Arkadasınızın kocasının ihanetine şahitseniz ne yaparsınız bir yardım kızlar offfffff

Cok zor bir durum...
ben onun yerine koyuyorum kendimi : sahsen, bir arkadasim gormus olsaydi, bana soylemesini isterdim, yada beni uyarmasini çok isterdim...
diger yandan...3 tane çocuk...gidecek bir yeri yok yazmissin...
bir konusma yapsan, bir uyarida bulunsan ?
offf allah sanada kolaylik versin...çok zor birsey bu

canım bence soyle ve boşandıkları takdırde kocanında durumu ıyıymış zaten tazmınatınıda alır haylı haylı.

cok sagolun kizlar bana bir cok fikir vermis oldunuz akil akildan ustundur hepinize ayri ayri tesekkur ederim simdi bir arkadasimin dedigini nasil yapmadim o anki telasima dusunemedim goruntuleyebilirdim cunku festivali cekmek icin kameramda yanimdaydi telefonumda iyi delil olurdu salak kafam artik cok gec ama ortak kani direk soylememem dogrultusunda ilk once sunu soyliyim kadin kesinlikle habersiz cok daha onceleri aldatma konulari gectiginde sukur o huyu yok demisti demek hissetmedi bende soyle yapicam kizlar esime anlatmadim en azindan simdilik o pisligi bu seferlik soylemiycem ama bu aksam uzeri gidicem yanina acik acik konuscam gordum seni diye sert cikis yaparak kadina davranislarini elestiricem bu seferlik arkadasima bisey demeyecegim ama seni dusundumden degil arkadasimi uzmemek icin eger kendini toplamazsan gordugumu untmayacagim ki yanimda karisini taniyan ortak baska arkadasimda gordu olayi guzelce bir gozdagi vericem bakalim piskinligemi vurucak yoksa utanicakmi insallah bu ise yarar belki kendini toplar gulsum arkadasim yazmis basindan gecen bir ornegi aklima yatti sonrada arkadasima ustu kapakli uyaricam braz kendini topla kizim ne bu halin kendine ceki duzen ver kaldiki cok guzel bir kadin biraz bakim kiyafetle manken olur yoksa kocani elinden alirlar vs diyim sonrada bekliyeyim bakalim evliliklerinde biraz degisim olucak mi olumlu yonde zaten garibim adamin ona bir yuzu gulse yinede anlatir bana mutlu olur bu yuzden rahatca sonucu ogrenebilirim vallahi sagolun kizlar o anki sinirle birsey yapmadim size danistim benim beyne giden kanallari actiniz umarim bu berbat olay bir evlilikte iyi bir sayfayi acar adamin akli basina gelir aksam icin sans dileyin az sonra cikicam size gec vakit yazarim olanlari

bence ikisinin ortasında sen kalma derim eşine bu durumu anlat, eşin eğer konuşmayı kabul ederse olayı sen değilde eşin görmüş gibi adama anlatsın. 3 çocuğunun olduğundan iyi bir eşi olduğundan bunları haketmediklerinden ve yanlış yollara girmemesi gerektiğinden bahsetsin. eşin durumu senin bilmediğini söylesin yoksa sen söylersin diye karısına görüşme diyebilir. eşin bu durumu ben değil başkası görebilirdi diye biraz göz korkutsun o zman olacakları ve ülke şartlarından bahsetsin. aşıkeri bu olayı kalabalığın içinde yapabiliyorsa o adamın yapacaklarından pek hayır gelmez ama en doğrusu bu şekilde olur. hala aynı şeylere devam ettiğinide bilemez ki insan aynı şekilde yakalamadan veya görmeden. başta tabiki Allah akıl fikir versin o adama umarım arkadaşına ve 3 çocuğuna yazık olmaz.daha çok genç 24 yaşında çünkü ailesi onu küçücük yaşta öyle bir adama verdiyse emin ol 3 çocuğuyla kabul etmezler. ne yaprsa yapsın otur kocanın yanında derler. yalnız bir kadın olarak ayaklarının üstüne basabilecek bir kadın değil bahsettiğin kadarylada. erkekler doyumsuz oluyorlar işte ellerinde tertemiz taptaze bir meyva dururken çürüğünün de tadına bakmak istiyorlar. tadına bakıp ya tükürüyorlar yada çürüğü yemeyi tazeyi ezmeyi seçiyorlar. umarım herşey düzelir sende zan altında kalmaktan kurtulursun.

türkiyede ki gibi 3 çocuğuyla dul kalsa bile aç kalmıcak arkadaşınız ve belkide şimdikinden daha rahat bir hayat sürücek bece düşünmeyim arkadaşınız bu konuda uyarın. size eşiyle olan her konuda açık olmasını isteyin dayak varsa örneğin polise başvurun en azından bilmiyorsada siz ona yol gösterin. tüm herşeyini garantiye alsın gerektiği yerdede eşine açıklasın bildiğini ve ayrılsın. kemerle dayak ne demek ya bu yuva yıkılsın zatende yazık değil mi o kadına hiç düşünmeyin onu bu cehennemden kurtarın.

klava:arkadaşının durumu zaten pek iç açıcı değil anlaşılan...öğrenip iyice morali bozulacak..bence söyleme...söyleme yanii..:enbuyukkk:

ben önce gider uygun bir dille arkadaşımın eşiyle konuşurum kendisini gördüğümü arkadaşımın benim için çok önemli olduğunu ona bunu bir daha yaparsa anlatacağınızı söyleyin.tavırlarını gözlemleyin sonra aynı uyuz adamsa anlatın zaten arkadaşınızın bir kaybı olmayacak.anlattıklarınız çok kötü.yada gizli gizli takibe alsın arkadaşınız delilileri toplayın mahkemede yakın canını.hakediyor sonuna kadarkötükedihüso

başıma böyle bişey gelmişti benim de. tabi evli değillerdi. çocuğu başka kızla yakaladım malesef iki kız da arkadaşımdı tesadüfün bu kadarı. biri yurttan biri sınıf arkadaşımdı. konyada bir avm de ki konya aslında küçüktür göz önü bir yerdi burası da ve alenen yapıyordu çocuk aslında bunu. beni görmeyecekleri bir yerde dikkatle izledim elele kol kolalardı. düşündüm ve o kızın aptal yerine konmaması istemedim. aralarını bozan da olmak istemedim. kızı aradım kuleye gel yemek yeriz dedim, yurda yakındı zaten kız çıktı geldi. sonra hiçbişey yokmuş gibi kızı masalarının ordan geçirdim. ortalık felaket oldu tabi tokatlar hakaretler. ama arkadaşımı kurtardım o pislikten. işin tuhafı totalde 3 sevgilisi varmış aslında.

bana böyle birşeyi arkadaşım bilipte anlatmasaydı ve ben bunu ögrenseydim bidaha o arkadaşımla görüşmezdim

eğer gerçekten bu kişi arkadaşınızsa gerçeği anlatmalısınız bence, dost acı söyler. hiçbir şey bilmeden yaşamasından iyidir.

arkadaım dede akıl verde çocuk yapmasın bu (hanzo)eşinden çocuk yapmamaya çalışsın.yazık o 3 çocuğaa akıl ver bacımm deme kocasını gördüğünü yazıkk

Keşke o arkadaşın seni tutmasaydı, karşılarına çıksaydın "yazıklar olsun sana , gül gibi karına yaptığına bak " deseydin. Belki yanındaki o kadın evli olduğunu bile bilmiyordur, ne güzel olurdu işi bozulurdu. Sen şimdi bence sakın arkadaşına anlatma. O adamla konuşmak da fayda etmez ama yine de bildiğini bilsin korksun belki aklını biraz başına alır. Bi şekilde onu gördüğünü söyle ona. Artık mesaj mı yazarsın mail mi atarsın. Ne kadar iletişimin var bilmiyorum. Ama adamı gördüğünü adama belli etmen lazım ki çekinsin azıcık .

ya anlat ama olay büyüyecek böle bi şerefsizliği yapan adam sana da iftira atabilir çekemiyo bizi der kanıtlasın der kanıtın varmı ortada bence ortada kalan sen olursun ama arkadaşının yanında eşlerede güvenilmiyo bu devirde falan filan dikkatli olamk gerekiyo nere gidiyo ne ediyo gözetmek lazım falan de belki kadın bişeyler anlar kendisi bulur bişeyler aklıma gelen bişe de yok bundan başka daha tecrübeli yaşça büyük ablalrımız vardır burda onlar da yazsa fikirlerini ii olur bence

ya şöyle düşünüyorum benim 6 yıllık bir arkadaşım böyle birşeyi görse ve söylemese ben çok bozululurum,demekki gerçek dost değilmiş diye düşünürüm
böyle düşününce söylemen taraftarıyım

ama tabi sonradan kötü olmakta var.vallahi karışık işler kafamçokkarıştı

aynı şey benim başıma gelse diye düşünürüm önce
mutlaka arkadaş dediğim kişi bana söylemeli
zor olacaktır ama mutlaka gidip söylemelisin bence
gerisine arkadaşın karar verecek ya kabul edecek ya da olmamış gibi davranacak orasını kendi bilir

Bu durumu görmekte,anlatmakta,susmakta hepsi zor.Kendimi kızın yerini koyuyorum bunu bilmesi lazım diye düşünüyorum ama eğer kızın bişeyler yapacak cesareti,gücü ve desteği yoksa sadece daha çok acı çekecek..dayak bile yediği halde o evde yaşıyorsa öyle olduğunu düşünüyorum açıkcası.Bu durumda senin açından bakarsak direkt söylememende doğru gibi duruyor..
Bence yalnız kalma bu durum karşısında,eşinle paylaş ve eğer sana destek olursa ikiniz birlikte görmüşsünüz gibi eşin adamla konuşabilir,kendine gelmesini sağlayabilir.sadece eşinin değil senin bildiğini de bilirse belki biraz daha fazla tırsar,daha çok utanır. (utanma duygusu varsa tabii) önce bu yolu bi deneyin belki bişeyler düzelir,yok eğer değişiklik olmazsa anlat kıza,yeterince kanıt toplayıp bassın tekmeyi.Ne o kadının hayatından daha fazla çalınsın ne de çocukların..
o herif zevkini sefasını sürsün,kızda evde üç çocukla kölelik yapsın,dayak yesin..klava: Allahım sen yardım et..

Son düzenleme:
ne diyeceğini bilemiyor insan allah kimseniin basına vermesin
anlattıklarına bakılırsa boşandıktan sonra şu durumundan daha mutlu olacak
ama 3 tane cocuk var onları büyütmek kolay değil herşeye katlanığına göre bildiği anladığı şeylerde olabilir
görmemiş gibi davran sen

canım bence anlatma...bilmemezlikden gel...adamlada iyiki karşı karşıya gelmemişsin..adam eğer senin bildiğini blseydi sana düşman olurdu yavaşdan yavaşdan karısına seninle görüşmemesi için baskı yapacak ve seninle görüştürmeyecektir....eşi ise zaten olan bitenin farkındadır canım KADIN HİSSEDER...ama yapacak birşeyi olmadığından çaresiz olduğundan kalıyor işde orda evim diyor oraya o adama da kocam diyor...sen sanıyormusun ki o bu haliyle mutlu o sizdende çok farkında herşeyin sadece POLİANNA cılık oynuyor kendine o kadar....sen şimdi eğer ona bunu gördüğünü bildiğini söylersen bu onun sana karşı yıkılışı olur okadar..ama hiç birşey değişmez..sadece senin karşında küçüldüğünü hisseder..buda hiç hoş olmaz...bırak herkezzz kendi hayatını nasıl istiyorsa öyle yaşasın...gerçi şimdi çoğunluk istediği gibi değil.....olduğu gibi yaşıyor...SAKIN AMA SAKIN SÖYLEME BOŞVER SANANE...

nasılsa anlar bir gün boş ver yuva bozan olma sonra sen kötü olursun hiçbirşey sır olarak kalmaz birgün açığa çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…