Arkadaşlar acillllll yardimmmm

Elif Esilya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
110
51
26
Arkadaşlar şuan bebek düşünüyoruz ve adetimin 10. Günü bugün ovulasyon testi yapmaya devam ediyorum. Ve esimle (affedersiniz) beş gündür birlikte olmadık , ama işi gereği öyle oldu. Ama bugün bir arkadaş eşin beş gün boşalmazsa içindeki spermler sağlıksız ve ölur dedi . Esimm yarın gelecek eve. Sizce öyle bisey varmı??

Yani evet uzun süre birlikte olmayınca da sperm kalitesi düşebilir ama yarın gelecekse gün aşırı devam edersiniz. Ovulasyon testiyle takip ediyomuşsun daha yumurtlama olmadıysa endişe etme

Yani evet uzun süre birlikte olmayınca da sperm kalitesi düşebilir ama yarın gelecekse gün aşırı devam edersiniz. Ovulasyon testiyle takip ediyomuşsun daha yumurtlama olmadıysa endişe etme
Evet daha piki görmeedim ona da ayrı canım sıkıldı . Bugün 10. Günüm ve testim bu şekilde

Eklentiler

• image.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 13
2-7 gün arası spermler sağlıklı olur. en ideali 4 gün ara olması. ama 5 gün beklemek de kötü değil.

Vallahi 5 gün oldu hatta ben yumurtlama olana kadar yapmayalım demiştim sperm açısından sizce ne yapmayalım
o kadar da ara vermeyin mesela hastanede de erkekler test vereceği zaman doktorlar 2-7 gün arası perhiz olmasını ister. 7 günden uzun sürerse spermler ölmeye başlıyor, 2 günden kısa sürerse de spermler tam gelişmemis oluyor. 2-3 günde bir değerlendirin iste ya. ben tek ilişkiyle hamile kaldım bu arada. ama tabii benimki şanstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…