Arkadaşlar 2.silik çizgi görünüyor mu

gamzeli37383

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
9
2
47
Arkadaşlar merhaba adetim 5 gün gecikti. Normalde hep 10 gün önce olurdum erken gebelik testi yaptım ilk negatifti yarım saat kadar bekleyince sanki ikinci çok silik bi çizgi gördüm 10 dk dan sonra yanlış sonuç verir diyor ama böyle olup hamile olanlar da varmış siz de bakar mısınız var mı sizce böyle bi çizgi hafiften yoksa ben yanılıyormuyum hamile olabilir miyim sizce :KK43:

Eklentiler

• 0AB4C1F2-30C6-4412-A799-AD1FF56F0525.jpeg
    0AB4C1F2-30C6-4412-A799-AD1FF56F0525.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 2.624
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba adetim 5 gün gecikti. Normalde hep 10 gün önce olurdum erken gebelik testi yaptım biraz bekleyince sanki ikinci çok silik bi çizgi gördüm siz de bakar mısınız var mı sizce böyle bi çizgi hafiften yoksa ben yanılıyormuyum :KK43:
Bende görüyorum.. bak canım adetim 2 gün geçince ikinci günün Akşamında test yaptımm normal gebelik testiydi. Negatif çıktı hatta bunun gibi bi çizgi vardı, birkaç saat bekleyince belirdi iyice. Hiç önemsemedim çünkü 10 dk sonra çıkan sonuçlar geçersizdir. Ertesi gün sabah bir tane daha alıp ilk idrarla yaptım, kıpkırmızı çizgiyi gördüm. Bence testi tekrarla..

Bende yaptım hamile kaldım sandım .hep korunuyoduk dalginligima geldi korunmadim .sonrada 15 gün adet olmadım adet zamanimdi oysa filan falan .

Testi yaptım negatif .hemen bı iki saate adet oldum zaten de.

Bu testler guvenilirmi b u arada

Yarım saat olmuştur heralde canım ya biliyorum 5 dk dan sonra yanlış diyorlar sonuca ama böyle olup hamile olanlar da var ya insan ümitleniyor yine de😞
Evet 5 dakikadan sonra çıkan sonuclar pek dogru olmuyo ama belki ilk 5 dakikada daha silikti belli olmamıstı kuruduktan sonra daha belli olmuş olabilir bence 2 gün sonra testi tekrarla bakalim o nasıl olacak

Bende yaptım hamile kaldım sandım .hep korunuyoduk dalginligima geldi korunmadim .sonrada 15 gün adet olmadım adet zamanimdi oysa filan falan .

%99 deniliyor ama ben cok doğru olduğunu düsünmüyorum yanılma çok oluyor

Bende görüyorum.. bak canım adetim 2 gün geçince ikinci günün Akşamında test yaptımm normal gebelik testiydi. Negatif çıktı hatta bunun gibi bi çizgi vardı, birkaç saat bekleyince belirdi iyice. Hiç önemsemedim çünkü 10 dk sonra çıkan sonuçlar geçersizdir. Ertesi gün sabah bir tane daha alıp ilk idrarla yaptım, kıpkırmızı çizgiyi gördüm. Bence testi tekrarla..
İlk baktığımda negatif diyip koydum kenara canım sonra tam çöpe atacakken böyle bi çizgi gördüm ama bazı kişiler uzun süre test kalınca böyle çıkabileceğini söylüyor bilemiyorum inşallah vardır canım ya😔

Güvenilir diyorlar canım ama yanılma payı çok oluyormus en güveniliri kan testi bence en kısa sürede kan vereceğim❤️

İlk baktığımda negatif diyip koydum kenara canım sonra tam çöpe atacakken böyle bi çizgi gördüm ama bazı kişiler uzun süre test kalınca böyle çıkabileceğini söylüyor bilemiyorum inşallah vardır canım ya😔
İlk ay yaptıgım testte öyle oldu saatler sonra çıkto bende sevindim ama adet olmuştum. Ondan sonraki ay da böyle çıkınca dediğim gibi önemsemedim. En doğrusu ilk idrarla testi tekrarlamak hemen al yarın. İnşallah vardır canım benim Allah bir bebis nasip etsin sağlıklı bir şekilde, amin..

İlk ay yaptıgım testte öyle oldu saatler sonra çıkto bende sevindim ama adet olmuştum. Ondan sonraki ay da böyle çıkınca dediğim gibi önemsemedim. En doğrusu ilk idrarla testi tekrarlamak hemen al yarın. İnşallah vardır canım benim Allah bir bebis nasip etsin sağlıklı bir şekilde, amin..
Evet canım ilk idrarla yapmak daha doğru sonuç veriyormuş öyle yapıcam bende❤️

Merhaba kızlar benimde adetim 5 gün geçti iki test yaptık silik çizgi çıktı sizce hamile olabilir miyim

Eklentiler

• 9FC2EAE9-0E73-40C1-A258-651E5A81CA89.jpeg
    9FC2EAE9-0E73-40C1-A258-651E5A81CA89.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 1.539
Bir bakarmısınız bir çizgi var sanırım

Eklentiler

• 6E2A8B3C-0BE3-4ABF-A735-5848C8F615C9.jpeg
    6E2A8B3C-0BE3-4ABF-A735-5848C8F615C9.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 1.478
X