arkadaslar çok şükür hamileyım

arkadaslar ben kendımı hala hamıle gibi hissetmiyom doğrusu hiçte hissetmedım hatta olmayacak diyodum rabbım uygun gördü ldu belırtılere takılmamak lazımmıs yaa

penses bazı şeyler yaşanmalı demek ki inşalah bebeklerimizin kalp atışlarını da duyarız

ya insallah canım çok heyecanlıyım sen ne zaman doktora gideceksın medıco

kalp atıslarınıda duysam dahada rahatlayacagım arkadasım hangı doktora gitmeyı düşünüyon bizim eurofertılın anlasmalı oldugu hastane konya hospıtal ben baskent iyi diyolar emel hanım mı ne varmıs oraya mı gitsem kararsız kaldım bana doktor önerebilirmisin arkadasım

7 nisanda keselerine bakacaklar tek mi ikiz mi belli olacak canım

benim tedavimin ilk dönemlerini başkentte ayla hanım takip etti bence tüb bebk yaptırdığın merkeze devam et canım

ben ayla hanımla devam edeceğim ama sana başkentteki doktorların tümünü tavsiye edebilirim pensescim

sağol arkadasım allah razı olsun simdilik eurofertılde devam edecegım sonrasını bilmiyom baskent olabılır canım

canım benım hayırlı olur inşallah kucagımıza almayıda nasıp eder cenabı allah canım

penses canım hayırlı olsun ben sana ne demiştim sen hamilesin die Allah kucağıan aldığın günleride gösterir inşallah bana ikiz gibi geliyor şimdi de hadi bakalım ..

tebrikler cnmmm :teytey::sm_cool:çok mutlu ettin bizleri bende bu güel haberi bekliyordum senden çok şükür allahıma..:lepi:

tutamadın kendını gene 10. gun yapmısınkaydirigubbakcemile3
tebrık ederım canım kaydirigubbakcemile5

Canım tebrik ederim sağlıkla kucağına al inşallah

Darısı başımıza

ayyy canımmm çok sevindim bak gördünmü değdimi o kaar strese.....yok negatif fela die yıprattın kendini inan çok sevindimm.. ama erken gidiyosun bence kontrole. doktorun çağırmadıysa gitme kese gözükmeyebilir bence beni 10 gün sonra çağırmıştı....

ayyyyyyyyyyyy canim ya cok sevindim ikinize de tebrik ederim ins bizlerde o güzel haberi aliriz bugün benim de 11 . günüm ve hic birsey hissetmiyorum ama inanin ki umut oldunuz bana da ...

penses , dayanamadın yaptın gene di mi :))
ama süper bi haber bu çok çok çok tebrik ederim :)))

sana bi ufak süprizim var kaydirigubbakcemile3 , ben de bugün öğrendim kan testinin sonucunu , al benden de o kadar , hamileyim .allah bekleyen herkese sevinçli haber versin , yüzünüzü güldürsün inşallah !!!kaydirigubbakcemile2

kilar ya ne bereketli sayfa oldu bu ay böyle masallah diyeyimde insallah bizlerde pozitif sonuclarla geliriz tebrik ederim hepinize..........
simdi belirtilerinizi yazin bakalim ....

öncelıkle tebrık eden herkese çok tesekkür edyorum dorukcum doktora erken gittiğimi söylemişin canım benı hastaneden kendilerı çağırdılar canım pazartesı uygun görmüşler olmalı gelın dediler bilemiyorum yanı kamılecım daha öncedende belırttığım gibi benım herhangi bi belırtım olmadı sadece gecelerı asırı derecede bas ağrısı bununla beraber diş yanı uyumadan gecmıyodu birde ilk 4 gün göğüslerım ağrıyodu baskada bi belırtı yok ve ben daha hala inanamıyorum canım bakalım hayılısı olur inşallah allah sızede nasıp etsın seraneses senide tebrık edrım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…