arkadaslar bana acil bilgi verin lutfen

Canim ben adete bir hafta kala kan testi yaptim 0.100 cikti yani negatif 3 gun kala idrar testi yaptim silik ciZgi cikti suphelendim cnku hic silik cikmazdi hamile olmadgm zaman tekrar kan testi yaptrdim 21,82 hamileyim yani. Umutsuz olma anne rahmine yeni yerlesmis olabilir. Yada baska bir hastanede tekrar kan testini yineleyyir bence hamilesin

Canim ben adete bir hafta kala kan testi yaptim 0.100 cikti yani negatif 3 gun kala idrar testi yaptim silik ciZgi cikti suphelendim cnku hic silik cikmazdi hamile olmadgm zaman tekrar kan testi yaptrdim 21,82 hamileyim yani. Umutsuz olma anne rahmine yeni yerlesmis olabilir. Yada baska bir hastanede tekrar kan testini yineleyyir bence hamilesin
ciddi misin sen yaaa su anda sen benm umut ısıgım oldun bılıo musunnn :) :) :) peki sana bı soru sorcam sen bu negatıfı gördükten kac gun snra tekrar kan verdın pekı ben adetımı uc gun gectıkten snra ıdrar testınde bu sılık cızgfıyı gorur görmez gece sdaat 12 de koşarak kadın doğum hastanesine gıttım zar zor test yaptırdım 1 yanı negatıf cıktı..smdı pazar gnu tekrar kan vercem azar gnu adetım tam bır hafta gecıkmıs olcak ınsallah dedıgın gıbı hamıleyımdır ve kanda da çıkar yoksa ben bıttım cnku radyasyonda çalışıyorum ve patronum bnden snuc beklıo yanı sabretmeye sabrederdim ama acele etmeye mecburum ama senın yazman süper oldu ben resmen umutlandm suanda ve emn olmaya da başladım gıbı gıbı..belımden sırtıma çıkan agrılARM VAR BUGUN ARADA da kasıklarıma agrı gırıyo ıgnelenıomöus gıbı batıyo bısıler ama cok surmuyo o gecıo bel ve sırt ağrım suanda ınanılmaz derecede arttı oturduğum yerden kalkasım gelmıyo :KK43:

Canim aynisi bendede vardi sirtim agryodu belim adet olacakmism gibi agriyodu hele o kan tahlilimden snra kesin yok dedim ama bi yanim hep var dedi.kan tahlilinden 5 gun sonra idrar testi yaptim silik cikti cnku eer bta hcg hormonu salgilanmasa testte o silik cizgi gorunmez.zaten silik czgiyi gordum kostum bende senin gbi hastaneye 21,8 aslinda dsuk ama daha yeni yerlesmis melegim rahmime :) umutsuz olma silik cizgiyse biseyler var demektir

Canim aynisi bendede vardi sirtim agryodu belim adet olacakmism gibi agriyodu hele o kan tahlilimden snra kesin yok dedim ama bi yanim hep var dedi.kan tahlilinden 5 gun sonra idrar testi yaptim silik cikti cnku eer bta hcg hormonu salgilanmasa testte o silik cizgi gorunmez.zaten silik czgiyi gordum kostum bende senin gbi hastaneye 21,8 aslinda dsuk ama daha yeni yerlesmis melegim rahmime :) umutsuz olma silik cizgiyse biseyler var demektir
ama bak sen silik çizgiden hemen sonra kanda pozitif sonucu almışsın ben silik çizgiden sonra kan tahlilinde negatif aldım 1 çıktı :KK61::KK42:

sabah yapki tam eminol
beklemesi zor biliyorum ama en iyi sonuç için beklemek gerekiyor
normal testte hemen çıkmıyor zaten gebelik diğeri hassas olduğu için adete 4 gün kala bile doğru sonucu veriyor
sabahki sonucu merakla bekliyorum cnm
günaydın..sabah ilk idrarımla testimi yaptım ama negatif cıktı...gölge bile yok cok moralim bozuldu..yarın ben yınede kan verıyım dıyorum..ama anlamadım ya neden cıktı dıger ıksınde de bunda çıkmadı :KK42:

günaydın..sabah ilk idrarımla testimi yaptım ama negatif cıktı...gölge bile yok cok moralim bozuldu..yarın ben yınede kan verıyım dıyorum..ama anlamadım ya neden cıktı dıger ıksınde de bunda çıkmadı :KK42:
he bir de hassas prodüktörde yaptım çıkmadı.. :KK43:

İdrarınızı bir bardağa yapıp içinde karbonat attığınız zaman köpürürse hamile olduğunuzu gösterir.
Aynı şekilde içine limon sıktığınız zaman tortu dibe çöktüğü zaman hamile olduğunuzu göstermektedir.

İdrarınızı bir bardağa yapıp içinde karbonat attığınız zaman köpürürse hamile olduğunuzu gösterir.
Aynı şekilde içine limon sıktığınız zaman tortu dibe çöktüğü zaman hamile olduğunuzu göstermektedir.
onlar bende yanıltıcı sonuçlar veriyor çok eskiden denemiştim ben köpürmüştü hatta eşimde yaptım ondada köpürdü :KK48: ama şu anda iki kez silik çizgiden sonra bugün yaptığım idrar testi negatif çıktı moralim sıfır umudum kalmadı.gene de birazdan gidip kan vercem bakalım hiç umudum yok ama yine de hayırlısı..:KK14:

onlar bende yanıltıcı sonuçlar veriyor çok eskiden denemiştim ben köpürmüştü hatta eşimde yaptım ondada köpürdü :KK48: ama şu anda iki kez silik çizgiden sonra bugün yaptığım idrar testi negatif çıktı moralim sıfır umudum kalmadı.gene de birazdan gidip kan vercem bakalım hiç umudum yok ama yine de hayırlısı..:KK14:
Sahimi ama limon yanlız karbonat ile karıştırmayın. Her neyse sağlık olsun ınş kısa zamanda o mutluluğu yaşarsın.

canım ya kimyasal gebelikde olabilir adet olur gibi atarsın reglin kaç gün gecikti
off bende üzüldüm şimdi sen yinede kan testini yaptır hala adet olmamışsın çünkü

canım ya kimyasal gebelikde olabilir adet olur gibi atarsın reglin kaç gün gecikti
off bende üzüldüm şimdi sen yinede kan testini yaptır hala adet olmamışsın çünkü
bugünle beraber tam 6 gün geciktim ...ya cok enteresan bı durum degıl mı ıkı tanesı sılık cızgı cıkıo bugünkü ac karnına ılk ıdrarla yapıorum negatıf.hatta ılk once yatay cızgı cıktı hNI CIZGINN DIK OLMASI GEREKIO YA BENMKINDE YATAY CIKTI SONRADAN O DA KAYBOLDU BEMBEYAZ SAYFA...

Sahimi ama limon yanlız karbonat ile karıştırmayın. Her neyse sağlık olsun ınş kısa zamanda o mutluluğu yaşarsın.
amin inş canm saol ı dıleklerın ıcın.lımonu fılan karıştırmamıştım ayrı ayrı yapmıştım :)

bugünle beraber tam 6 gün geciktim ...ya cok enteresan bı durum degıl mı ıkı tanesı sılık cızgı cıkıo bugünkü ac karnına ılk ıdrarla yapıorum negatıf.hatta ılk once yatay cızgı cıktı hNI CIZGINN DIK OLMASI GEREKIO YA BENMKINDE YATAY CIKTI SONRADAN O DA
bugünle beraber tam 6 gün geciktim ...ya cok enteresan bı durum degıl mı ıkı tanesı sılık cızgı cıkıo bugünkü ac karnına ılk ıdrarla yapıorum negatıf.hatta ılk once yatay cızgı cıktı hNI CIZGINN DIK OLMASI GEREKIO YA BENMKINDE YATAY CIKTI SONRADAN O DA KAYBOLDU BEMBEYAZ SAYFA...
6 gün mü ay strestenmi gelmiyor acaba ne bileyim bende şaşırdım bu gün neden çıkmadı diye diğerleri çıkmıştı,kan testini nezaman yaptırıcaksın cnm

6 gün mü ay strestenmi gelmiyor acaba ne bileyim bende şaşırdım bu gün neden çıkmadı diye diğerleri çıkmıştı,kan testini nezaman yaptırıcaksın cnm
yarın sabah aç karnına yaptıryım dyorum bu kadar sabrettim yarını da bekleyim..cok karıştı kfam.stresten gecıktım desem neden o cızgıler cıktı kı :KK43:

Test bozuk olabilir yeni bir tane alıp dene
Yatay çizgi mi olur yavvv

Kesin bozuk bence
Yeni bir tane dene
Kullanma talimatını oku böyle olursa bozuk der
ama bozuk olsa kontrol penceresındekı cızgıde de sıkıntı olması gerekmez mıydı kullanma talımatında bole yazıo yatay bı cızgıden hıc bahsetmıyo hem zaten o yatay cızgı de kayboldu gıttı sonradan suanda bembeyaz bı pencere var :KK43:

X