Arkadaşım zor durumda..

klava:neden evlılığı kotu gıdıyor dıye bır bebeği öldürecek? o bebeğin ne suçu var ölümü haketmıyor asla boyle saçmalıkları kımse düşünmesın artık yeter.klava:

10 haftalıktan sonra bebeği almıyorlar.yasal değil. Allah yardımcısı olsun ama ben de aynı durumda olsam aldırırdım heralde.bi yolunu bulurdum.gizlice bu işi apan bi doktor falan bulurdum.yanlış anlaşılmasın lütfen aldırsın demiyorum.ben olsaydım diyorum.çünkü kavga içinde büyümemeli çocuk.

allah yardımcısı olsun.ben olsam aldırmazdım.bebeğin suçu ne... evlilikleri kötü gidiyordu madem o çocuğu niye yaptılar..

aslanlar gibi doğurup yavrusuna sahip çıksın..
erkeksizde babasızda büyür o çocuk...
kesinlikle kıymasın yavrusuna ...tekrardan barısırsa ne olacak olan bebeğe olacak...yazık etmesin...
öfkeyle kalkan zararla oturur...

ben anlamıyorum ve anlamda veremıyorum onların suçunu ölümle o yavru cezalandırılacak hangı hak hangı adalet hangı vıcdan ne kadar kolay gelıyor ınsanlara aslında zoru başarmak başarı değilmidir arkadaslar??????

Arkadaşlar, sizleri de üzdüm o gün ama inanın bende üzüldüm. Şimdi aldığım bir habere göre bir araya gelmişler konuşuyorlarmış. Bende Yasin okudum dün akşam onlara ve şimdi konuştuklarını bildiğim için mesaj attım:

"Siz ikinizde delisiniz, çabuk barışın. Bebişinize yasin den isimler buldum" diye:)

Valla eğer aldırsaydı o bebeği ben çok üzülürdüm, çünkü çok sevinmiştim haberini aldığımda. İnşallah doğduğunda sevincinide sizlerle paylaşırım. Verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim canımlarıma.s.:enbuyukkk:

Ya bence evilikteki sorunlar bebegi öldürmekle ortadan kalkmaz bu sadece cinayet olur...Kavgalar bitecek artik bebegi düsünerek belki de daha iyi olacaklardir,birbirlerini daha cok seveceklerdir olayin bir de bu tarafini masaya yatirmak gerek bence...Hem o yavrunun sucu ne ki,kimsenin evliligi güllük gülistanlik degildir mutlaka kücük kavgalar tartismalar olur bunlari önleyemeyiz....Allah onlarin yardimcisi olsun,birbirlerine karsi sevgi ve saygi gostersinler zaten herseyden once saygi onemli zaten yani ben cok sasirdim o arkadasin kocasina tokat atmasina,e haliyle o da erkeklik gururuna yedirememis o da vurmustur bazen alttan almak gerekir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…