arkadaşımın yaptığı düzene resmen şok oldum yazıklar olsun !

Ohh Hooooo, bizim ailede, yada arkadaslardan duydugum sozleri, yapilan iki yuzlulukleri, oyunlarini anlatsammmmmmm....
Bosverrrrrrrrr

valla geri dönüp hayatıma baktığımda okadar çooook sevdiğim arkadaşım varki bu yüzden alakayı kestiğim biri sana gelip 3.bi kişinin anlattığı şeyi söylüyosa bilki senide başkasına anlatıyokaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
nederler sırrını anlatma dostuna dostununda dostu vardır sonra tuz ekerler postuna
biraz kaba oldu kusura bakma ama:çok üzgünüm:

canım bence alakayı kes o arkadaşınla aynen benimde böyle bir arkadaşım vardı merve gelip arkadaşlarımızın şeylerini bana anlatırdı bende niye bana anlatıyosun derdim hep banane dimi sonra anladımki benim şeylerimide onlara anlatıyoo hemde üstüne katarak bende öğrendim ve hep beraber o arkadaşlarımızda dahil yüzleştik ben o arkadaşlarımıı uzun süredir görmediğim için haklı olduğum kolay anlaşıldı çünkü ben anlattım onlarda merve biz eftelyayla görüşmedik hiç o bunları nerdn bilecek sen anlatmasaydın dediler bende aynı şekilde sorunca tabi ne olduğu çıktı ortaya alakayı kestik hepimi onunla pişmann oldu ama çok geç..:hooray:

olabilir canım hatırlamaz doğaldır bukadar üzülme ya üzüldüğün şeye bak

benimde aynen böyle dost bildiğim biri vardı . çevresinde arkadaşlarının yaşamını hep anlatırdı bigün duydumki benim yaşamımıda o insanlara anlatıyomuş. onu geçde olsa hayatımdan çıkardım sizde öyle yapın arkanıza bile dönüp bakmayın zayıf karaktersiz insanların yaptıgı bişey bunlar

İnsanız, hata yapabiliriz ya da unutabiliriz. Ama senin içinde şüphe varsa, arkadaşınla arana biraz mesafe koymak en iyisi.

bende nacizane fikrimi söylemek istiyorum... senin bu arkadaşın o kızı gelip sana anlatmış sana çekiştirmiş belki ozaman o kızla küstü fakat dediğine göre geçen gün bir yerde oturup 2 saat anlatmışlar ve senin arkadaşının şimdi onunla arası düzelince sana anlattıklarını hatırlamıyor numarası yapıyor.... bu kadar basit bence bu çok tehlikeli bir kişilik araya bir sınır koy... böyle kişilerden fayda yerine zarar gelir boşver arkadaşım artık gerisine takılma senin için rahat sonuçta bundan sonrada rahat olmasını istiyorsan onla bir daha görüşme.....

evet işte aynen senin özetlediğin gibi bi durum bu atkadaşım.. bu arada hepinize fikirleriniz ,ç,n çok teşekkür ediyorum saolsun kızlar.. ben karar verdm araya mesafe.. en iyisi buuu...

mesafe koyarsınız olur biter.ama size dedikodu yaptıysa sizinde bildiğinizi belli etmeniz.onuda zor duruma düşürmüş.birbirinizi idare edebilirdiniz.ama zor olurdu.neyse olmuş birkere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…