Arkadasima ne diyecegimi bilemedim....

ilayda26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
922
3
Kizlar bugün yakin bir arkadasimla gôrüstûm. Bana öyle bir soru sordu ki ne diyecegimi bilemedim. Dediki, esinin bir kolunda eski bir kiz arkasinin ismini jiletle yazsaydi tabii ki seni tanimadan ve evlenmeden önce nasil tepki verirdin ?????, bu sorunun karsisinda, esinin böyle birsey yaptigini anladim...
Ne diyecegimi sasirdim, fazla ûzülmesin diye, dedim ki, beni tanimadan önce yapmissa birsey demem dedim. Olan Olmus birsey yapamassin ki. Cahilligine dek gelmistir. Sessiz kaldi. Bende ûstüne varmadim. Peki simdi ben size soruyorum, sizin basiniza gelmis olsaydi ne yapardiniz?

Kizlar bugün yakin bir arkadasimla gôrüstûm. Bana öyle bir soru sordu ki ne diyecegimi bilemedim. Dediki, esinin bir kolunda eski bir kiz arkasinin ismini jiletle yazsaydi tabii ki seni tanimadan ve evlenmeden önce nasil tepki verirdin ?????, bu sorunun karsisinda, esinin böyle birsey yaptigini anladim...
Ne diyecegimi sasirdim, fazla ûzülmesin diye, dedim ki, beni tanimadan önce yapmissa birsey demem dedim. Olan Olmus birsey yapamassin ki. Cahilligine dek gelmistir. Sessiz kaldi. Bende ûstüne varmadim. Peki simdi ben size soruyorum, sizin basiniza gelmis olsaydi ne yapardiniz?

Sanırım artık lazerle silebiliyorlar jilet izlerini. Tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum.:uhm:
Ben olsam bu lazer konusunu araştırırdım.
Elbette vücudunda başka bir kadının ismi yazılı adamla yaşamak istemem..:1no2:

Dogru cevap vermisin canim üzülme. Tabiki ilk ask daimi saniriz ve gelecegi düsünmeden hatalar yapariz, o an hata gibi görünmesede, arkadasin üzülmemis olmasi düsündürücü olurdu, üzülmeside yani cok dogal ama hakkaten gecmistense bir takinti yasamamali yoksa zararini kendisi görür.....

yapacak bişey yok sonucta eşi onu tercih etmiş yani netice ortada bence
tabi kötü bir durum görünce insan sinir olur ama birkere ondan önce çok sevmiş hiç kimse yarılcam diye birlikte olmuyo

arkadaşını bilmiyom ama onunda belki eşindne önce çok sevdiği biri olmuştur ama eşini seçmişşş.........

ben çok rahatsız olsaydım eşime estetikle bunu yok etme fikrini sunardım sanırım yok olur estetik operasyonla

bence jiletle isim misim yazan kişinin psikolojisi bozuktur, böyle bir insanın eşim olduğunu düşünmem bi o kadar zor. hadi başıma geldi diyelim
ne zaman yaptığını öğrenirim ergenlikte mi yoksa yeni mi düşünsene eşşek kadar adamın jiletlerle oynadığını...
kıskançlığı geçtimm adamın psikolojisi bozukkk bundan korkarımmyasakkelimeyasakkelime

Aklıma fazlaca sevmiş olduğu gelirdiki;jiletle kazıtmış..Dövmeyi bile geçmiş..
Üzülürdüm çok üzülürdüm..
Ama eşimin bunu yok edip etmek istemediği daha çok umurumda olurdu sanırım..CADIARZU

vallaha ben gülerdim ve herzaman onun yüzüne vururdum

ne aptal asikmisin breh diye

gecmisse mazi derler

Koluna isterse annesinin babasının ismini yazsın , isterse şu ana kadar çıktığı kızların isim listesini yazsın hiç önemi yok ama ortada ruhsal bir bozukluk var , sırf bu yüzden uzak dururdum.Olmadı bir psikolağa gitmesi için çabalardım.

Insan delikanli döneminde sevdimi deli gibi seviyor yapmis bir cahilik kac sene gecmis aradan, neticede beni secmis derim, cok rahatsiz oluyorsam cok kafama takiyorsam bir doktora gidip laserle silme imkani varmi diye sorusturur gitmesini isterim.

Sevgiylea.s.

evlenene kadar gormemismi eger ben gormus olsaydim o kisiyle evliligi bir degil iki kere dusunurdum gorupte kabullendiyse bu saatten sonra ya sildirme imkani varmi diye bakicak yada gecmise mazi diycek

bence büyütülecek bi durum yok. zamanında bir hata yapmış ve aynı davranışları artık sergilemiyorsa sorun yok.(hala jiletle oynuyorsa o ayrı) .adı üstünde deli-kanlı...yeniyetme zamanlarında kim delilik yapmıyor ki.her bu işi yapan psikoloğa gitse memlekete psikolog yetişmezdi...

jilet izini siler ama kalbindeki izi silmiş mi ona bi bakmak lazım...:uhm:

ben jiletle kazımak gibi psikoloji bozukluğundan çok o izin kaybolması için çaba gösterip göstermediğine bakardım. ki adam başkasıyla evlenmiş ama kolunda eskiye dair iz...bu durumda benim psikolojim bozulurdu.
ben olsam kocamın nabzını ölçerdim eğer sildirmek için çaba göstermiyorsa o zaman fena...

Geçmişe mazi derler arkadaşlar. Gençliğinde yapmış bi cahillik vücuduna da zarar vermiş zaten. Ama o deli çağlarda normal bu tip şeyler olması. Neticede bitmiş bi ilişki ve sizle evlenmiş. Hiiiiç umrumda olmazdı. Çok rahatsızlık veriyorsa lazerle sildirilebilir ama bence çok dert değil. Haticeye değil neticeye bakmak lazımyerimseniben

X