' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Sen kısaca özet geçsen nasıl olur :26:

Kışkanlık yine konumuz . Çok bencilce davranıyor benim ne düşündüğümü önemsemiyor herşeyde de kabahatli ben oluyorum ve sonra tartşmamız ilerliyor eski erkek arkdşın dior hep söz verior eskileri açmıcam üzmücem dior yine aynı hiç bi sözünü tutamadı. O hep haklı her zaman haksız benim nankör ben oluyorum . Ciddi şeyler oluckken nasıl devam ederim diye arada kaldım nişanlndktan snra bna yine bu şekilde dvrnıp üzerse niaşn atarım aileleri üzmüş olurum o yüzden kafam karmakarışık şuanda da konuşmuyorum . Ben onu çok değer verirken çok severken bana acı vermesini anlamıyorum kıskançlığı hastalık boyutunda

Bu kadar ileri seviyedeyse kötüymüş böceğim ya :26::26: nişan takmadan önce iyice düşünmen daha doğru bencede

Bu kadar ileri seviyedeyse kötüymüş böceğim ya :26::26: nişan takmadan önce iyice düşünmen daha doğru bencede

Aynen öyle canım . O yüzden o ne halt ederse etsin umrumda değil . iyi de etse kötü de etse kendine eder burnuda sürterse kendi yararına yoksa beni kaybediyor hala farkedemedi bunu ama çok kırık kalbim artık sorunsuz bi ilişki istemiştim ben sadece bi sorunumuz yok zaten bunlardan başka ama her şey onda bitiyor. Pamuk ipliğine bağlı yani anlayacağın bnde biraz kafa mı dinliycem yoruldum gerçekten

Herşeyin hayırlısı canım biraz beklemeye çekil. Zorlamanın da mantığı yok. Herşey olacağına varır

Ne kıskancam len

Anlat bakim hangi arada derede yaptın ? nerde tanıştın ? Söyle ona bizden öyle hemen kız alamaz

Yeni tanıştığım biri değil ki eski sevgilimdi. 1 hafta falan oldu daha yeni barıştık. O biraz zor alır beni zaten beni sinir etmeye devam ederse yine de neyse sinirliydim yeni yatıştım azdırmayacağım kendi kendimi

Ay bende sinir oluyorum bak şimdi bi elime geçse parça pinçik edicemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…