ARKADASLAR ALLAHÜ TEALA'NIN RIZASINA KAVUSMAK ICIN BERABER ESMA-ÜL HÜSNA HERGÜN OKUMAYA NE DERSINIZ

Canim yogun olabilirler firsat buldukca insallah devam ederler okumaya...Allah razi olsun senden bizleri dualarla bulusturdun
Allah cümlemizden razı olsun .Haklısın benimki küçük bi sitemdi o_Okimbilir hayat içinde ne koşturma içindedirler.seve seve paylaşım yapıyoruz kimbilir belki bi kardeşlerimizin duamsı ile kurtulmuş oluşacağız inşallah hayırlı sahurlar Allah tutuğumuz Oruçları kabul etsinn amin

arkadaşlar ananemi kaybettim ...:KK42:esmaları okuyorum ...giremesemde okuduğumu bilin Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin...:KK19:Aminnnn...

arkadaşlar ananemi kaybettim ...:KK42:esmaları okuyorum ...giremesemde okuduğumu bilin Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin...:KK19:Aminnnn...
Allah rahmet eylesin amin Ananenizin mekanını Rabbim cennet eylesin .Allah yardimciniz olsun canım

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok Afedersiniz anlamadım tam olarak.hergun esmaul Hüsna yi okuyacağız. Demi 99 gün.hergun

Pazartesi 29.06.15 - Pazar 05.07.15
ESMA-ÜL HÜSNA Zikir Listemiz:

Pazartesi 29.06.15 - EL-BÂSIT 72 defa
(Zikirin anlamı: Açan, Genişleten. İşlerin büyümesi mal ve paranın bereketi)

Salı 30.06.15 - EL-HÂFID 1481 defa
(Zikirin anlamı: Yukardan aşağıya indiren alçaltan. Kötüden ve belalardan korunmak)

Çarşamba 01.07.15 - ER-RÂFİ 351 defa
(Zikirin anlamı: Yukarı kaldıran, yükselten. İnsanlar arasında ve işinde yükselmek için)

Perşembe 02.07.15 - EL-MUİZ 117 defa
(Zikirin anlamı: İzzet veren, ağırlayan. Fakir ve zelillikten kurtulmak)

Cuma 03.07.15 - EL-MÜZİL 770 defa
(Zikirin anlamı: Zillete düşüren, hor ve hakir eden. Düşmanları zelil etmek için)

Cumartesi 04.07.15 - ES-SEMİ 180 defa

(Zikirin anlamı: Herşeyi iyi işiten. Duaların kabulu için)

Pazar 05.07.15 - EL-BASİR 112 defa
(Zikirin anlamı: Her şeyi iyi gören. Acziyetin kalkması için)

ALLAH (cc) kabul etsin...
P ppure canim arkadas her hafta tarihlerle birlikte gunluk okuyacagimiz dualari yayinliyor. mesela bugun el-basir 112 defa

Pazartesi 06.07.2015-12.07.2015
ESMA-ÜL HÜSNA Zikir Listemiz:

Pazartesi 06.07.2015 - EL-HAKEM 68 defa
(Zikirin anlamı: Hükmeden, hakkı yerine getiren. Haklı davasını kazanması için)

Salı 07.07.15 - EL-ADL 104 defa
(Zikirin anlamı: Çok Adaletli. Adaletli olmak için)

Çarşamba 08.07.15 - EL-LÂTÎF 129 defa
(Zikirin anlamı: En ince işlerin bütün inceliklerini bilen, kullarına iyilikler ulaştıran. Dileklerin olması, kısmet ve rızık için)

Perşembe 09.07.15 - EL-HABÎR 812 defa
(Zikirin anlamı: Herşeyin iç yüzünden gizli taraflarından haberdar. Hafıza ve idrakin genişlemesi için)

Cuma 10.07.15 - EL-HALÎM 88 defa
(Zikirin anlamı: Suçlara karşı hemen ceza vermeyen yumuşak davrana, süre veren. Ahlak ve hilim güzelliği için)

Cumartesi 11.07.15 - EL-AZİM 1020 defa

(Zikirin anlamı: Çok Azametli. Sözünün tesirli ve sayırlı olmak için)

Pazar 12.07.15 - EL-ĞAFÛR 1286 defa
(Zikirin anlamı: Affı ve mağfireti pek çok. Günahların affı, kötü ahlakı bırakmak)

ALLAH (cc) kabul etsin...

X