arkadaslar çok şükür hamileyım

sedacım sağol arkadasım inşallah canım güzel dileklerın için sagol allah razı olsun

çok sevindim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inş.ben senden 3 gün geriden geliyorum benim içinde dua et olurmu hamişlerin duası kabul olur biliyosun güzel anne benimde senin gibi pozitif çıksın sonucum.birde ilk denemenmiydi ve belirtilerin nelerdi bizimle paylaşırsan çok sevinirim.kendine ve bebişine çok iyi bak...

canım ozaman sende de vardır canım benımde hayal gibi bi çizgiydi hatta inanamadım ilk defa böyle göründü doktora gittiğimizde hamılesın dedi hala hayal gibi canım pazartesı doktora gidene kadar inanamıyorum

cnm kan değerin çok güzel çıkmış ve kesin sonuç :) evde yapılan testlere pek güvenemiyorum.. daha doğrusu erken sevinip kötü sonuç çıkmasından korkuyorum..
benim bugünkü çizgi dünküne göre daha silik.. anlamadım gitti..

sende bi belirti var mı peki?

canım benim ne güzel bir haber Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsinn
Rabiim isteyen kucakları boş koymasın

Bu arada nevrodan haber alan varmı kızlar bugün test günüydü onun merak ettim.ınş.ondanda güzel haberler alırız

penses gözünaydın Allah tamamına erdirsin canım hatırlıyor musun ben de 7.gün test yapmıştım negatif çıkmıştı ya bugün 11.günüm ve b hcg değerim 279 Allah isteyen herkese inşallah bu duyguyu tattırır ve bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder

penses gözünaydın Allah tamamına erdirsin canım hatırlıyor musun ben de 7.gün test yapmıştım negatif çıkmıştı ya bugün 11.günüm ve b hcg değerim 279 Allah isteyen herkese inşallah bu duyguyu tattırır ve bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder

hayırlı olsun canım bugün negüzel haberler var yaaaaaa
:teytey::teytey::dance::dance::teytey::teytey:

Maşallah ne bereketli bir gün oldu bu böyle üstüste güzel haberler almak bzilerinde umudunu arttırıyor inananın:teytey:senide çok tebrik ediyorum medicocum,Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.benimde 7.günüm bana da dua et olurmu güzel anne...

medico ve prenses hayırlı uğurlu olsun inşallah tebrik ederim sizleri Allah kucağınıza almayı nasip etsin. darısı isteyen herkesin başına

aaa canım medico hadı hayırlısı olsun canım 297 çok güzel bi değer galıba bilmiyorum ama değer hakkında bilgin var mı benım10.gün 116.50 bu ne demek oluyo

sağol sedacım ALLAH razı olsun dualarına ihtiyacımız var

Benımde sızlerın dualarına ıhtıyacım var kızlar hamılelerın duaları kabul olur derler perşembe transferım var 6. denemem bugun acayip pozıtıfım sızlerın sayesınde guzel haberler alıyorum ne güzell

penses benim ikiz olma ihtimali var canım o yüzden biraz yüksek sonucu Allah bilir

allah razı olsun arkadaslar hepınızden arkadaslarım bende hiçbi belırtı olmadı bel yada kasık ağrısı yok çok şükür sadece diş ve baş ağrım oldu biraz da ilk zamanalar göğüslerım ağrıyodu okadar bide bu bas ağrısı hep aynı saatte baslıyodu aksam 9 10 civarı hep

Sedacım Allh yardımcın olsun şunu unutma kalpten edilen dualar mutlaka cevap alıyor

canım arkadaşım..çok sevindim senin adına..ne güzel..hayırlısı olsun..Allah tamamına erdirsin..ilk aylarda çok dikkatli olmalısın..ağır kaldırma sakın..kendini fazla yorma canım..sağlıcakla kal...

hayırlı olsun medicocum bak ikkimizinde üzülmesıne değecek bişey yokmuş gördün mü canım cenabı allah ol demedıkten sonra hiçbişey olmaz çok şükür çok şükür

medicocum ben pazartesı doktora gidiyom eurofertıle oradan çagırdılar sonucu bildirdim gebesın dediler inşallah pazartesı dahada iyi sonuçlar alırım inşallah

X