Arkadaslar Dua Ediyorum Isteyen Var mi?

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
338
365
Canim arkadaslarim cok sıkıntılı zamanlar yasiyoruz ailece. Bizim icin dua ederken yine bizim gibi maddi manevi sıkıntı icinde alan kardeşlerime dua etmek istiyorum. Rabbim kimseyi cagresiz birakmasin. Darda olana, mazluma yuce rabbim yardim etsin insallah. Borcluya borcunu odemeyi, evlat sahibi olmak isteyene evlat sahibi olmayi, esiyle cocuklariyla sıkıntıları olana sıkıntılarını gidermeyi, sevdigiyle evlenmeyi isteyene hayirli yuva kurmayi nasip etsin insallah. Daha sayamadigim ve gonlunuzden gecen hayirli dualarinizi kabul etsin insallah.

Simdi dua etmemi isteyenleriniz isimlerini ekleyerek yazsin.
(Yavruceylann
Nick
Nick
seklinde )
Hepinize dua etmek istiyorum

Hazal banada eder misiniz çok ihtiyacım var duyaya dularımız karşılıklı olur umarım
Allah razı olsun

Tabiki ederim. Allah gonlune ferahlik versin. Gonlunden gecen ne varsa once senin icin hayirli etsin sonra kabul etsin insallah. Dualarimdasin hazalcim Allah kalbine gore versin.

Canim arkadaslarim cok sıkıntılı zamanlar yasiyoruz ailece. Bizim icin dua ederken yine bizim gibi maddi manevi sıkıntı icinde alan kardeşlerime dua etmek istiyorum. Rabbim kimseyi cagresiz birakmasin. Darda olana, mazluma yuce rabbim yardim etsin insallah. Borcluya borcunu odemeyi, evlat sahibi olmak isteyene evlat sahibi olmayi, esiyle cocuklariyla sıkıntıları olana sıkıntılarını gidermeyi, sevdigiyle evlenmeyi isteyene hayirli yuva kurmayi nasip etsin insallah. Daha sayamadigim ve gonlunuzden gecen hayirli dualarinizi kabul etsin insallah.

Simdi dua etmemi isteyenleriniz isimlerini ekleyerek yazsin.
(Yavruceylann
Nick
Nick
seklinde )
Hepinize dua etmek istiyorum
Canim ya benimde o kadar çok ihtiyacm var ki duaya noolur banada dua et hayirlisiyla cocugum olsun adim ipek simdiden allah razı olsun senden inşallah. .

Ederim tabiki canim. Allah evladini en kisa zamanda hayirla ve saglicakla kucagina almayi nasip etsin. Rabbim yuzunu evlatlarindan ailenden guldursun insallah.

Canlarim isimlerinizi
Yavruceylann
Hazal
Ipek
Seklende yazarak devam ettirinki kimseyi atlamadan herkese dua edebileyim. Her aksam ve her sabah dua edicem insallah.

Ederim tabiki canim. Allah evladini en kisa zamanda hayirla ve saglicakla kucagina almayi nasip etsin. Rabbim yuzunu evlatlarindan ailenden guldursun insallah.

Canlarim isimlerinizi
Yavruceylann
Hazal
Ipek
Seklende yazarak devam ettirinki kimseyi atlamadan herkese dua edebileyim. Her aksam ve her sabah dua edicem insallah.
Allah razi olsun canım benim.

Ne demek canim Allah (c.c) hepimizden razi olsun. Ama sizlerde dua ederken hayirlisini dileyerek dua edin ve dualarinizda israrci olun. Rabbim hepinizin gonlune gore versin. Benimde sinavlarim var sevdicegimle birlikte. Mezun olcaz insallah bu sene. Ben de dualarinizi bekliyorum.

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara

Canım bana da edersen cok mutlu olurum ben de senın ıcın edecegım.. Cok tesekkur ederım

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage

Kızlar Allah razı olsun hepimizden, benim de hayırlı bir iş bulmam ve şu sıkıntılarımdan kurtulmam için dua ederseniz çok sevinirim, ben de sizler için edeceğim çok sağolun..

Slm canim rabbim tum sıkıntılarını gidersin inşallah benide listeye yazarmisin bende rabbimizden hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar istiyorum. Tum isteyenlerle beraber rabbim banada nasip etsin kizlar dua istiyorum mm

Arkadaslar hepimiz icin dua ettim. Yasemincim sana da dua ettim. Allah kabul etsin insallah. Rabbim dualarimizi kabul etsin. Her daim dualarimda olcaksiniz. Insallah guzel haberlerinizi duyarim. Optum hepicinizi :KK60:

Allah razı olsun senden, hayırlısıyla sağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum dualarında bana yer verirsen sevinirim

Arkadaslar listemiz bu sekilde.
Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep

Diger dua isteyen arkadaslar isimlerini listeye ekleyerek devam ettirsinler. Allah hepimizin dualarini hayirlisiyla kabul etsin insallah. :KK54:

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep

Sulugoz01
Yeni listemiz bu sekilde. Arkadaslar sizlerde dualarinizi esirgemeyin. Hepimizin derdi sıkıntısı var Rabbim bir muslumanin diger muslumana ettigi duayi kabul edermis. Haydi dua edelim birbirimize. Allah gonlumuze gore versin.

Amin kızlar, Allah hepimizin duasını kabul etsin inşallah ben de her gece yatmadan önce mutlaka dua edeceğim hepinize. Gun aralarında da zaman buldukça okuyacağım bol bol. Allah razı olsun hepimizden inşallah:)

Yavruceylann
Hazal
Ipek
Lara
Braindamage
Yasemin
Agustos72
Lale
Zeynep

Sulugoz01
Salvo

Bu ara içimde sürekli bir sıkıntı var. Askerde olan erkek arkadaşımla problemlerimiz var ve acayipleşmeye başladı. Çok üzülmekten ve gene depresyona girmekten korkuyorum :cry: Benim içinde dua ederseniz sevinirim :KK51:

X