arkadaşlar ben de hamileyim

emlytknr

Hayattaki tek doğrum sizsiniz...
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
3.406
194
39
:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar bugün yeni aldım sonucumu elektrikler yoktu ancak girebildim sonucum 152.8 çıktıııı çok mutluyumm...:emir_bebek::nazar::CüvCüv: :sm_cool::sm_cool:

canım merhabalar ilk kutlayanın ben olayım allahım tamamına erdirsin darısı cümle tedavi görenlere ve tabikide içindede bana sen hatırladığım kadarıyla gen art tamı yaptırdın birde pgt mi oldu sana bilgilendirirsen çok sevinirim

canım merhabalar ilk kutlayanın ben olayım allahım tamamına erdirsin darısı cümle tedavi görenlere ve tabikide içindede bana sen hatırladığım kadarıyla gen art tamı yaptırdın birde pgt mi oldu sana bilgilendirirsen çok sevinirim

canım çook teşekkürler ben izmir smyrna da yaptırdım. pgt yaıldı bana o da ankara genart dan volkan bey yaptıı..

canım hayırlı olsunnnnnnnnnn allah kavuştursunnn....
bişi sorcammmm
aklıma takılan bişi var; şimdi ben menogon iğnesiyle tedavi görüyorum sonra çatlatma iğnesi yapılacak bu arada hamile kalırsam ya da kaldıysam doktor muayenesinde anlayabilirmi bunu :S yani muayene de hemen belli olurmu yoksa sadece kan tahlilindemi çıkar söleyin lütfen kendimi hamile gibi hissediyorumm :s

cnm tebrik ederim seniii...
Allah analı babalı büyütsün...
inşallah sağlıklı shatli kucağına alırsın..
Allah isteyen herkese nasip etsin...
Galiba sende temmuz annişkosu oldun...
Aramıza hoşgeldin... :CüvCüv:

canım tebrık ederım ınsallah hıc bır sorun cıkmaz ve bebısını kucagına alırsın tebrk ederım hangı doktora gıttın ve sorunun neydı arkadasım kacıncı denemen

:nazar::hooray:sırnaşık şeyAllahım kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindimmm:dance::CüvCüv::emir_bebek:

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar bugün yeni aldım sonucumu elektrikler yoktu ancak girebildim sonucum 152.8 çıktıııı çok mutluyumm...:emir_bebek::nazar::CüvCüv: :sm_cool::sm_cool:

tebrik ederim canım ..hayırlısıyla kucağına alırsın inşşşş...darısı başımıza ..:nazar:

arkadaşım hayırlı olsun kaç gündür sonucunu bekliyordum çünki ben egede ve erol tavmergende tedavi oldum olmadı smynrada tlf la konuştum çok ilgililer ama kararsızım daha gerçi yılbaşından sonra anca denerim inş hiç bir sorunla karşılaşmaz ve bebişini kucağına alırsın kaçıncı denemebndi

aşılama mı olmuştu canım senin tüp bebekmi? ilaçmı? senin gibi hamişleri öğrenince umut oluyo bize yaaa

canım hayırlı olsunnnnnnnnnn allah kavuştursunnn....
bişi sorcammmm
aklıma takılan bişi var; şimdi ben menogon iğnesiyle tedavi görüyorum sonra çatlatma iğnesi yapılacak bu arada hamile kalırsam ya da kaldıysam doktor muayenesinde anlayabilirmi bunu :S yani muayene de hemen belli olurmu yoksa sadece kan tahlilindemi çıkar söleyin lütfen kendimi hamile gibi hissediyorumm :s

canım çok teşekkürler. allah isteyen herkese nasip etsin inşallah:Saruboceq: canım senin de tedavin hayırlı olsun dr muayenede anlar diye düşünüyorum. sana kan testi için gün verdiler mi bence dikkatli ol panik yapma ve zamanı gelince kan testini yaptır. ondan kesin sonucu alırsın. ultrason da görülmez zaten. allah yardımcın olsun canım inşallah hamşsindir..

arkadaşım hayırlı olsun kaç gündür sonucunu bekliyordum çünki ben egede ve erol tavmergende tedavi oldum olmadı smynrada tlf la konuştum çok ilgililer ama kararsızım daha gerçi yılbaşından sonra anca denerim inş hiç bir sorunla karşılaşmaz ve bebişini kucağına alırsın kaçıncı denemebndi

canım ben gittiğim merkezden memnundum. inşallah sende karar verirsen senin için de hayırlısı olur. benim ilk denememdi çook şükür..

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiii ben biliyordum biliyordum hep içime doğuyordu boşuna takılmamışım senin hamileliğine:sm_cool: canım nasıl sevindim anlatamam Allah tamamına erdirsin inşallah yaa iki gün sonra iki katına çıkması dileğiyle :içelim:

X