arkadaslar bana acil bilgi verin lutfen

ama bozuk olsa kontrol penceresındekı cızgıde de sıkıntı olması gerekmez mıydı kullanma talımatında bole yazıo yatay bı cızgıden hıc bahsetmıyo hem zaten o yatay cızgı de kayboldu gıttı sonradan suanda bembeyaz bı pencere var :KK43:

O kafar ayrıntı bilmiyorum
Tekrar yapmaktan zarar gelmez
Bir tuhaglık var sonuçta

Canim senin yatay cikti dedigin idrar testi erken gebelik testi yani prediktor onda hep yatay cikar o gebelik oldgunu gostermez :KK43: ve ben bugun dusuk yaptim kimyasal gebelikmis :KK43: beta hcg cok dusuktu zaten hic artmamis :KK43: melegim gitti :KK43:

Canim senin yatay cikti dedigin idrar testi erken gebelik testi yani prediktor onda hep yatay cikar o gebelik oldgunu gostermez :KK43: ve ben bugun dusuk yaptim kimyasal gebelikmis :KK43: beta hcg cok dusuktu zaten hic artmamis :KK43: melegim gitti :KK43:
kıyamam ben sana cok cok gecmıs olsun tuylerım dıken dıken oldu allah sana sabır versın sıkma canını dıcem ama blıorum elde degıl ama bak bı arkadaşımın da bole olmuştu doktor hamıle kalabılıosun demektır bence buna sevın demıstı sende ole dusun cok geçmeden ınsallah mlegın karnında belırır gozlerım doldu ama cok kotu oldum canm bnm yaaa :KK43:

Benimde 6. Gun bugün stres yapma canm rahat birak kendini daha hasta olmadm bende dua edip duruyorum sadece ins olmam diye

Cok uzuldm ya gecmis olsn ins hemen hamile kalirsn

İnsallah :KK43: uc gunde olsa melegimi hissettim ama brakti beni :KK43: Allahm kimseye yasatmasin

Benimde 6. Gun bugün stres yapma canm rahat birak kendini daha hasta olmadm bende dua edip duruyorum sadece ins olmam diye
ben ne diye dua edecegmı de sasrdm vlla.hamıle degılım sanırım..ıdrarım bugun negatif cıktı ama hamıle deglsem nden hastalanamıyorum cıldırcam vallaha :KK42::mad:

test fılan ypmadınmı peki sen
Test adetin 2. Gunu prediktorle yaptm pozitifti 3. Gun kanda cikmadi bugun 3 tllik testlerden yaptm cikmadi bi haftadir adet sancisi cekiorm o azaldı prediktor testi aldm smdi ama onu pzrtesi yada sali adet olmazsam yapicam biraz daha gecsn bakalim

Test adetin 2. Gunu prediktorle yaptm pozitifti 3. Gun kanda cikmadi bugun 3 tllik testlerden yaptm cikmadi bi haftadir adet sancisi cekiorm o azaldı prediktor testi aldm smdi ama onu pzrtesi yada sali adet olmazsam yapicam biraz daha gecsn bakalim
aynı benm durumum işde...bende iki gün önce yanı dört gun gecıkmıstım prodktorle yaptım pozıtıf bugun yaptım yanı 6 gun gecıktım negatif..yarın kan vercem ama bılmıyorum umudum kalmadı benım..

aynı benm durumum işde...bende iki gün önce yanı dört gun gecıkmıstım prodktorle yaptım pozıtıf bugun yaptım yanı 6 gun gecıktım negatif..yarın kan vercem ama bılmıyorum umudum kalmadı benım..
Bende kanda cikmayinca anneme oyle dedim yok dedim filan umudum kalmadi diye annemde bekle adet olana kdr kusturursn bebeğini varsa dedi yok yok kusmesin dedm hayirlisi olsn canm kiminin 25 gun snra cikiyor bozma moralini

Bende kanda cikmayinca anneme oyle dedim yok dedim filan umudum kalmadi diye annemde bekle adet olana kdr kusturursn bebeğini varsa dedi yok yok kusmesin dedm hayirlisi olsn canm kiminin 25 gun snra cikiyor bozma moralini
:) ay cok tatlıymış kusmesın bnce de :) benm annemde ınatla bnm ıcıme hamıle doguyosun deyıp duruyo ve annemn hıslerı cok kuvvetlıdır bnde ısrarla yok degılım bnm ıcıme dogmuyo dıyorum bakalım yarın vercem kan ama hıc umıdım yok..

:) ay cok tatlıymış kusmesın bnce de :) benm annemde ınatla bnm ıcıme hamıle doguyosun deyıp duruyo ve annemn hıslerı cok kuvvetlıdır bnde ısrarla yok degılım bnm ıcıme dogmuyo dıyorum bakalım yarın vercem kan ama hıc umıdım yok..
Benim annemde öyle diyor baygın baygin bakiyormusum ama kanda cikmadigi icin bende oyle diyorm yok olsaydi cikardi iste diye zaten o pozitifi gordukten snra negatifi duyunca büyük hayal kirikligina ugrdim o yuzden heveslenmiyorm suan adet olmiyim die dua edip duruyorm

Benim annemde öyle diyor baygın baygin bakiyormusum ama kanda cikmadigi icin bende oyle diyorm yok olsaydi cikardi iste diye zaten o pozitifi gordukten snra negatifi duyunca büyük hayal kirikligina ugrdim o yuzden heveslenmiyorm suan adet olmiyim die dua edip duruyorm
aynen yemın ederım benm ıc sesım konusuyo sandım bı an yazdıklkarını okuduğumda :KK70:

amin tabi hayırlısı neyse o olsun.sen ne zaman kan vercen ben yarın vercem burdan netıceyı bıldırırım cnm :)
Ben onumuzdeki haftada adet olmazsam yaptiricam canm yada usgye girerim bi önümüzdeki haftada gecsnde hayirlisiyla

Bugun ben doktor sitesinde bi kadin dogumcuyla konustum durumumu anlattim oda cevap olarak kan testi yenilenmeli usg ile durum değerlendirilmesi gerekir yazmış kanda cikmazsa usg ile bkiyrlar sanirim
ultrasona girme tehlikeli diolar ama gene de karar senn canm :)

X