' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

bende panpa olmak istiyorum sizinle yalnızlık çekiyorum mutsuzum şımartın beni az egomu falan şişirin libidomu yükseltin bugün hadi hadi

şimdi şekerim çok uzun hikaye anlatsam dilenirmisin bilemedimki acıların kadını gibiyim aynı

gül gül gülmek güzelleştiriyomuş

hadi ya durum vahimmi diyosun anlatmak istersen dinlerim tabiki sen bilirsin canım :) herkesin hayatta bocaladığı bir dönem oluyor sonrasında geçiyor merak etme çok kafana takma düzelir herşey :)

hadi ya durum vahimmi diyosun anlatmak istersen dinlerim tabiki sen bilirsin canım :) herkesin hayatta bocaladığı bir dönem oluyor sonrasında geçiyor merak etme çok kafana takma düzelir herşey :)

yok canım düzelmedi bi türlü yaş 30 bi düzen kuramadım gitti iş güç yok bu yaşta babam bakıyo bana bide ünv mezunu olcam yediremiyorum kendime çok yoruldum uğraşmaktan inan

yok canım düzelmedi bi türlü yaş 30 bi düzen kuramadım gitti iş güç yok bu yaşta babam bakıyo bana bide ünv mezunu olcam yediremiyorum kendime çok yoruldum uğraşmaktan inan

30 yaşın nesi varmışş bu kadar ümitsizliğe kapılma canımm. hangi bölümden mezunsun

ne mezunusun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Siyasal okuyorm 3.snftaym cnm. Polis olacam herhalde KPSS zor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

boyumda yetmiyoki polis olmaya zaten yaşım geçti

benim kuzenimde işletme mezunu iş bulması zor oluyor ama bulmak imkansızda değil . inşallah yakın zamanda bulursun canım .) benim bölüm matematik ama şuan hazırlıktayım

bölümün çok güzel inşallah karşılığını alırsın emeğinin

kpss cidden çok zor napcağımı bilmiyorum çok bunaldım hayatım körü körüne akıp gidiyo ve benim elimden bişey gelmiyo çokağrıma gidiyo

İş bulmak gerçekten çok zor, hele ki şu dönemde piyasa ölmüş durumda.
Ayrıca, kimse artık bölümünü ve mesleğini yapamıyor. Bu Ülkemizin bir ayıbı ve eksiği kesinlikle. Benim nacizane tavsiyem seçenekler arasındaki en iyisini seçmek. Kötünün iyisi derler ya varsın maaşı az olsun varsın çalışma saatleri çok olsun cv doldurmak ve tecrübe edinmek açısından biraz diş sıkmak gerek,

31 yasındayım,ankaradayım , çalısıyorum.henuz cocugum yok ama coook istiyorum..kocam iş dolayısıyla yurt dısında 10 gun burda 10 gun yok (5:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…