Arkadaşın eşinin sarkıntılık etmesi

Sunilka

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
168
62
Sanırım hepimizin başına bir noktada gelmiş bir durumdur.

Nadiren , erkeklerin ilgisi ile beslenen kadınlar da oluyor ve onlar kim ne diye bakmadan flört edip yaşam enerjilerini alıyorlar. Histriyonik grup.

Onlardan değil ama standart bir kadından söz ediyorum

örn kendi başıma gelen olayı paylaşayım:

Bir evli arkadaşımın eşi bana hep “evde X yok gelsene” gibi mesajlar atmaya cüret ediyordu. Adam bu cüreti nasıl buluyor bilmem - ben cesaret vermedim.

Bir gün toplu dıları çıktığımızda eşi gelip bana elle tacizde bulundu (popo ve göğüs). Hepimiz çakırkeyf olduğumuz için anlamamazlıktsn geldim

Arkadaşım da hani, dünya iyisi ama böyle evlilik meraklısı dediğimiz kadınlardan. Her birkaç ayda bir başka düğün fotoğrafı koyuyor sosyal medyasına (8 senelik evli). Yani evli barklı olmak onun için çok önemli bir değer.

Öyle birine çıtlatmak da çok daha zor. Zaten bu tarz şeyler söylenir mi bilmiyorum.

yakın zamanda eşinin kıza çok kaba ve umursamaz davrandığını duydum. Arkadaşım hem sosyal olarak hem de örn cinsel anlamda aşağılanarak muamele görüyor.

annesi şey demiş “evli kadınlar eve bekar kadın almamalı”. Annesi bunu dşyecek son kişi. Dünyanın en modern insanlarından biri. Eminim o da damadını sezdi

Bu herifin bir de yakın arkadaşı var.(bizim arkadaş grubumuzda değil, ama tanışıklığımız vardır) Hepimize sulanan ama evli olan. O bi ara kendi eşini aldattı.
Arkadaşımın bu olaya tepkisi “evet aldattı ama karısına söylemedim çünkü ben de olsam bilmek istemezdim”

Ama bu pislik eşi sosyal medyadan siliyorum yine ekliyo (engelleyemem çünkü yakın arkadaş grubuyuz niye diye sorarlar), bakışlar vs rahatsız edici.

ne bileyim işte zor bir durum

ark grubumuz çok iyi şanslıyım ama (bu nşye sorgulandı anlamıyorum, dünya iyisi insanlar çiftler, bir sapık yüzünden mi kötü oluyor) iş ortamında filan olunca bu tarz olaylarda kadın suçlanır ya hep (kuyruk salladı, ilgiden o da hoşlanıyor) vs gibi.
Bazılarımız da bu sebepten sessiz kalabiliyor

(bu durum artık devam etmiyor. Öneriler için teşekkürler ama mesafemi koyum ve önünü kestim)

(arkadaş grubum çok düzgün ve oturaklı insnalardan oluşuyor. Grubumuza sonradan arkadaşımızla evlilik yoluyla katılan bir sapık yüzünden, diğer düzgün insanlara esilen hakaretleri edenlere iade ediyorum)

BENIM MERAK ETTİĞİM:

size de oldu mu ve söylediniz mi?
söylediğinizde ne tepki aldınız arkadaşınızdan?

bu durum haksızlık olduğu için “acaba söylesem ne olurdu” diye düşünüyorum. O yüzden bununyaşamış birinin tecrübeleri önemli

Son düzenleme:
Tacize uğramışsınız herhangi bir anlaşamamazlık değil ki. Söyleyip söylememekte kararsız kalmamalısınız. Tacizci biri ile kimse muhatap olmak istemezken siz susarsanız arkadaş ortamınızda barınmaya devam edecek yaptığı onaylanmış gibi. Bence söyleyin ve şikayet de edin.

nasıl bir ortamınız var anlamadım. sanki ortamdaki evli erkeler sürekli kadın taciz eden sapık modunda.
Kusura bakmayın da eşi tarafından tacize uğrarsam hem şikayetçi olurum, hem de eşini savunan arkadaşı silerim. Arkadaşlığım bitmesin diye tacize göz yumamam

Ortamımız gayet güzel. Bir tanemizin eşi işte böyle bi pislik

pisliğin de kendi gibi pislik bi arkadaşı var. O bizim gruptan değil. Ama işte biliyoruz neler yaptığını
Taciz elle vs devam etseydi o zaman herhalde söylerdim ama, şu an uzak durmayı başarıyorum

arkadaşımın hayallerini yıkmak en kötü şey

Hayal yıkmak mı. Hayal dünyasından yaşamaktır yeğdir.

Ben olsam söylerdim, bir daha da görüşmezdim.bu grubun nesi iyi sapik dolu resmen
Merve Hanım biz anlaşamayacağız galiba

yorumunuzda bir sorun yok ama sizden mesafe rica etmiştim

lütfen saygı duyun

Siz arkadaşınızın bile bile bir sapık ile yaşamasına göz yumuyorsunuz. hayal kırıklığına uğraması bir sapıkla yaşamasından iyidir.

Bide niye her konuda sizde yaşadınız mı sorusu oluyor anlamıyorum
yok kimse beni ellemedi şükür. Elleyen olursa da bana kuyruk salladı damgası vururlar diye susmazdım.
Sizin başınıza da geldi mi diye sormak ve dertleşmek evet gerçekten çok uygunsuz bir şey haklısınız

nasıl böyle bir hayata düştüm

Bugün açtıgınız konulardan arkadas ortamınızın güzelliğinden ben şüpheliyim, ya da sizin güzel anlayışınızdan.

Evet ben çocukluk etmiştim size göre di mi? Bunu sürdürmeniz ben size küstüm tavrınız hiç çocukluk olmadı. Yolunuz açık olsun.

merve Hanım küsmek vs gibi bir ad koymanıza gerek yok. aramızda kğsecek kadar bir samimiyet zaten giç olmadı

Biri bana benimle muhatap olmak istemediğini söylese ne hali varsa görsün der bir daha da yanaşmazdım. Hele niye küstün diye hiç suçlamazdım:)

Şimdi anladığınız için teşekkürler

Merve Hanım biz anlaşamayacağız galiba

yorumunuzda bir sorun yok ama sizden mesafe rica etmiştim

lütfen saygı duyun
Burası herkese açık platform ya herkes yorum yapıyor ya. o yüzden sen yaz sen yazma deme gibi bir lüksünüz yok. Eğer beğenmiyorsanız gözardı edebilirsiniz

Eşinin bilmesini falan bir kenara bırak biri beni elle taciz etse orayı adeta yıkardım.
İşte ben de normalde öyle derim hatta bir arkadaşıma sokaktan laf atsalar bile laf atanın üstüne yürürüm.
Ama işte başa gelince insan donup kalıyor

Sizin başınıza da geldi mi diye sormak ve dertleşmek evet gerçekten çok uygunsuz bir şey haklısınız

nasıl böyle bir hayata düştüm
Yani sarkıntılık var sarkıntılık var. Bi bakış atar acaba yanlış mı anladım der insan. Ama biri benim mememe elleyecek bende aaa ama arkadaşımın hayallariiiiii dicem.
sizde de tuhaflık yok değil hani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…