Arkadaşın eşinin sarkıntılık etmesi

Valla esine soylese erkek kan cikarir yani

Sana dokunuyor buna susuyosun sonrada ben cesaret vermedim diyosun

Sana dokunuyor buna susuyosun sonrada ben cesaret vermedim diyosun
Baktı susuyorsun demekki oda memnun durumdan diyor ve devam ediyor

Başıma gelmedi,gelse basardım o anda çığlığı, hadi onu yapmadın ertesi gün söylerdim karısına sonucu ne olursa olsun,onuda o düşünsün

Nasıl bı ortam bu ya...
Hiç başıma gelmedi gelseydi ortalığı ayağa kaldırırdım.
Hele taciz de adamı rezil ederdim o an.

Yani söyledikleriniz mantıklı duruyor ama davranış hatası var mesela bu hareketlere çakirkeyf olduğunuz için izin veriyorsanız ve rahatsız oluyorsanız çakirkeyif olmayın. Söylemeye gerek yok arkadaşa bu o adamın kişiliğiyle ilgili direk ona tavır koyun, böyle insanları sadece sert ve net tavırlarlarla engelleyebilirsiniz. Birşey yapmazsanız zaten devam eder ha böyle kişiliksiz birinin vücudunuza dokunmasina kadar ses çıkartmamakta sizin tercihiniz. Karısının uğraşmadiği yorulmadiği gerek duymadiği adamla sen neden uğraşasin insanın kendine verdiği değerle ilgilidir böyle şeyler

Iğrenç ya böyle bir ortamda asla bulunmam,arkadaşımla da iletişimi keserim. Ne gerek var .

Sorun o değil ki ama. Burada hiçbir kadın tecavüz edildi çünkü mini etek giyiyordu kafasında yaklaşmaz kimseye. Bence siz de anlıyorsunuz bahsedilen şeyi ama anlamamizliga geliyorsunuz.

Ben kendimi sizin yerinize koyuyorum. Böyle sevdiğim melek gibi gördüğüm canım arkadaşımin eşi bana tacizde bulunsa o öfke hali bir yana içim acır çünkü arkadaşım aldatilmistir. Arkadaşım bu sapikliklari hiç haketmemistir. Ona bu hakareti yakıştıramadıgim için söyleme gereği duyarım. Onun kadınlık gururu küçümsenmesin diye. Yazık değil mi benim arkadaşıma derim. Çünkü eşini de asagilayan bir adam bu. Cinsel yönden de mutlu degil. Belki bu adam sizi hayal ederek arkadaşınızla beraber oluyor. Midem vicdanım kaldirmadigi için söylerdim. Bu kadar kadın da aynı şeyi söylüyor

Nerdenmi cüret ediyor? Adamın tacizine tepkisiz kalmışsınız ondandır belki he.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…