Arkadaşlar 7 yıldır tedavi sonunda geçen ay kimyasal bu ay tekrarlanan gebelik ve endiselerim

bitanesiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
65
8
30
Merhaba kızlar. Geçen ay yazmıştım on gün sonra 7. Yilimiza giriyoruz evlilikte. 7 yıldır kullanmadığım ilaç kalmadı. Aşılama yapmadım tüp bebek yapmadim. Eşim ikisine de yanaşmadı. Geçen ay ilk defa hamile olduğumu gördüm. Ama ne yazikki hamile olduğumu öğrendiğim günün ertesi günü kanamam başlamıştı kimyasal gebelikmis meğerse. HCG 10 cikmisti ertesi gün 5 e düşmüştü. Adet olur gibi adet oldum ama daha yoğun parçalı halde geçti.doktorum en azından hamile kalabildigini öğrenmiş olduk dedi. Adetten çıktım 15. Gün evde kaset test yaptım bazı belirtiler suphelendirdi beni. Kaset test yaptım. İkinci çizgi silikti ama öyle görünmeyecek bir silik değil bariz ortada. Akşam işten çıkınca da merkeze gelip test yaptım kanda HCG değerim 17.6 çıktı. Bugün devlet Hastanesi'nde doktora göründüm. İşte düşük olmasından çekiniyorum diye burda anlattığım tüm asamalarimi tedirginligimi ne kadar anlatsam da anlamadı. Şu an yapılacak birşey yok HCG degerin 3 binlere gelince gel dedi ilaç falan da vermedi. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ben çok endişeliyim eşime de kese görünmeden söylemek istemiyorum üzülmesin diye. Bana tavsiyeleriniz ne olurdu. Ne yapabilirim?

Canım çok bi bilgim yok maalesef ama seni görünce dua etmek istedim umarım sağlıklı bir gebeliğin olur ve evladını sağlıkla kucağına alırsın. evlat hasretin biter inşaAllah🙏🏻 kimyasal gebelik ne zaman yaşasam ertesi aylarda gebe kaldım ben de. o yüzden bence dikkat et kendine şimdiden folik asite başla. kan değerlerine baktır eğer vitamin eksikliği varsa takviye almaya bak🙏🏻 Allah gönlüne göre versin canım

X