arkadaslar bu ay ilk defa ovitrelle kullandım siz de kullanan var mı fayda gören

kızlar öğleden sonra gidicem doktora çok heycanlıyım bakalım neler söylicek inşallah hayırlı haberlerle gelirim gelişmeleri buraya yazarımm..

arkadaşlar kimyasal gebelikmiş kanamam başladı bebeğimi düşürüyorum

kızlar doktordan geldimm şimdi yumurtam 16 milim büyümüş doktor iyi dedi klomen işe yaramış dedi ve 4 gün boyunca ilişkiye girin dedi! çatlatma iğnesi vermedi yumurtalıkların çok güzel hem senin yumurtan kendiliğinden çatlıyo iğneye gerek yok dedi ve inşallah bu ay hamile kalıp yanıma gelirsin dedi... çok mutluyum kızlar içimde bi his var sanki bu ay hamile kalacakmışım gibi bana dua edin kızlar allah olmayan herkese versin.. :dance:

oh negüsel gelsin melekler canım benim hadi görelim bbisleri inş bu ay kalırsın strese son inanın bu ay ben stresi unuttum kendimi bebegime motive ediyorum saglılklıyım mutluyum ve bende bebegime kavusacagımmmm

oh negüsel gelsin melekler canım benim hadi görelim bbisleri inş bu ay kalırsın strese son inanın bu ay ben stresi unuttum kendimi bebegime motive ediyorum saglılklıyım mutluyum ve bende bebegime kavusacagımmmm

hadi bakalım kızlar hakkımız da hayırlısı olsun inşallah bu ay hamile kalırız.. ve şu çift çizgiyi görürüz..:lepi:

bende bu ay ilk defa kullandım ama ben göbekten vuruldum ve hamileyiimm :ecrin_bebek: 29 martta da keseyi görmeye gitcez.4 martta vuruldum ben

bende ayın 17 sınde vuruldum sabırsızlıkla beklemekteyım sen ilk vuruldugundamı hamıle kaldın ınsallah bende kalıırm bu ay ay sonuna kadar beklemek cok zor gelıyor

bende ayın 17 sınde vuruldum sabırsızlıkla beklemekteyım sen ilk vuruldugundamı hamıle kaldın ınsallah bende kalıırm bu ay ay sonuna kadar beklemek cok zor gelıyor

bende gecen ay catlatma ıgnesı oldum ama sonuc ne yazıkkı negatıf tam 15. gun adet oldum
zaten ılk catlatma ıgnesınden sonra hamıle kalan ck az
moral bzmak ıstemem ama ıns sen hamıle kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…