arkadaşlar aşk acısını dindirmek için ne yapıyorsunuz ?

Ölüm dışında herşeye çare var. Mübarek gündeyiz bol bol dua edin. Ne dertleri olanlar var , hasta olanlar var bunları düşünün.

Cips, film , kola . Hiç izlemediğim kadar komedi ve aksiyon izlerdim o durumdayken . Beni iyi hissedecek ne varsa yapardım.

Bir de kendime hiç olmadık kadar bakım yaptım . Arada aylar geçti . Özürler falan filan . Peki ben ne yaptım. Böyle iğrenç bir insanla konuştuğum için kayıp giden zamana üzüldüm.

Valla oyle sihirli degnekle dinecek bisey degil ama soyle dusun... HAKKINDA DEMEKKI HAYIRLISI BUYMUS. Yarin cok daha guzellerini yasiyacagin icin bugun bukadar cekiyorsun.. :) zamanla diniyor.. hangi firtinadan sonra gunes dogmadiki

Aci cekiyosan birak acini yaşa bastiramazsin rol yapamazsin . Icin aciyosa acini yasa daha sonra kötu bi şekilde ortaya cikar yoksa

Duygusal müzik dinlemiyorum hatta türkçe dinlemiyorum eski konuşmaları fotografları asla açmıyorum. Devamlı başka şeylerle ilgileniyorum . Bide akşamları yatağa yatınca hemen uyumaya calisiyorum asla düşünme payı bırakmıyorum

kritik bir dönemdeyim , yani şu aralar bu acıyı çekme lüksüm yok.
Malesef ne kadar üzülme densede acı çekiliyor ağlaya ağlaya geçecek. Sonra bi bakacaksın bi yandan gülüp bi yandan hakaretle anarken bulacaksın kendini . Hayat böyle. Keşke sihirli değnek olsa.

Valla insanın bi yeri ağrımayagörsün.
Aşk acısı falan umrunda olmuyor o zaman.
En hafif acı bence o.
Biz insanlar abartıyoruz sadece.
Bol isotlu yemekler ye ağzın yansın gözlerin yaşarsın. Elalemin herifi için ağlama biber için ağla.

X