arkadaşımın yaptığı düzene resmen şok oldum yazıklar olsun !

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2

Arkadaşlar bi dinleyin ve ne yapmalıyım bana bişeyler deyin..
bu akşam çok sık görüştüğüm arkadaşım ,
uzun süredir görüşmediğim ama bir tek bile sorunum olmayan
ve onunda görüşmediği hatta hakkında bana ve eşime bi sürü dedikodu yaptığı arkadaşımızı bana resmen savundu gibi bişey.. savunmak dediğim ; bunlar kızla bi yerde karşılaşmışlar ve 2 saat kadar aynı ortamda kalmışlar..
bizde karşılaştık işte öle böle derken bi konu açıldı o kızın hayatında olan bi olayla ilgili bende, aa biliyorum hani sen anlatmıştın ya ,.. bana AA BEN HATIRLAMIYORUM ÖLE Mİ DEDİM dedi.. resmen şok oldum.. yapmaya çalıştığı ne yada siz benim yerimde olsanız bu kıza nası bi tavır takınırdınız???:1shok:

pardon ama ben anlamadim...
biraz daha acabilirmisin konuyu belki yardimci olabilirim...

1.belki yanlis anlasilma vardir yani belki gercekten hatirlamiyordur
2.arkadasin iki yüzlülük yapiyor ve ben olsaydim evet öyle demistin neden iki yüzlülük yapiyorsun diye yüzüne karsi sorardim ve o kisiyle aramiza mesafe koyardim bundan sonra
tabi bu benim düsüncem
saygilar...

Boşver be canım, senin için rahatsa sorun yok. Kim ne derse desin önemli değil.

pardon ama ben anlamadim...
biraz daha acabilirmisin konuyu belki yardimci olabilirim...

daha önce o kızla baya iyiyidi arkadaşım.. onun hayatında olup bitenleri hep bna o anlatodu bende hiç yorum yapmadan dinlerdim.. işte gene geçmiş olaylarla ilgili açılınca aa biliyorum sen bana anlattın yaa dedim.. nası ya ne anlattım ki bi şunu (işte bi laf mesela) dedim ben dimi özgecim dedi
bende eminmsin dedim
o zaman ay ben hatırlamıyorum işte hiç bişeyi aklımda tutamıyorum falan diye gevelemeye başladı.. yani bana anlattıklarını hatırlamıyo yada hatırlamıyomuş gibi yapıyo ... anlamadım maksadı ne...

cok acik arkadasin iki yüzlü...
senin hayatinida gidip o kiza anlatiyordur heralde...

sana başkasından laf getiren emin ol senden de başkasına götürüyordur... Bu gerçek acı ama tescilli. yüzeysel davranırdım bundan sonra o arkadaşa yerinde olsam.kolay gelsin...

cok acik arkadasin iki yüzlü...
senin hayatinida gidip o kiza anlatiyordur heralde...

Aynen katılıyorum sözünüze...
Bence görüşmeyin hiç değmez bazen böyle basit şeyler insanın ayağına dolanıyor o yüzden muhattap olmayın deriim....:icecream:

boş şeyler bunlar! ne üzerinde düşünmeye ne de kafa yormaya kayda deger diil... çok rahatsız olmuşsun belli... tabiki görüşme bu insanla...

bircok sorum olcak
anlattıgı kötü bişimiydi?
dedikodu yapan birine güvenebilrmisin?
eger dedikodu mahiyetinde bir konuşma ise zaten ona güvenemezsin mesafe koymalısın
bu olay o üçüncü şahıs olan kızın yanındamı gerceklesti?
eger arkadaşın sana sır vermişse bunu sen orta yerde sölememeliydin
eğer durum böle ise hata onda oldugu kadr sende de olmuş
doğru anlamamış yanlış yorum yapmış olabilirim

arkadaşlara katılyıorum...
laf getiren kişi,lafta götürür..bire bin katarak hem de...
deneyimlerimden böyle tiplerden uzak kalmakta fayda gördüm....
yoksa kırılan hep sen olursun....

hayır hayır kız yoktu tabikide.. ayrıca anlattığı sır değildi .. 1 olay değil bir çok olay anlattı eşimde şahit buna.. ama nedense daha bi olay gündeme geldi ve hemen rahatsız olup hatırlamıyorum dedi.. ve ben sadece eminmisin diyebildim.. benim şüphem o anlattığı kızla hiç bi sorunum yok ama görüşmeye başlarlar ise benide ona yalan yanlış anlatacak
bu olur büyük ihtimal... en iyisi mesafe koymak ..
ve olurda birini anlatmaya kalkarsa bana ağzını kapatmak galibaa..
çünkü yarın öbürgün gene hatırlamaycak.. ve ben sinir olcam..

belki de hatırlamıyordur gerçekten öyle bişey dediğini...
hem bunun neresi o kızı sana karşı savunmak anlamadım?
tabi konuşmanın mahiyeti bilmediğim için böyle düşünüyor da olabilirim...

Belki de diğer kişi ile vakit geçirdiğinde fikirleri değişmiştir..bilemezsiniz
İnsanlar değişkendir..fikirler değişkendir fakat olaylar asla
Sanırım sizi de etkilemiş diğer insan hakkında;sizin de kurduğunuz cümleler var

Neden bu kadar korkuyorsunuz ki bu insandan?
Bu kadar endişeli yaşamayın
Daha rahat olun..
Hoşlanmıyorsanız hayatınızdan çıkartırsınız olur biter

Sabah olduğundanmıdır nedir ben bişey anlamadım..kafamçokkarıştı
Anladığım kadarıyla gerçekten unutmuş olamazmı demek istiyorum.Çünkü bazen bende unutuyorum söylediğim şeyleri.Şimdi bu beni ikiyüzlümü yapıyor..

:1shok:

yanlış anlaşılma vardır
belkide gerçekten hatırlamıyordur
insan 1 saat önce ne yediğini bile hatırlamıyor bazen
boşver takma

Bence önemli bi mesele deil,yani günlük hayatta bunlarda bi dolu yaşanıyor herkesin hayatında,kafana taktığına değmeyecek bi mevzu,eğer çok rahatsız olduysan mesafe koyarsın ya da hiç görüşmezsin olur biter,tabi istersen açık açık yaptığı şeyi yüzüne de vurabilirsin...

canım boşver belkı unuttu belkı ıkı yuzlu bılemeyız ama senın guvenın kaybolmuş
bundan sonrada sen bır sey anlatma o anlatırsada dınleme
aranıza mesafeyı koy...uzulupte canını sıkma gercek yuzunu gormusun ıste
bosver...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…