arkadaslar bu ay ilk defa ovitrelle kullandım siz de kullanan var mı fayda gören

sevimsizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
85
1
kolumdan vuruldum ilk defa gecen ay diger igneyi kullandım farkı var mı kullanıpda hamilelige erisen var mı

bende bu ay ilk defa kullandım ama ben göbekten vuruldum ve hamileyiimm :ecrin_bebek: 29 martta da keseyi görmeye gitcez.4 martta vuruldum ben

bende bu ay ilk defa kullandım ama ben göbekten vuruldum ve hamileyiimm :ecrin_bebek: 29 martta da keseyi görmeye gitcez.4 martta vuruldum ben

hayırlı olsun bebeğin canım çok sevindim inşallah bende bu ay hamile kalırım tatlım sana bişi sormak istiyorum bu ovitrelle çatlatma iğnesi çok yakıyor mu? ben geçen ay pregnyl 5000 ml olmuştum kabadan ama o kadar canım çok yandaki anlatamam şimdi çok korkuyorumm klomen hapı da kullandım bu ay iki gün sonra doktora gidicez klomen kullandığım için yine çatlatma iğnesi vericek ama çok korkuyorumm bi daha vurulamam bu ovitrelle koldan da vuruluyor mu ayrıca fiyatını bilen var mı?....

bu iğne çok yakmıyo ucu çok ince ben kendi kendime yaptım hatta.hissetmiyosun.fiyatı 8o küsür ama benim doktorum rapor çıkarttı hiç para ödemedik.size de yazarsa doktorlarınız rapor isteyin mutlaka ama 23 yaşından büyük olunca devlet ödeme yapıyomuş allah sizlere de nasip eder inşallah bende klomenin muadili serophene diye bi ilaç kullandıktan sonra iğne oldum.bu şekilde tedaviyle olunca bebeğimin başına bi iş gelecek diye korkuyorum inşallah sağ salim kucağıma da almayı nasip eder allah inşallah sizlere de

çok saol canım verdiğin bilgi için canım bu rapor hemen anında veriliyor mu peki ben 24 yaşındayım devlet ödeme yapabilir o zaman kadın doğum doktoru tarafından veriliyo demi bu rapor canım çok uğraştırıyor mu rapor işi yada almak için ne gibi şartı var ben klomen kullandım ve iki gün sonra büyük ihtimalle çatlatma iğnesi olucam ama ben daha önce pregnyl kullandım çok yakıyo 3 gün ağrı yaptı yürüyemedim şimdi çok korkuyorum o yüzden ovitrelle az yakıyormuş ve daha iyi olduğunu duydum doktoruma söylesem acaba bana ovitrelle yazar mı?

canım hiç korkma allah korur yawrunu:ecrin_bebek: içini ferah tut sen inşallah sağ salim kucağına da alırsın canımm kendine dikkat et fazla yorma...

valla benim doktorum kendi çıkardı hatta saat 4e geliyodu sen tanıdık bi eczane varsa ordan al burda boşuna bekleme bi dahaki gelişinde alır eczaneye verirsin raporunu demişti.benimde yakın arkadaşım eczacı ondan aldım ertesi gün gittim aldım raporu verdim.ama o hastanedeki bütün kadın doğumcular imzalamıştı.anlayacağın ben hiç uğraşmadım :) ve o iğneden ben hiç bişey hissetmedim. dediğim gibi kendim yaptım üstelik iğneyi hiç gerilme.iyi dileklerin için de çok saol inşallah sende en kısa zaman da yaşarsın bu duyuguyu

canım koldan vuruldum 82 mılyona aldımm iyiki göbegımden vurulmadım huylanıyorum tıkım varrrrsempatiksalakcinni

yardımların için çok teşekkür ederim a.s.canım inşallah bu ay bende yaşarım bu duyguyu allah isteyen herkese nasip etsin....:Saruboceq:

canım koldan vuruldum 82 mılyona aldımm iyiki göbegımden vurulmadım huylanıyorum tıkım varrrrsempatiksalakcinni

tamam canım teşekkür ederim saol inşallah sende faydasını görürsün ve hamile kalırsın tatlım allah dualarımızı kabul etsin

canım yaa ilişki günlerini ayarlama yaptınız mı

doktorum bana iğneden 30 saat sonra ilişki daha sonrada gün aşırı demişti.ancak ben düzenli olarak ateşimi ölçüyordum.yumurtlama olunca ateşte ortalama 0.5-1 derecelik bir oynama oluyormuş.ben 4 mart 16 da vurdum iğneyi ancak 8 mart sabahı ateşim yükselmişti.zaten o gün sabah doktor beni çağırmıştı gel bi kontrol edelim çatlamışmı yumurtan diye.ve çatlamıştı normalde gün aşırı olunca o gün ilşki olmamalıydı ama ben eşime bence bugün çatladı bu dedim ve o günde ilişkiye girdik benimki birazda hislerle oldu ama ateş ölçmek iyi bir yöntem.ama hassas bi dereceyle ölçmek lazım

cok sevindim canım bize dua et nolurrrr bundan önce hiç igne vuruldun mu

bu benim ilk defa iğne vuruluşumdu aslında ben pko olduğumu bile zaten çocuk istedikten sonra öğrendim.başka bi doktoro gidiyodum o bana meğer yanlış tedavi uygulamış şans eseri o doktor izinli olunca şimdiki doktoruma gittim 5 ay boşu boşuna beklemiş. her işte bi hayır vardır derler :)

bakalım yarın doktorum ne söylicek bana şimdiden çok merak ediyorum inşallah yumurtalıklarım büyümüştür ya olumsuz şeyler duymak istemiyorum korkuyorum kızlar ya offff içimde hep bi sıkıntı var kullandığım ilaçlardan vurulduğum iğneden çok canım yandı artık bunları yaşamak istemiyorm biran önce hamile kalıp bu durumdan kurtulmak istiyorum...

bence çok fazla kötü düşünmemeye çalış benimde aklım fikrim sürekli bebekteydi ama kötü düşünmüyodum olacağından nedense çok emindim bu ay ve oldu herkes aynı şeyleri söölüyo biliyorum ama rahat olmak bu işin en önemli kısmı gerçekten.haa bende aşırı rahat falan deeildim yani sabahtan akşama kadar internetten araştırma yapıyodum ama dediğim gibi olacağını biliyodum ondan da bi rahatlık vardı. hayırlı zamanı gelince mutlaka oluyor arkadaşlar rahat tutun kendinizi.benim sadece 1 yumurtam gelişmişti ve 1 yumurtayla oldu :) yarın haberini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…