Arkadalar blgnze htyacm var

Dogru canım Allah Lütfedendir ne güzel söylemişsin.hayırlısı hakkımızda hepimizin.

arkadasım cok sagol bursaya gıttıımde alacagım ılk sey keçi boynuzu sonra kendım ıcın de hayıt tohumudur dularında benı unutma canım allah emeklerımızı bosa cıkarmasın:Saruboceq:

canım bişey daha önericem sana kendinede çörekotu bal karışımı yap ama bunun ölçüsünü bilmiyorum çörekotunu havanda döv balın içine karıştır birde tarçın ekle sabah akşam 1 çay kaşığı yiyorsun ölçüsüne ben göz kararı yaptım madem tedaviye olamıyosun bunlarla takviye yap birde keçiboynuzunu alabileceğin bi yer tarif edicem çarşıdaki doğan kristali biliyosundur onun karşısından şu baharatçıların bulunduğu yere bi giriş var zaten hemen göreceksin o yol üstünde birde söle kaynatmalık diye özel seçiyokaydirigubbakcemile5

önerilerin için saol canım tarif ettiğin yeri biliyorum anemler oraya yakın oturuo zaten ama orası aklıma gelmemişti baska bır aktar bakacaktım senın dedıın yerden alırım arkadasım senın problemın neydı?

canım benim benim hiç bi problemim yok ne kist ne rahim sadece eşimin sperm sayısı biraz az ama oda sorun teşkil etmezmiş ama 4 yıldır bebğim olmuyo inan napıcağımı bilmiyorum 3 defa aşılama yaptırdım vatan hastanesinde ama norma ladın doğumcuya işte öle şimdi bekliyom bi kez daha iyi bi yere aşılama yaptırayım diyorum ama çok kararsızım şu andada yüp bebeğe ne psikolojik olarak nede maddi hazır değilim senşn durumun ne şehirden çokmu uzaktasın allah rast getirsin valla çok zor işler:CüvCüv:

evet biliyorum hem cinsel istegi artırıyor hemde spermi benim arkadaşım eşinde kullandı sperm sayısıda yükseldi cinsel istegide arttı ama 6ay yada 8 mı ne kullandı ve çok memnun kaldılar.

bende bırkere sevket yılmaz dr.melıke omak yıldırıma asılama yaptırdm ama dr.dan hıc memnun kalmadm o benım psikolojımı daha cok bozdu sonra konura inci hanıma gıttm pko oluumu soyledı cok ıyı bır kadın rahım fılmımdede kanallarn sonunda tıkanıklık olduunu o söylemıstı rentıpı onerıolarlar ıstersen oraya bı bak tedavıyle baslıolarms ensonunda tedavı cvp vemezse tup bebek onerıolarmıs devlet guvencenız varmı gonul ısterkı oraya baslamadan lerımız olsn

kızlar yanlış anlamadıysam bu keçiiboynuzunu ilk hafta sabah akşam içirioruz...
sonra sadece gece yatarken mi???

evet canım ilk bir hafta sabah aç karan akşam yaterken sonra sadece akşam yatarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…