arkadaslar çok şükür hamileyım

tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin.darısı bizim başımızakaydirigubbakcemile5

tesekkür edrım angel08 allah en kısa zamanda sanada nasıp etsın canım inşallaahhhhhhhhhhhhh

arkadaslar baska merak ettığınız bişey olursa herzaman yardımcı olabılırım kafanıza takılan soruları paylasabılırsınız

tesekkür edrım angel08 allah en kısa zamanda sanada nasıp etsın canım inşallaahhhhhhhhhhhhh

ayy sağol canım inşallaaahh hamişsinya dualarınn tutar.keyifli bir hamilelik sonunda inşaallhhh kucağına alırsın miniklerini.ikizmi olucak acaba öyle diyiverdimsüprizzzzz

bilmiyrum canım ama 10.güne göre değer oldukça iyi diyolar arkadaşlarda öyle dedi ikiz olabılır dediler bilmiyorumm canım ya hayırlı bi evlat olsun elı ağayı düzgün allahını peygamberını bilen bi evlat olsunda baska bisey istemiyom ben hayırsız olcaksa olmasın

Penses, bak boşuna üzdün sen kendini. Şimdi de belirti hissetmiyorum falan diyorsun. Ne alemsin. ben de daha 2,5 haftalık hamileyim ama zaten bir belirti olmaz ki daha. Şimdi artık kendini şöyle bir bırak, rahatla. Bebeğini üzme. Allah tamamına erdirsin cümlemizi.

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin. gördün mü bak üzülmene gerek yokmuşboşuna kendini yıprattın

canım allah tamamına erdirsin kucagana saglık sıhatli almaı nasip etsin hihoyyyt:CüvCüv::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

ohhhhhhhhh nihayet , şükürler olsun yaaaaa :Saruboceq:
hayırlı olsun sonucun taze hamiş :CüvCüv:
sağlıklı ve sorunsuz bir üreç dilerim canım ..

penses ve nevros 2nizin adınada cok mutlu oldum rabbim inşallah onları kucağınıza almayı nasip eder.çok şükür sizden iyi haberleri aldık darısı bizim başımıza:Saruboceq:inşallah kalp atışlarını da duyarız burdan:teytey:

pensescim senin sancı geliyorduya tek taraflımı yoksa iki taraftada oluyormuydu

sancı mı canım bende sancı yok sadece gaz sancısı olmustu baslarda simdi o da kalmadı canım sen test yaptın mı bellı oldu mu

elifçim mutlka haberını beklıyom 2009 anne adaylarına da yazdım burayada yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…