Arkadaş sorunu

Micra23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
272
103
38
Merhabalar bir kurumda çalışıyorum. Yaklaşık 6 aydır falan bir arkadaşla samimiyet kurduk. İlk başlarda dost olacağımıza inandım. Gün geçtikçe canımı sıkmaya başladı. Yok bu pantolonun üstüne veya eteğin bu bluz olmamış uyumlu giyin. Ertesi gün giyim tarzını değiştir çok klasik giyiyorsun biraz daha genç işi giyin. Bir sonraki gün sen uyumlu giyinmeye başladın güzelleştin VS benim artık çok canım sıkılmaya başladı sonunda kötü patlayacağım. Bu arada kötü giyinen biri değilim.

Aynn cnm de gec neden ciddiye alıyorsun ki?

cevabını verin bence yarın öbür gün giyim tarzını falan ben düzelttim söyleye söyleye der bu tipler takmayın
size bişey dediğinde fikrini sormadim diyebilirsin :)

Keşke diyebilsem

Ne yapmaya çalıştığını düşünüp neden kafa yoruyorsunuz verin cevabını olsun bitsin azcık kendinize güveniniz olsun. Haddi olmayan bir konuda sürekli konusuyor canınızı sıkıyorda siz hala neden keske diyebilsem diyorsunuz. Bu kadar değer vermeyin incinirsiniz.

Ya buraya söyleyene kadar kıza söylesene, ben böyle seviyorum çok da umrumda değil bana bunları söyleme ya rahatsız oluyorum diye. Neden rahatsızsan ya da onu söyle.
İnsanları uyarmadan bazı huylarından dolayı atmak, dolmak çok gereksiz. Ha kötü niyet vardır daha da yapar kesersin arkadaşlığını.
Ama arkadaşlıklar, sosyal olayları yönetebilmek vs önemli. Önce uyarı lütfen ama kızarak dolarak değil rahatsız olduğunuz anda. Güzel iletişimle çoğu sorum çözülür

Merhabalar bir kurumda çalışıyorum. Yaklaşık 6 aydır falan bir arkadaşla samimiyet kurduk. İlk başlarda dost olacağımıza inandım. Gün geçtikçe canımı sıkmaya başladı. Yok bu pantolonun üstüne veya eteğin bu bluz olmamış uyumlu giyin. Ertesi gün giyim tarzını değiştir çok klasik giyiyorsun biraz daha genç işi giyin. Bir sonraki gün sen uyumlu giyinmeye başladın güzelleştin VS benim artık çok canım sıkılmaya başladı sonunda kötü patlayacağım. Bu arada kötü giyinen biri değilim.
Ya kötü giyinen biri de olabilirsiniz.. Zaten kimse üzerine yakıştırmadığı birşeyi giymez ki.. Herkesin de zevki başkadır.. Çok fazla takılmayın.. Bence ona giydiklerim seni neden bu kadar ilgilendiriyor diye sorun 😊 Kötü olmuş dediğinde de gayet şıkım bi kere ohhh çok mutluyum bunların içinde sen dert etme deyin geçin 😂 kime ne bizim ne giydiğimizden canım.. Çok da umursamayın böyle küçük meseleleri..

X