Aile Planlaması Arkadaşlar adetim 6 gün gecikti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

petite_parisienne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
153
113
35
Selam yeni üyeyim . Erkek arkadaşımla geçen ay adetim bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık . Bunu daha öncede yapmıştık asla bi sıkıntı olmamıştı. Neyse ilişkiden 1 hafta sonrasında gögüslerimde şişme oldu ve çok ağrıyordu . Yani hamile kalınsa insanın hemen gögsü 1 haftada şişer mi ? Sonuçta hamilelik bi süreç değil mi ? Ben çok taktım ondan sonra ve bilmiyorum sanırım ondan dolayı gecikti çünkü bende şuan göğüslerimin dolgunluğu hariç hiçbir belirti yok . Arada rahmime bıçak batıyor gibi . Ama dün ve bugün çok ağrım oldu sabaha kadar karnım ağrıdı ama adet ağrısından farklı gibi ama Sabaha kadar o ağrıyı hissettim . Lütfen bana akıl verin o kadar korkuyorum ki
Zaten evlenmeyi düşünüyoruz ama karantina döneminde işsiz kaldım bu sebepten maddi ikimizde güçlü değiliz . Ertelemek zorunda kaldık . Test yapmaya ödüm kopuyor . Sizce hamile olabilir miyim cidden ağrım var şuan yazarken bile

Madem ilişki yaşıyorsunuz %100 korunun ki sonra böyle konu açacak kadar korkmayın ihtimal herzaman var

Olabilirsin.. Neden korunmadan ilişkiye giriyorsun? hamile.isen ne.yapacaksın?.. yazk değil mi o minik kalbe ?belirtilerin uyuşuyor test yap. Aldıracaksan da 10 haftaya kadar süre var yeterince geç kalma istersen
Aldıracağım demedim ki . . Sinirlenmenize gerek yoj sadece akıl istiyorum . Adet bittikten sonra tek ilişkide insan hamile kalır mı ya

Aldıracağım demedim ki . . Sinirlenmenize gerek yoj sadece akıl istiyorum . Adet bittikten sonra tek ilişkide insan hamile kalır mı ya
Kalır neden kalmasın ki. Korkunun ecele faydası yok bı test yapın yoksa bile içiniz rahat etsin en azından

İster tek olsun istr 10 olsun.. nasip varsa korunma yoksa birde adet bitimi yüksek ihtimal olabilir.. Kızmamın tek sebebi korunmamanız.. İlk gece hamile kalanların sayısı az değil..

Benim hamilelikte hissettiğim belirtiler şöyleydi belimde ve kasığımda çok fazla ağrı oluşmuştu ve bazen bel ağrısından pozisyonumu sık sık değiştirerek uyumaya çalışıyodum adet sancısına çok benzer sancım vardı ve şişmiş gibi hissediyodum kendimi göğüslerime de dokununca acıyodu ama bişeyi de unutmamak gerek ki hamilelik belirtisi herkeste aynı olmaz ama hamilelerin yüzde 90ı adet öncesi göğüs şişkinliyi ve acısını hiss eder benim 2 hamileliğimde de olmuştu

Teşekkür ederim bu şekilde bilgilendirme yaptığınız için benim ilişkiden 1 hafta bile değil 3-5 gün sonrasında şişti öyle devam etti . İntermette baktığımda hormon bozukluğunda böyle ağrı olabiliyormuş . Ben yakın dönem annemi kaybettim acılı bi dönemden geçtim . Babamız zaten yoktu. Bu corona dönemi aşırı strese soktu son 1 ayda korkuyorum ya bebeğim olsun istemem mi ama şuan asla zamanı değil .
bende sanki afedersiniz ishal olacak olursunuz karnınız ağrır ya o derece bi ağrı var

Allah sabır versin emin olmak için ilişkiden 12 14 gün sonra idrar testi yapın varsa çıkar zaten kendinizi çok strese sokmayın stres adet geciktirir

Normalde adetiniz gecikmiyorsa test yapın 6 gün fazla bir gecikme cesaret edin ve yapın
Bende gebelik belirtisi olarak kasiklarimda batma çok yaşadım korkunun ecele faydası yok derler test yapıp emin olacaksınız başka çare yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…