Arkadaslar bir bilginiz var mi acaba ??

bebegim59

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
68
1
arkadaslar selam.....

benim sizlere bir sorum olacakti.... ben 7 Temmuzda adet oldum 10 temmuzda ise temizlendim ... ama ilk iki gün yogundu sonrasi hafif di... 11 temmuzdan bugüne kadar kasiklarimda, belimde sanci var sanki her an kanamam gelicekmis gibi hissediyorum.. yani regl olmadan önce ki herseyi yeniden yasiyorum.... acaba neden olmus olabilir... üstüne görüp, kasilma olabilirmi sizce hafiften sabahlari midem bulaniyor, kokulara karsi asiri duyarliyim.... umarim bana yardimci olabilirsinizz canlar

canım benım bıldıgım kadarıyla ustune gorme cok az ve pembe yada kahverengımsı oluyormus ben yasamadım ama burda okudugum kadarıyla soyluyorum senınde bu sekılde olduysa eger bı test yap ınsallah dıledıgın gıbı olur ...

Ayy canim insallah yaa adetim geldikten sonra ümidimi kesmistim aslinda ama sonradan bu migde bulantisi ve en önemlisi adet olacakmis gibi sanci olmasi aklima hemen bir acaba soku verdi hayirlisi olsun artik .. bu arada cevabin icin tesekkür ederim

cnm ben kzıımda üstne görmşdm yoğndu sanrm ama hamilysn eğer gebelik testnde çıkar bu ay bnde çok ama çok az 1 gün adet oldm gibi kahverengi ve pembeydi acaba dedm ama yok değilmişim test yapmşdm çıkmamşdıı..

test yap dilerim hamişsindr..

İnşallah guZelim inşallah ... Benim bir kızım var ama ikinci istiyorum çünkü aralarında çok yas farkı olsun istemiyorum :) hayırlısı artık

Canım bu arada sende ikinci istiyorsun galiba :) Rabbim tüm isteyenlerin icinde bizlerede bir evlat nasip etsin inşallah

öncelıkle inşallah hamılesındır... bilirim ki belirsizlık cok can sıkıcı ınsan duramıyo yerınde öğrenmek istiyor sonucu...

gerçekten bebek cok farklı bır duygu dogurup kucagına almadan bile anlatılmaz bır bağ olusuyor. ben bebegımı 3 hafta once kaybettım kalbi durdu keşke diyorum ama elden de bısey gelmıyor tabi... allahım ısteyen herkezi ve beni bebek sahibi yapsın.. saglıklı sıhatlı kucagımıza almamızı nasıp etsın...

cydnlk basın sag olsun çok üzüldüm .. Allah gönlüne göre versin inşallah tez zamanda hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın ... Ve evet canım umarım bende hamileyimdir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…