ARKADASLAR ALLAHÜ TEALA'NIN RIZASINA KAVUSMAK ICIN BERABER ESMA-ÜL HÜSNA HERGÜN OKUMAYA NE DERSINIZ

Pazaartesi salı çarşambayı okudum çok şükür sıkıntım var giremedim hepinize hayırlı ramazanlar dua arkadaşlarım
Allahın razı olduğu kullarından eylesın hepımızi inşallah ,illaki hergün okudugumuzu yazacagız dıye bir şart yok önemli olan Pazar günler 1 Haftalık zikirlerı okudum dıye yazarsak yeterli .Arkadaşiar hepinizede hayırlı Ramazan lar diliyorum Allahü Teala bizlere sağlık sıhhat vede her işimizi bizlere hayırlı ve kolay eylesin amin.

Cuma 19.06.15 - EL-HALÎK 731 defa
(Zikirin anlamı: Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak)

Cumartesi 20.06.15 - EL-BÂRi 214 defa

(Zikirin anlamı: Eşyayı ve herşeyin vucüdunu birbirine uygun halde yaratan. İşinde Başarılı olur, şöhret bulur)

okudum kizlar

Pazartesi 15.06.15 - Pazar 21.06.15
ESMA-ÜL HÜSNA Zikir Listemiz:

Pazartesi 15.06.15 - EL-MÜHEYMiN 145 defa
(Zikirin anlamı: Gözeten ve Koruyan. İnsanların düşüncelerini anlar korunur)

Salı 16.06.15 - EL-AZîZ 94 defa

(Zikirin anlamı: Mağlup edilmesi mümkün olmayan galip. Düşmanlara galip gelmek)
Çarşamba 17.06.15 - EL-CEBBÂR 206 defa
(Zikirin anlamı: Eksikleri tamamlayan, dilediğini zorla yaptırmaya müktedir olan, istek ve Arzuların olması için)

Perşembe 18.06.15 - EL-MÜTEKEBBiR 662 defa

(Zikirin anlamı: Her şeyde ve her hadisede büyüklüğünü gösteren. İzzete ve refaha nail olmak)
Cuma 19.06.15 - EL-HALÎK 731 defa
(Zikirin anlamı: Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak)

Cumartesi 20.06.15 - EL-BÂRi 214 defa

(Zikirin anlamı: Eşyayı ve herşeyin vucüdunu birbirine uygun halde yaratan. İşinde Başarılı olur, şöhret bulur)

Pazar 21.06.15 - EL-MUSAVViR 336 defa
(Zikirin anlamı: Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren. Maksat ve merama ulaşmak için)

Allah kabul etsin...

Okudum pazarıda Allah yeni haftayı ve nice günleri,haftaları ayları ve yıllarımızı da hepimizin hakkımızda hayırlı güzel geçırmeyi nasip etsin inşaAllah amin.

Pazartesi 22.06.15 - Pazar 28.06.15
ESMA-ÜL HÜSNA Zikir Listemiz:

Pazartesi 22.06.15 - EL-ĞAFFÂR 1.281 defa
(Zikirin anlamı: Mağrifeti pek çok. Bağışlanmak ve günahlardan korunma)

Salı 23.06.15 - EL-KAHHÂR 306 defa
(Zikirin anlamı: Herşeye her istediğini yapacak şekilde galip ve hakim olan. Zalimleri kahretmek için)

Çarşamba 24.06.15 - EL-VEHHÂB 14 defa
(Zikirin anlamı: Her türlü nimeti devamlı bağışlayan. Sıkıntısız borçsuz bir hayat için)

Perşembe 25.06.15 - ER-REZZÂK 308 defa
(Zikirin anlamı: Yaratılmışlara faydanılacak şeyleri ihsan eden. Bol rızıklı ömür için)

Cuma 26.06.15 - EL-FETTÂH 489 defa
(Zikirin anlamı: Her türlü zorlukları açan ve kolaylaştıran. Maddi manevi hayırlar için)

Cumartesi 27.06.15 - EL-ALÎM 150 defa

(Zikirin anlamı: Her şeyi çok iyi bilen. Ilim zenginliği için)

Pazar 28.06.15 - EL- KÂBID 903 defa
(Zikirin anlamı: Sıkan, Daraltan. Zalimin zülmünden kurtulmak için)

Yeni Listemiz...
ALLAH kabul etsin...

Benim gibi giremeyen arkadaşlara sesleniyorum, pazar günleri "okudum" veya "okuyamadığım ama okuyacağım" diye yazalım. Haber verelim ki adminimiz merak etmesin bizleri.
İyi geceler herkese.

Çok teşekkürlerOTE="helplessgirl, post: 41472772, member: 679139"]Benim gibi giremeyen arkadaşlara sesleniyorum, pazar günleri "okudum" veya "okuyamadığım ama okuyacağım" diye yazalım. Haber verelim ki adminimiz merak etmesin bizleri.
İyi geceler herkese.[/QUOTE
Cok tesekkurler lütfen hangimiz okuyorsak en azından pazar günü okudum diye paylaşalım zikirlerimizi hatm ettikten sonra da tek tek toplanıp birbirimize isimlerimizle dua edebilelim bu arada Pazartesiyi okudum RABBİMİZ kabul etsin okuduklarimiz Esma ül Hüsnalari amin

X