim gorunen gorunmeyen her turlu kazadan beladan korusun bizleri ve ailelerimizi. Hepinizin dualarinin hayirla en kisa zamanda kabul olmasi icin dua ettim bu sabahta. Rabbim gunahlarimizi affetsin insallah.

Arkadaslar cok sevdigim bir dua var sizinle paylasmak istiyorum. Sabah aksam ve bosta kaldikca okuyorum bu duayi.
Yarabbi nefsimize esir olmaktan, dogru yoldan sapmaktan, garipten ah almaktan, kul hakkiyla olmekten, dusmanin serrinden, evlat kahrindan, affi olmayan gunahtan, kabirdeki azaptan, cehennemde yanmaktan, senden baskasina muhtac olmaktan sana siginiriz yarabbim.

Yavruceylann
Hazal
Ipekp
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep
Sulugoz01(esma)
Salvo

betül şule
Akidem
00Turkuaz
Elimu
Veronika_nika

Azra
poeticcry

Debusi
Sevgi
tolin
tesekkür ederim:)

Arkadaslar gunaydin. Gununuz hayirli berektli gecsin. Hepinize dualarinizin hayirla kabul olmasi icin dua ettim. Rabbim gonlunuze gore versin. Sizlerde dua edin bana. Hepinizi ayri ayri seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…