Aret Kamar

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.593
1.341
Merhaba arkadaşlar İzmir’de yaşıyorum 2 kere tüp bebek yaptırdık tutmadı tam merkezi değiştirecektik ki bir arkadaş bu doktoru önermiş bilgisi olan var mı? Nasıl bir doktor?
İstanbuldaymış oraya gitmeye değer mi sistemi nasıldır tecrübeleriniz benim için çok önemli bilgi verirseniz sevinirim 🌸

Merhaba arkadaşlar İzmir’de yaşıyorum 2 kere tüp bebek yaptırdık tutmadı tam merkezi değiştirecektik ki bir arkadaş bu doktoru önermiş bilgisi olan var mı? Nasıl bir doktor?
İstanbuldaymış oraya gitmeye değer mi sistemi nasıldır tecrübeleriniz benim için çok önemli bilgi verirseniz sevinirim 🌸
Ben gitmedim ama araştırmıştım bayağı, daha iyi bilen arkadaşlar muhakak yazar.benim bildiğim düşük amh mi hastalara iğne değilde ilaçla tedavi yaparak daha iyi kalitede yumurta oluşturmayı amaclayan bir tüp bebek doktoru.

Merhaba,
Ben tedavi görüyorum. Hoca iyi, naif, sorduğun sorulara cevap verir. Gereksiz bir şey yaptırmaz. Maddi olarak bir şey yapılacağı zaman önce sizin açınızdan bakar. Sizin düşük amh mı?

merhaba, benim şu an tedavim devam ediyor yumurta toplama işlemim tamamlandı ancak bir kere daah yumurta toplatıcam adeti bekliyorum şu an.

Merhaba,
Ben 2 kez tedavi oldum maalesef negatif oldu, bende tekrarlayan düşük sorunu var şuan adeti bekliyoruz 3. Denemeyi başlatmak için. Aret hoca cok dobra çok açık her seyı söyler olanı olmayanı olmayacağı şeyi en başta öğrenirsiniz ama adet oluyorsanız da her zaman umudun olacağını hatırlatır. İnanılmaz sabırlıdır yumurta takibinde klomen başlatıyor asla sentetik bir yumurta büyütme işlemi yapmaz. Tek klomenle yumurtanızı takip eder yumurtanız toplanır ve transferi takip eder ne zaman olması gerektiğini kendisi söyler. Dediğim gibi çok sabırlıdır 4 tane odası var akşama kadar girip çıkar muayne eder hastalarını. Ve asla maddiyatçı bi doktor değildir, Ben tavsiye ederim sormak istediğiniz birşey olursa ulaşabilirsiniz bana

Merhaba
Bende aret hocada tedavi gördüm. Bana da hiç ekstra bir şey yaptırmadı. Zaten kime ne yapılması gerekiyorsa onu söylüyor.
Ben yaştan dolayı iğne kullanmadım sadece klomenle büyüttü yumurtaları. 2 kez toplama yaptık. Şimdi şükür doğuma 1 ay var.
3 tane de dondurulmuşum var orada. Ben memnun kaldım hocadan ve ekibinden. Sadece çok yoğunlar.

X