Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kızlar bend e kolay arkadaş edinemiyorum... çekingenim ben... bi buçuk yıldır evliyim, daha komşularıma gidip gelmeye başlayamadım, düşünün artık çekingenliğimi.. bi de böyle temiz ahlaklı insanlarla konuşmak istiyorum... küfürbaz, dedikoducu, menfaatçi, narsist tiplarden hazzetmiyorum.. alışınca rahat biri olurum... gezmeyi alışverişi severim.. ankarada oturuyorum ve çalışmıyorum... ünv. mezunuyum... çocuğum henüz yok... hadi arkadaş olalımmmmmm

bende öyleyim herkezle arkadaşlık kurmam bu yüzden bazen diyorum 4 4 lük kimse yok ama yapıcakta birşey yok böyleyim ama ısındığım zamanda asla bırakmam arkadaştan öte dost olurum çok samimi 2 arkadaşım vardı biri evlendi başka şehire gitti diğeri eşinden ayrıldı almanyada eskisi gibi olunmuyor yani mesafe girince işte hala bakınıyorum boshayallersmile

merhaba kızlar benimde arkadaşılarım var ama dostum yok.insanın hayatta bitane çok yakın dostu olmalı bence ama herkesin karşısına çıkmıyo işte naparsınbenneyaptımki

ankarada yaşayan evli çalışmayan arkadaşları akrabaları memleketinde olan benim gibi garip kimse var mı...:icecream:

valla kızlar bende arkadaş çokta dost yok anam dost yok
şöyle derdimi anlatabileceğim güvenerek herşeyimi paylaşabilceğim
dostum yok işte

arkadaslar ben de katildim aranizaaaaaa benneyaptımki arkadasim yok benim de...Kanada'da olan var mi aranizda ???

canm ben de canada diil ama amerika dayim ben de burda cok yalnizim hic arkdsim yok, yabnci arkdsim var ama onlar da yakin diil :sm_confused: cok zorlaniorummafoldumben

Sanırım bırı bana seslenmıs...

Benım dostum da var arkadasım da... Ama zamanlar ınsan artık dostuna bıle derdını acamıyor. Herkes rol yapmayı tercıh edıyor. Tanımadıgı, yuzunu hıc gormedıgı ınsanlarla dertlesmek daha kolay gelıyr. Cunku ınsanlar mutlu olduguna ınanmak ıstıyor. Kendısı ınanmayınca da etrafını ınandırmaya calısıyor.

kesinlikle sana katılıyorum çok az dostum vardır en iyi dostum annemdir ...

Ben de buradayım kızlaaar! Arkadaşlarım çok ama bazen onları tanıyamıyorum...akannehir:a015:

hayırlı cumalar sekerlerrrr nasılsınız hayırlı cumalarrr yuce rabbım ıyılerle karsılastıursınn

merhaba arkadaslar bende yeni üye oldum kadınlar klubune. Aslında epey bir süredir Forumları sadece okuyarak takip ediyordum artık bende üye olup bir seyler yazıp paylasmalıyım diye dusundum.Bende aynı dertten muzdaribim suan birkac arkadasım var ama tam anlamıyla güvenemiyorum.Herhalde yasadıgım deneyimlerden dolayı böyle.Dısarıdan Soğuk bir insan portresi çizdiğimi söylüyor bazı insanlar.Biraz agırbaşlı biriymiism vs.Ama tanıyınca cok sıcak bir insan oldugun anlaslıyor diyorlar .Tabiii herkes tanımak istemiyor Bazı insanlar biraz önyargılı etiket yapıştırmayı seviyolar .Halbuki ben insanları sohbet etmeyi cok seviyorum ama nedense hep aynı kısır döngü :çok üzgünüm: çok değer verip sonrasında hayal kırıklığı.Ama sanırım benim aşmam gereken öncelikle şu dışardan göründügüm soguk insan görüntüsünden biran önce çıkmam gerek.Umarım güzel paylaşımlarda bulunur güzel dostluklar ediniriz bu sayede.opuyorumnanaktan

X