arkadaşlar değişmek istiyorum

elmas gzl

penguen yürüyüşlu hatun :)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
3.636
2.930
Sevgili kk üyeleri .
Eminim ki bildiğiniz şeyler vardır. Sizlerden yardim istiyorum. Boyum 163 kilom 72. Su an da spora gidiyorum cardio yapıyorum . Hedefim 60 kilo. Beyaz tenliyim ama geçen senelerde roaccutane sivilce tedavisi gördüm. Cildin pürüssüz değil ve güneş lekelerim var. Sivilce lekeleri falan :KK43: ne yapabilrim yüzüme. Yapmadigim kalmadı. Burda ki konularda rastladım sinoplu mustafa beyin kremi varmış ondan getirttik ama daha başlamadım kullanan var mi veya ne kullanabilirim. Bu arada yas 19
.simdi ben istiyorum ki 2016 nin temmuzuna kadar değişebilir miyim? Netten biraz araştırdım burun küçültmek istiyorum. Hani el ile yapilan hareketler var ya onlardan yapsam işe yararmı ki ? Zayıflayınca boyum daha uzun durur mu ?
Arkadaşlar kusura bakmayın uzun oldu ama gerçekten çok değişmek istiyorum. Lütfen fikirlerinizi esirgemeyin. Şimdiden teşekkürler.

yaşın 19 krem falan filan kullanmanı onermem. Yüzündeki lekeler çok mu göze batıyor.
boyun kısa oldugu için kilolu duruyorsun sanırım.
Bu azimle istediğin kıloya ulaşırsın umarım.

yaşın 19 krem falan filan kullanmanı onermem. Yüzündeki lekeler çok mu göze batıyor.
boyun kısa oldugu için kilolu duruyorsun sanırım.
Bu azimle istediğin kıloya ulaşırsın umarım.
İnşallah ya. zayıflamak istiyorum . Lekelerim çok.göze batmıyor ama hic de geçmiyor bana çok batıyor yüzümun her yerinde var. Yine bu günüme şükür tabi.

İnşallah ya. zayıflamak istiyorum . Lekelerim çok.göze batmıyor ama hic de geçmiyor bana çok batıyor yüzümun her yerinde var. Yine bu günüme şükür tabi.
Valla güzelleşeyim derken suratını berbat etme derim..

İyi de napiyim peki . Yüzümü temizlemeden yatmam. Peeling yaparım doğal maskeler yaparım ama hic biri de okuduklarım gibi etkili olmadı
Beklentın ne peki?
Ona bağlı değişir mesela benım suratım pammuk gibidir bitek gözumun altında kedımın yaptığı bir tırnak izi var . Hayatım boyunca hiç geçmicek bitek operasyon geçirirsem o iz kaybolurmuş. Ben böyle bırşeyı göze almadım. Ne güzel dumanım birgün öldüğünde bile o izi görüp onu hatırlyabılcem :))

Beklentın ne peki?
Ona bağlı değişir mesela benım suratım pammuk gibidir bitek gözumun altında kedımın yaptığı bir tırnak izi var . Hayatım boyunca hiç geçmicek bitek operasyon geçirirsem o iz kaybolurmuş. Ben böyle bırşeyı göze almadım. Ne güzel dumanım birgün öldüğünde bile o izi görüp onu hatırlyabılcem :))
Sende ki iz bende olsa şükrederdim. Simdi ben hap ile 8 ay sivilce tedavisi gördüm hic sikmadigim halde bir yanagimda çukurluk diğer yanagimda lekeler kaldı bide çenemde. Siyah nokta lar var. Ya ne ararsan var. Peeling yapıyorum doğal maskeler yapıyorum. Tam geçmiyor. Şöyle soyleyim fondöten sürünce hic biri kaybolmuyor sadece biraz daha soluk kalıyor.

Şöyle bi eski konularına baktım.
Sanırım sen çok takıntılısın..

İnşallah oda o vakitlerde dönüyor ama temmuz tahmini bi zaman. Haziranda olabilir ağustos da. Memlekete de gideceğim düğün falan var.
Yaşın çok küçük
Neden bi çocuğa ya da burnuna kilona takık yaşıyosun
Tamam spor yap sağlık içinde önemli ama mesela açıktan oku aynı zamanda sonra işe gir sonra evlilik düşün
19 dun yanlış hatırlamıyorsam

Yaşın çok küçük
Neden bi çocuğa ya da burnuna kilona takık yaşıyosun
Tamam spor yap sağlık içinde önemli ama mesela açıktan oku aynı zamanda sonra işe gir sonra evlilik düşün
19 dun yanlış hatırlamıyorsam
Evet 19 um :) okuyorum zaten spor da yapıyorum zaten sağlık sorunum var kilo vermem gerekiyor herşeyden önce. Bi is eksik. Onuda ben istemiyorum. Zaten ailem de izin vermez. Diyorum ya değişmek istiyorum böyle olunca saçım dan ayağıma kadar değişmek istiyorum .

Evet 19 um :) okuyorum zaten spor da yapıyorum zaten sağlık sorunum var kilo vermem gerekiyor herşeyden önce. Bi is eksik. Onuda ben istemiyorum. Zaten ailem de izin vermez. Diyorum ya değişmek istiyorum böyle olunca saçım dan ayağıma kadar değişmek istiyorum .
Sen bilirsin Elmas

Benim oğlum da akne için tedavi gördü.Lekeler kaldı .Dr lekeler için ayrıyeten peeling tedavisi görecek dedi.Evde kendi yaptıklarımız bir yere kadar . Doktora devam etmelisin.Boy konusuna gelince uzun görünür müsün bilemem ama zayıflarsan daha hoş görüneceğin kesin

Benim oğlum da akne için tedavi gördü.Lekeler kaldı .Dr lekeler için ayrıyeten peeling tedavisi görecek dedi.Evde kendi yaptıklarımız bir yere kadar . Doktora devam etmelisin.Boy konusuna gelince uzun görünür müsün bilemem ama zayıflarsan daha hoş görüneceğin kesin
Glikolik asit peeling i yaptırdım ama 2 kez. Pahalı ya bir seansı 100 tl. Bıraktım bende. Zaten aman aman da bir soyulma olmadı

X