Arkadaş sorunsalı

Pek o ortama dahil olmamaya çalışıyorum artık teşekkür ederim tebrik ederim güzel öngörü. Gerçekten de öyleymiş.
Bir de öyle bir duruma koyuyorlar ki sizi acaba ne yaptim diye kendinizi sorgulattiriyorlar ister istemez. Paranoyaya baglatiyorlar. Benim öyle olmustu, sanirm size de olmustur. Hic caninizi sıkmayın. Her zaman daha iyisi cikiyor. Siz kim de ne kadarsaniz, o da siz de o kadar olsunne eksik ne fazla.

Öyle oldu valla.... Hani dese şöyle şöyle yaptın.... Bişey demicem. Sebepsiz,yanyanayken çok iyi. Artık kaldıramıyordum. Şükür ki uzağız.

Kesinlikle mesafeli olun bence. İçten içe sizinle görüşmek istemiyor. Bunu da diyecek cesareti yok, bir kaç tavrıyla belli etmeye çalışıyor gerek topluluk içinde gerek mesajlarınıza dönmeyerek. Siz de hiç sohbet başlatmayın mesaj atmayın.
Benim bir samimi arkadaşım vardı, samimi olduğumuzu sandığım için (çünkü sütekli konuşup her şeyimizi anlatıyorduk) mesaj atıyordum her şeyimi anlatıyordum sonra baktım sıkıyorum galiba, kız mesajlara dönmüyor, okuyamadım dinleyemedim ortam müsait değil uykum vardı vs vs kimseyi sıkmaya bunaltmaya gerek yok dedim kendi kendime demek ki mesafeli olmak istiyordu. Konuşmak istemiyor diye düşündüm. Daha hiççççç mesaj atmadım mesela hiç görüşmüyorum.

Aslında bunları yaparken bazen çok yakın davranıyordu ben de kestiremediğim için bitirip bitirmeme konusunda tereddüt yaşadım. O kadar haklısınız ki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…