Arkadaşlar dış gebelik olabilir mi

Bir de hastanede mi yatıcaksınız dediler ben imza verip çıktım ilk yarım saat önemliymiş onlara göre çok şükür bi sıkıntı olmadı 4. gün ve 7. günde düştü zaten 3 haftayı buldu özel olduğu için parasından direk yatırmak istediler önemli olan düşmesi bu sürekçe 2 günde bir kan verdim tabi aksi durum olsaydı ona göre tekrar müdahale edileckti hereksin beta değerinin kaç oldğu da önemli ama ben yatmadm

Bunk
Arkadaşlar regl gününde pazartesi beta hcg 12 gündü. Ertesi gün aşırı kanamam başladı. Böyle kocaman pıhtılar filan. Kimyasal olduğunu düşündüm yine de bir test vereyim düştüğünü göreyim içim rahat etsin diye. Ama perşembe günü bu kanamalar olurken beta 83 çıktı. Dış gebelik olabilir mi? Bir kere kimyasal olduğunda hem bu kadar yükselmemisti ve sonra düşmeye başlamıştı. Tabi hemen ultrasona gittim ama 4 hafta 4 günlük olduğu için tüpte bile olsa göremeyiz dedi doktor. Lütfen cevap verin bilginiz var ise bu ne olabilir
Bu konuda maalesef aşırı tecrübeliyim.sakın kulak arkası etme. Kimyasal gebelikte dış gebelikte yaşadım. Kimyasal gebelikte beta hızla düşmeye başlar . Ama dış gebelikte kanamaya rağmen beta ya artar yada aynı kalır yada düzensiz artış gösterir. Ama genelde artıyor . 0 olana kadar takip et !! Daha ameliyatımın 6. Günündeyim . Sağ tüpüm alındı. Şimdiden geçmiş olsun

X