Arkadaşlar akıl verin lütfen.

Esracands

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2017
13
1
34
Merhaba arkadaşlar. Şuan bu soruyu sorduğum için bana kızıcaksınız belki ama o kadar çaresiz bi haldeyim ki. Öncelikle sorun eşimle ilgili. Onu seneler önce çok sevdim. Daha sonra esrar ictigini ama geride kaldığını uzun zaman önce bıraktığını söyledi. Benim alkole bile tahammülüm yokken aşk gözümü kör etmişti. Kendi ailesi beni uyardı. Dinlemedim. Onlar doğulu ailem sen asla uyum sağlayamazsın dedi. Ben karşı çıktım inat ettim çok sevdiğim için evlendim. Evlendik çokta mutluyduk. Alkol muhabbetinden evlenmeden önce de tartışmalarımız oluyodu ama bu benim gözüme hiç gelmiyodu. Sanırım şuan ki durumumu kendim hakettim bile dedirtiyor bu durum bana. Evlendik ben gençken yaptığı bi hata zannederken 3 kez yakaladım. Alkol içtiği için yalan söyleyip defalarca kavga ettik. Bikac keresinde bana vurdu. Ama benim içim soğumadı affettim. Eve dönmek istemedim.onu çok sevdiğim için. Bide dediğim gibi esrar konusunu 2 kez yakaladım. 2 kere kabul yeminler etti tamam dedim. Son zamanlarda fazla para harcadığı için tartışmaya başladık. Ben şüphelendim hiç yapmamam gerken biseyi yaptm ve ses kayıt programı yükledim telefonuna. Ve biriyle açık açık olmasa da. Baya belli bi şekilde telefondan o maddeyi istediğini ve ufak tefek işte 20 30 lira vericegini söylediğini duydum vs konuşmalar vardı daha da. İçimde tutamadım. Çok güzel bi sabah geçirmiştik ama akşamı bekleyemeden mesaj attım. Ben önceki konulardan dolayı şüphelendim ve işte kişinin adını söyledim onunla bi alışverişte bulunmuşsun dedim tabiki inkar etti tartıştık eve geldi bana bikac kez vurdu. Daha sonra tamam gel gidelim hastaneye ama çıkmazsa seni öldürürüm dedi. Bende bunun blöf olduğunu anladım tabiki. Kişiyi şikayet edeceğimi söyledim bişey olmasa zaten bişey yapmazlar dedim. Inanmiyorum sana dedim. Hanımlar öyle bi dayak yedim ki.. saçlarımdan tuttu yerlerde sürükledi tutup havaya kaldırdı resmen ayağıma telefonla sert şekilde vurmalar. Ağzıma yüzüme gözüm her yerime tekme tokat mahfoldum heryerim kan oldu. Hala şoktayım yarın defolup gidiyorsun dedi. Ben yapmıyorum dedikçe iftira atacaksın öyle mi dedi küfür küfür hakaret kadınlığım bile kalmadı anama dinime herşeyimi küfür etti çekti gitti. Sabah seni bu evde görmicem dedi. Şuanda evde delirmek üzere otururken burası geldi aklıma hem anlatıp biraz içimi dökmek hemde sizden akıl almak istedim. Eve dönünce babam hayatı bana dar edecek herşey ortaya cikicak. Eşim bilerek evlendi dicek babamdan da dayak yemekten korkuyorum annemi üzmek istemiyorum. Yaşım küçük 21 yaşındayım esim benden büyük daha çocuğumuz yok. O giderse hayatımdan ömrüm biticek gibi geliyor canıma kıymayı bile.dusundum. bana destek yada ortak birileri varsa yazsın lütfen okumak biraz kendime gelmek akıl almak istiyorum. Boşanmaya hiç cesaretim yok. Buna benzer şeyler yaşayan var mı..

Merhaba arkadaşlar. Şuan bu soruyu sorduğum için bana kızıcaksınız belki ama o kadar çaresiz bi haldeyim ki. Öncelikle sorun eşimle ilgili. Onu seneler önce çok sevdim. Daha sonra esrar ictigini ama geride kaldığını uzun zaman önce bıraktığını söyledi. Benim alkole bile tahammülüm yokken aşk gözümü kör etmişti. Kendi ailesi beni uyardı. Dinlemedim. Onlar doğulu ailem sen asla uyum sağlayamazsın dedi. Ben karşı çıktım inat ettim çok sevdiğim için evlendim. Evlendik çokta mutluyduk. Alkol muhabbetinden evlenmeden önce de tartışmalarımız oluyodu ama bu benim gözüme hiç gelmiyodu. Sanırım şuan ki durumumu kendim hakettim bile dedirtiyor bu durum bana. Evlendik ben gençken yaptığı bi hata zannederken 3 kez yakaladım. Alkol içtiği için yalan söyleyip defalarca kavga ettik. Bikac keresinde bana vurdu. Ama benim içim soğumadı affettim. Eve dönmek istemedim.onu çok sevdiğim için. Bide dediğim gibi esrar konusunu 2 kez yakaladım. 2 kere kabul yeminler etti tamam dedim. Son zamanlarda fazla para harcadığı için tartışmaya başladık. Ben şüphelendim hiç yapmamam gerken biseyi yaptm ve ses kayıt programı yükledim telefonuna. Ve biriyle açık açık olmasa da. Baya belli bi şekilde telefondan o maddeyi istediğini ve ufak tefek işte 20 30 lira vericegini söylediğini duydum vs konuşmalar vardı daha da. İçimde tutamadım. Çok güzel bi sabah geçirmiştik ama akşamı bekleyemeden mesaj attım. Ben önceki konulardan dolayı şüphelendim ve işte kişinin adını söyledim onunla bi alışverişte bulunmuşsun dedim tabiki inkar etti tartıştık eve geldi bana bikac kez vurdu. Daha sonra tamam gel gidelim hastaneye ama çıkmazsa seni öldürürüm dedi. Bende bunun blöf olduğunu anladım tabiki. Kişiyi şikayet edeceğimi söyledim bişey olmasa zaten bişey yapmazlar dedim. Inanmiyorum sana dedim. Hanımlar öyle bi dayak yedim ki.. saçlarımdan tuttu yerlerde sürükledi tutup havaya kaldırdı resmen ayağıma telefonla sert şekilde vurmalar. Ağzıma yüzüme gözüm her yerime tekme tokat mahfoldum heryerim kan oldu. Hala şoktayım yarın defolup gidiyorsun dedi. Ben yapmıyorum dedikçe iftira atacaksın öyle mi dedi küfür küfür hakaret kadınlığım bile kalmadı anama dinime herşeyimi küfür etti çekti gitti. Sabah seni bu evde görmicem dedi. Şuanda evde delirmek üzere otururken burası geldi aklıma hem anlatıp biraz içimi dökmek hemde sizden akıl almak istedim. Eve dönünce babam hayatı bana dar edecek herşey ortaya cikicak. Eşim bilerek evlendi dicek babamdan da dayak yemekten korkuyorum annemi üzmek istemiyorum. Yaşım küçük 21 yaşındayım esim benden büyük daha çocuğumuz yok. O giderse hayatımdan ömrüm biticek gibi geliyor canıma kıymayı bile.dusundum. bana destek yada ortak birileri varsa yazsın lütfen okumak biraz kendime gelmek akıl almak istiyorum. Boşanmaya hiç cesaretim yok. Buna benzer şeyler yaşayan var mı..

Ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm. Bu durumda ne yapılır hiç bir şey gelmedi aklıma. Okurken bile çok kötü oldum. Canına kıymak falan sakın böyle şeyler getirme aklına Allah korusun. Baban biraz olsun anlayışla karşılamaz mı karşısına çıkıp her şeyi anlatsan , baba böyle böyle oldu desen. Senin bu haline görünce yine kızar mı bir şey yapar mı ?

Evet kadın sığınma evine de gidebilirsin şikayetçi de olabilirsin. Ama bunu yapmak istiyor musun? Babana her şeyi anlatsan senin bu haline rağmen yine de anlamaz mı ?

Bilmiyorum ama pişman olup geri dönersen hayatı sana dar ederim demişti. Annemde bi kere yine tartışma olunca sinirle söylenmiş ayrılık lafı icin aynı şeyi söyledi baban yapar kızım ne olur yuvanda kal diye. Bende çok üzgünüm. Hala canım yanıyor. Hep haberlerde yada buralarda okuyup insanlara üzülürken meğer ne kolaymış ne kadar ince bir cizgiymis. Bu hale nasl düştüm bilmiyorum. Yarın evime dönücem şimdilik bişey demicem sizi özledim geldim dicem uzun süre kalicam. Hayatım bir anda tepe taklak oldu. Sussaydım daha mı iyidi göz mü yummalimıydm.

Sen kendine ne yapmışsın. Seni öldürürüm nedir nasıl sindiriyorsun. Gençken aile sözü dinlemeyip bu hale geliyorsunuz. Hemen babanın evine git vursa kırsa da baban o senin. Bir bağımlı her zaman bağımlıdır.

Bir de göz mü yumucaktın? Baban nasıl biri bilmiyorum ama zaten kötü durumdasın, baban da üstüne gelir mi bilemiyorum. Gelmeyeceğini umuyorum. Bence her aile kızının/oğlunun arkasında durmalı, her ne olursa olsun.

Sonuna kadar haklısınız. Ama çok üzülüyorum. Biri bana bosanicaksn bu yaşında dese inanmazdm. O kadar çok sevip bu kadar mutluyken bir anda herşeyin yıkılması. Psikolojim çok kötü durumda. Ağlamaktan nefes alamıyorum

Gerçekte çok üzüldüm. Ama hicbir sey icin gec degil. Cocugun olmadigi icin cok sanslisin. Cocugun olsaydi daha zor durumda olabilirdin. Babana bile guvenemiyorsan kadin siginma evine gitmen en mantiklisi o kadar dayaktan sonra sevgi diye bir sey kalmaz. Kalmamali. Gururunu dusunmelisin. Ve eger bi okul bitirmediysen mutlaka kadin siginma evine gidince egitim almaya basla. Yasin daha cok genc yolun basindasin. Zararin neresinden donersen kardir.

İnşallah kurtulursun, pişman olur gelir özür diler umarım diyeceğim ama geri dönse ne fayda özür dilese ne fayda? Ailen de eninde sonunda öğrenicek ama bu durumu bir arkadaşın falan yok mu en azından bir kaç gün kafanı toplamak için kalabiliceğin?

Allah yardimcin olsun.
Unutma sakın allah yukarda ve herşeyi görüyor.
Bence annene herşeyi anlat ve ona göre annenle birliktr karar verin. Annen arkanda olur mu bilmiyorum.
Ama allah hep bizimle.

Eğitimim var üni mezunuyum 2 yıllık. Başka bi şehire gelin geldim. Döndükten sonra önce biraz kafamı toplayıp birsuru yorumlara olaylara hazırlayıp kendimi konuyu açmam gerek. Ama bana vurduğunu söyleyemem. Olay çıkar aileler birbirine girer. Cinayet çıkar diye korkuyorum. Bi şekilde asla anlaşamıyoruz diyip ayrılmam gerekiyor.

21 yaşındayım esim benden büyük daha çocuğumuz yok. O giderse hayatımdan ömrüm biticek gibi geliyor canıma kıymayı bile.dusundum. bana destek yada ortak birileri varsa yazsın lütfen okumak biraz kendime gelmek akıl almak istiyorum. Boşanmaya hiç cesaretim yok. Buna benzer şeyler yaşayan var mı..

Ortak vardir tabi, burdaki herkes her gun psikopat alkoliklerden dayak yiyip saclarindan yerlerde surukleniyor.

Bosanma bence de, dayak yemeye devam et. Seni sacindan yerlerde surumus, kafaderini kaldirmis adami sevmeye devam et. Ya da git toptan intihar et adami seni oldurme zahmetinden kurtar..zira kafasi guzelken bir gun elinde kalivericeksin gibi.

Eğitimim var üni mezunuyum 2 yıllık. Başka bi şehire gelin geldim. Döndükten sonra önce biraz kafamı toplayıp birsuru yorumlara olaylara hazırlayıp kendimi konuyu açmam gerek. Ama bana vurduğunu söyleyemem. Olay çıkar aileler birbirine girer. Cinayet çıkar diye korkuyorum. Bi şekilde asla anlaşamıyoruz diyip ayrılmam gerekiyor.

Bencede hatta ailene sürpriz yapmışsın gibi git habersiz geldin demesinler farklı şehirde olunca habersiz gidilmez çünkü normalde, şüphelenebilirler. Bilmiyorum bence de anlat her şeyi en azından annenle paylaş, nerelisin bu arada ?

Biliyomusunuz babam çok sert bi adam ama bugüne kadar ne annem ne babamdan 1 tokat bile yemedim. Şimdi gencecik yaşımda saçımdan tutup sürüklendiğimi hemde deli gibi sevdiğim adam tarafından gözümde simsekler cakacak kadar tokat yumruk yediğime inanamıyorum hala. Bana cesaret verdiniz teşekkür ederim.

Yavrumm canimm bak ben senin ablan sayilirim ne yap et kurtul o adamdan çocuğunda yokmuş şuan anlattiklarin başli başina boşanma sebebi ki ben olsam şuan karakoldaydim neyse sakin ol gir duşa bi kendine gel elini yüzunü toparla şuan ailene gitsen ortalik iyice karişacak gibi cünkü babandan da korkuyorsun yaşın daha çok küçük herşeye yeniden baslarsin ama sakin o adamla bir gelecek düsünme ileride çocuk filan yaparsin yazik olur sabiye lütfen ablacim yaşadigin korkunç birşey ama sakin hareket et ailene konuyu yavaş yavaş açarsin evlatlarisin illaki affedecekler donülmez bir yol değil ileride sevgi aşk hiçbiri kalmayacak mantikli düşün

Biliyomusunuz babam çok sert bi adam ama bugüne kadar ne annem ne babamdan 1 tokat bile yemedim. Şimdi gencecik yaşımda saçımdan tutup sürüklendiğimi hemde deli gibi sevdiğim adam tarafından gözümde simsekler cakacak kadar tokat yumruk yediğime inanamıyorum hala. Bana cesaret verdiniz teşekkür ederim.

Babanın sana sahip çıkacağını düşünüyorum. İnanıyorum. Sizi özledim demek yerine bu halde gitsen bence daha iyi olur, ben bu kadar üzüldüysem ki seni hiç tanımıyorum, baban ne kadar üzülür bilemiyorum ve gerekeni yapar diye düşünüyorum Allah kolaylık versin

Hala aşık misin? Gezip tozup arkadaslarinla gezecegin yere hayatini mahvetmissin. Aileni dinle artik. Saglikli karar veremiyorsun.
Bende onu düşünmeye başladım. Ama psikolojik olarak bi problemim mi var? Ozguvensiz bi insanmiyim. Hala ayrılmaya korkuyorum. Yaşadığımdan daha kötü ne olabilir ki. Keşke böyle olmasaydı yine mutlu yasasaydk diyorum. Bence bu psikolojik bir rahatsızlık şuan çoktan bu evden cekip gitmem gerekirdi. Ben kendimi toplayıp yola çıkmak için yarını bekledim. Bide aileme de herşey yolundaymış normal geliyomus gibi haber verdim.

X