Arkadaşlar dış gebelik olabilir mi

Doktor bana yarın baktır dedi değerlerine yarin acilden baktracagim insallah sizin sonućlar cikti mi Alev hanim
Cok şükür 5.69 a düşmüş bugün 7. Günüm 🙏 Tehlike geçti dedi doktorum bir sure sonra tamamen sıfırlanmasini bekliyoruz. Insallah sizinki de iyice düşmüştür. Güzel haberlerinizi bekliyorum 💙

Cok şükür 5.69 a düşmüş bugün 7. Günüm 🙏 Tehlike geçti dedi doktorum bir sure sonra tamamen sıfırlanmasini bekliyoruz. Insallah sizinki de iyice düşmüştür. Güzel haberlerinizi bekliyorum 💙
Canim senn tek dozda mi düştü yoksa iki doz mu oldun, bugun degerlerime bakldi 50 den 54 olmus sanrm 2. Doz yapilacak

Bir de degerinizi dusurmek icin bsey yaptiniz mi bazilari kekik cayi soğan suyu falan demis ne kadar dogru bilmyrm

Canim senn tek dozda mi düştü yoksa iki doz mu oldun, bugun degerlerime bakldi 50 den 54 olmus sanrm 2. Doz yapilacak
Tek doz 90 lık oldum. Bir de aynı gün kürtaj yapıldı. Benim değerim de cok düşüktü. Sanirim ondan hızlı düştü. Hic ekstra birsey yiyip icmedim ama nerdeyse 5 litre su ictim her gün. Cok artmamış ama değeriniz. Kesin mi 2. Doz yapacak bir kan daha baksalardı

Tek doz 90 lık oldum. Bir de aynı gün kürtaj yapıldı. Benim değerim de cok düşüktü. Sanirim ondan hızlı düştü. Hic ekstra birsey yiyip icmedim ama nerdeyse 5 litre su ictim her gün. Cok artmamış ama değeriniz. Kesin mi 2. Doz yapacak bir kan daha baksalardı
Yarin tekrar doktorun yanina gidecegim canim bugun pazar diye acilden baktirdim

Anladimm. 2. Dozdan sonra düşen de cok okudum burada. Umarim kolaylıkla saglikla geçersiniz bu süreçten 💙 Cok yükseklerde takılı kalmadi en azından tehlikeli bir durum yoktur bence
Insallah Alev hanim tesekkur ederm
Anladimm. 2. Dozdan sonra düşen de cok okudum burada. Umarim kolaylıkla saglikla geçersiniz bu süreçten 💙 Cok yükseklerde takılı kalmadi en azından tehlikeli bir durum yoktur bence
Doktor ne kadar korunacaginiza dair bsey soyledi mi peki ?

Insallah Alev hanim tesekkur ederm

Doktor ne kadar korunacaginiza dair bsey soyledi mi peki ?
Evet 6 ay kesinlikle korunma önerdi. Rahmin toparlanmasi bir tarafa methotrexate ın bebeğe kötü etkisi olabiliyormuş. Ağır bir kemoterapi ilacı sonucta. Bir de karaciger enzimlerine dikkat edelim dedi. Bu ilac onlari da yukseltebiliyormus. O yuzden daha sebze ağırlıklı yağsız olarak beslen dedi en az 1 ay. Gittiniz mi bugun tekrar hastaneye?

Evet 6 ay kesinlikle korunma önerdi. Rahmin toparlanmasi bir tarafa methotrexate ın bebeğe kötü etkisi olabiliyormuş. Ağır bir kemoterapi ilacı sonucta. Bir de karaciger enzimlerine dikkat edelim dedi. Bu ilac onlari da yukseltebiliyormus. O yuzden daha sebze ağırlıklı yağsız olarak beslen dedi en az 1 ay. Gittiniz mi bugun tekrar hastaneye?
Gittim evet dün 54 cikmisti bugun tekrar 49 a inmis doktor takip yapalım yine dedi persembe yine bakilcak

Malesef yok 2 kez de düşüğüm var. Zaten bu olay da çözülünce uzun bir ara vermek istiyorum. Psikolojik olarak cok olumsuz etkilendim bu süreçlerden. Benimde 12 84 214 596 699 572 olarak ilerledi ama ben bu 214 e kadar aşırı yoğun sekilde regl olmustum. O yuzden dış olmama ihtimali düsük geliyor bana malesef kimyasal kanamayla biterdi gibi geliyor🥹
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun bende bir şey sormak istiyorum 13 ile öğrendim bat 6 gün kala 3 gün üst üste 13-28-62 oldu 62 cuma günü pazar 405 oldu salı 330 lab dedi ki 405 olanı yanlış ölçmüş olabiliriz dedi bende devlet hastanesine gittim aynı gün orda da 281 çıktı ertesi gün yani bugün 330 çıkan yerde tekrar test verdim 24 saatte sadece 360 olmuş dış gebelik mi bu tek tüpüm var benim çok korkuyorum

bende bir şey sormak istiyorum 13 ile öğrendim bat 6 gün kala 3 gün üst üste 13-28-62 oldu 62 cuma günü pazar 405 oldu salı 330 lab dedi ki 405 olanı yanlış ölçmüş olabiliriz dedi bende devlet hastanesine gittim aynı gün orda da 281 çıktı ertesi gün yani bugün 330 çıkan yerde tekrar test verdim 24 saatte sadece 360 olmuş dış gebelik mi bu tek tüpüm var benim çok korkuyorum

X